Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim ga ali priča se o njemu danas mnogo i o ARG starleti i filmčiću
    Mislim ništa novo i neobično..samo pominje se svuda
    A ne vidim ga jer je na filmčiću ona sama..on tražio, ona snimila...i sada ga gledaju svi, kako je to već uobičajeno.
    Last edited by miloolja; 14-05-15, 15:39.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • au,nisam u toku,uhvatila si me nespremnog

      promaklo mi je to

      šta da radi čovek,ne igra fudbal kod nas,bar da puni novine skandalima
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nathan:
        ‘I am very happy to be joining Chelsea, the champions of England, and I hope I will be able to learn a lot and develop my game.’
        sigpic

        Comment


        • Kad ide na pozajmicu?

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Kad ide na pozajmicu?
            Vamo u Mejlu čini mi se pisalo kao da može Murinjo odma da ga iskoristi al to čini mi se nije moguće zbog radne dozvole sigurno su pogrešili

            svašta se piše,možda čak prodje i pripreme sa nama,videćemo...ništa se još definitivno ne zna
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ja ga ocekujem u Fiorentini na pozajmici za slijedecu sezonu

              Comment


              • Originally posted by Henryj View Post
                Ja ga ocekujem u Fiorentini na pozajmici za slijedecu sezonu
                Oces da se kladimo da ce u Chelsea 2 klub (Vitesse)

                Comment


                • Htio sam to prvo da napisem, ali to je ocit izbor druze

                  Comment


                  • Pa tamo idu svi koje ne dobiju radnu dozvolu, mozda Marsej jer su postigli sporazum za pozajmuvanje sa nas, nema frke.

                    Comment


                    • al bilo bi do jaja da se dogovore sa Marsejom,predobra liga,fizički jaka,nema bolje pripreme za prem od toga
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Dajemo njega, a uzmemo brata Imbula koje na radarom jos od prosle sezone. Puste zelje.

                        Comment


                        • Originally posted by DeMoN17 View Post
                          Pa dosao je murinjo a na okopu je bilo previse igraca oscar, willian, surle, azar, mata, morao je neko ici nisam ni ja vjerovao da ce on ici al jbg
                          sta da se radi od ce ici neko drugi ce doci, al bio je strasan talent jos uvjek je koliko ima 23 godina pred njega svetla buducnost.
                          Ma ne zameram ja ništa u tom pravcu Murinju,bilo je gro igrača u tom trenutku,trebalo je to sve da se posredi i raščisti gužva a KDB je bio nestrpljiv

                          pričalo se još ranije da je Murinjo imao nameru ga forsira,pruži mu priliku,reko mu je da nema nameru da ga pusti čak ni na pozajmicu,kako mora da nastavi da radi ali da mora da ima strpljenja

                          problem je bio u tome što je njegova porodica smatrala da mora više da igra zbog SP(posle je bila neka priča da to nije bio razlog),onda je njegov agent krenuo da forsira i traži dogovor sa klubom a mi/Čelzi mu je izašo u susret

                          "Another loan wouldn't be good for the player or the club," De Koster told Press Association Sport.
                          "The player and his family would like to secure a permanent solution because he has been out on loan already twice.
                          "It's a World Cup year and for this reason he needs to play.
                          isti slučaj kao kod Kurte,il će igrati il ćao djaci,samo što je klub ovde odlučio da napravi izuzetak,jbg tih veznih igrača možeš danas naći na kilo a vrhunski,top golman vredi bogatstvo na tržištu

                          “After his press conference in Bucharest I even started training harder, even on my days off. I lost three kilos and two percentage of fat — although we could get everything at the club: coke, chocolate. That’s why I asked him in a friendly way ‘please let me go’.”
                          Na kraju krajeva mislim da je ovde klub dobro postupio,zaradilo se na nezadovoljnom igraču koga možemo lako zameniti ili ne možemo dok smo zadržali golmana i obezbedili sebe za narednih 15 godina,

                          al eto,drago mi je zbog njega da se dokazao zato što nikad nisam ni sumnjao u njega,strašno kolko sam bio oduševljen kad smo ga kupili onomad
                          Last edited by saburo sakai; 14-05-15, 19:08.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-spending.html

                            Iskreno svaka čast...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • svaka čast u pozitivnom il u negativnom smislu????
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pa nije tajna da gospodin moze da iskesira koliko mu se prohte, jos kad ima tim koji pobedjuje mislim da cifre zaista ne igraju veliku ulogu makar ne kod njega. Spreman covek da plati za dobru igru : ))
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X