Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo lepo
    'A claim by Chelsea that the three-match suspension for Cesc Fabregas is excessive has been upheld by an Independent Regulatory Commission hearing.

    ' Fabregas was dismissed for violent conduct during the West Bromwich Albion FC v Chelsea FC fixture on 18 May.

    'The Regulatory Commission has reduced the Chelsea midfielder’s suspension to one match, to be served with immediate effect.’
    sigpic

    Comment


    • Evo neke danasne veste:

      Barcelona forward Pedro is being offered to Premier League clubs for just £7m. Chelsea are one of several to have been alerted. [Telegraph]
      Jose Mourinho has been included in the 5 nominees for PremierLeague Manager of the Year. #CFC
      Chelsea want Arsenal striker Theo Walcott or midfielder Alex Oxlade-Chamberlain in return for goalkeeper Petr Cech. #CFC [TheSun]
      Manchester City and Chelsea want Barcelona midfielder Alex Song on loan.
      #CFC [Mail]
      Barclays Premier League shortlist for Player of the season: TERRY, FABREGAS, HAZARD, MATIC, Aguero, De Gea, Kane, Sanchez. #CFC

      Comment


      • Zasluzeno
        http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-named-5739512
        sigpic

        Comment


        • Chelsea FC ‏@ChelseaFC 4h4 hours ago
          Jose Mourinho says he hopes to play both Andreas Christensen and Jeremie Boga on Sunday. #CFC
          Chelsea FC ‏@ChelseaFC 4h4 hours ago
          Jose Mourinho says he hopes Eden Hazard can be involved on Sunday but he is not sure if he can. Diego Costa will play again. #CFC
          Chelsea FC ‏@ChelseaFC 4h4 hours ago
          Mourinho reports Eden Hazard has not trained today. #CFC

          Dobice sansu i Boga samo tako Azar najverojatno nece igrati.

          Comment




          • zgotivili ga ovi iz bora izgleda

            sad kako su ti naši igrači pod Karankom,iz prve ruke možemo sve da saznamo,tj, Murinjo

            dobro je što su ga bar poslali na pozajmicu i ako nema nemaru da ga koristi trebalo bi da sklopimo dogovor sa njim kao i sa Bertrandom,pozajmica sa pravom otkupa ali ne ispod 5 m funti

            on sam kao pojedinac nije i verovatno nikad neće biti top igrač ali uz dobre saigrače u zadnjoj linije može biti itekako zahvalan i siguran sam da će se dokazati samo da mu neko pruži priliku
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ovaj Kalas nije li bio u Kelnu na pozajmica Bertrand je prodan Sautemptonu 12m funte zimos, ovaj Bamford ako udje Boro u premiershipu mislim da
              ce ici opet kod njih na pozajmicu ili eventualno neki drugi klub u premiershipu jer ne vjerujem da ce kod nas dobiti priliku... mozda gresim daj boze.

              Murinjov ucinak do sada u Premiershipu

              CFrARbLW0AAtpzB (1).jpg
              Attached Files
              Last edited by DeMoN17; 23-05-15, 11:03.

              Comment


              • eto ti primer bertranda i Sautemptona

                berti (koga inače mnogo gotivim i za koga sam iskukao kad su ga prodali al ajde ) isto kao Kalas nije vrhunski igrač ali uz dobre saigrače kod Kumana to deluje super i opravdano je momak upao u najboljih 11 prema

                isto i ovaj Adervild,nije on nivo Terija ali u dobrom sistemu on je važna karika

                ne mogu sad da tvrdim 100 % ali verujem da ako neko uzme ovog malog Kalasa ne može da se zezne za te pare nikako,još može igrati cb i rb,što je plus svakako

                mi smo na drugu stranu dali tolke pare za ongo Luisa koga ne koristimo nego ajd sad,to je neko drugo pitanje
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Pa kako oces da ti igra luis ili bertrand kad azpli blirira njegova najbolja sezona do sada u defanzivnom smislu uzivam dok ga gledam a tek kad se setim
                  da smo ga uzeli za samo 7m funte pa to je ko neko da ti ga poklonio... Ovaj Kalas sam pratio malo i mislim sad da ne lupetam dok je Anceloti
                  bio tu pruzao mu je sansu da oseti premijer ligaska atmosfera solidan bek nisam mnogo pratio pa da ne lupetam tu. Adervild vrlo zahvalan igrac moze
                  igrati desni mislim i centralni bek sjecam se jedne tekme kad je on usao odmah je podigao igru soton-a ali ne znam koja je bila borben ima i solidnu tehniku.

                  Comment


                  • Imalo je dovoljno prostora za Bertranda al iz nekog razloga koji je poznat samo Murinju dečko nije dobio priliku,ajd što nije dobio priliku nego posle nekog vremena nije mogo ni do klupe da stigne.

                    Mi smo imali Ivanovića i Azpija kao prve bekove i to stoji i tu mi ništa ne smeta,al ne možeš ti celu sezonu da guraš sa dva igrača,to se pogotovo osetilo sa Ivanovićem koji već polako pada,primer utakmica sa Junajtedom gde ga je Šou pretrčavao kao malo dete a samo sezonu ranije nije se video pored njega

                    ne kažem ja da Bertrand treba da igra svaku,al mogo je da uskoči taman kolko da se Azpi,Ivanović odmori,pogotovo Ivanović jer ono kolko god dobro toga doneo u napadu ove sezone ima pad u defanzivi

                    Berti bi igrao levo a tamo bi iza Azara imao čisto defanzivne zadatke koje bi mogo da izgura bez problema jer kod Murinja taj levi bek i nema mnogo posla u napadu

                    i onda Šou postane meta broj 1,ajd ok,i ja sam bio za to al nas onda Junajted oduva sa ponudom i tu im ništa ne zameram,jbg imamo neku granicu preko koje nismo voljni da predjamo ,mada i to je pitanje dal se trebalo napraviti izuzetak u njegovom slučaju jer bi dobili beka za narednih 10-12 godina

                    onda je rešenje dovodjenje igrača od 29 godina za 17 miliona funti(što su debele pare) i na kraju nije ni skupio 2000 min u svim takmičenjima

                    to isto je mogo Bertrand da igra a nama bi u dzepu ostao novac
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • intervju sa kapitenom,fantastična sezona iza njega,nakon dolaska Murinja potpuni preporod
                      neverovatno koliko je bitan za nas,vukao nas je fantastičnim partijama od početka sezone i sigurno uz Azara naš najbolji igrač
                      pored toga nisu izostali ni golovi i moram da naglasim da nas je vadio u krucijalnim momentima,još jedan veliki plus
                      Jeste Azar izabran za igrača sezone,ali ja bih lično glasao za njega kad je u pitanju najbolji igrač Čelzija


                      veliki naklon za njega,zaslužio je novi ugovor i opravdao ukazano poverenje,pozicioniranje je uvek bilo njegovo najjače oružje a ako se mi branimo duboko i stvarno ne vidim da će se išta menjati u tom pravcu,jer Kejhil isto nije neki brz štoper pa da sad menjamo nešto,da guramo neku visoku liniju,ovaj Zuma je drugačija priča al otom potom,tako da se nadam i verujem da može i sledeće sezone da igra na vrhunskom nivou



                      ili ovde,bolji kvalitet slike

                      http://www1.skysports.com/watch/vide...es-meets-terry
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • od ovolke pompe koja se digla oko Čeha u poslednje vreme totalno sam zaboravio na Drogbu
                        ništa se ne piše o njemu,novom ugovoru,šta,gde,kako


                        edit

                        evo na službenoj stranici

                        http://www.chelseafc.com/news/latest...lsea-game.html

                        Didier said: 'I want to play for at least one more season and in order to play more football I feel I need to go to another club. All the fans know my love for Chelsea and I hope to be back here in the future in another role.'
                        Vine, vidi, vici
                        Last edited by saburo sakai; 24-05-15, 12:48.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Znaci Drogba odlazi i Cech odlazi to znaci da nam dolaze jedan napadac i neki back up golman mozda i levi bek ako Luis oce da ide.
                          Hvala im na sve sta sa dali za ovog kluba obojci.

                          Comment


                          • Дрогба капитен данас.

                            Comment


                            • azar na terenu bez umnjaka

                              nema da se propušta škola kod Murinja

                              klupa

                              Last edited by saburo sakai; 24-05-15, 14:10.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • dok čekamo utakmicu

                                lep gol Traorea na pozajmici

                                https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/CF6...ck2w7DDpoYu5dt

                                edit

                                sad čitam da je posle toga promašio prazan gol

                                btw još nešto zanimljivo pošto odavno ništa nisam čuo za njega

                                Last edited by saburo sakai; 24-05-15, 14:37.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X