Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ludi Kinezi, kad su mogli za Kaludjerovica dati 4 miliona...
    Mislim da si Mumi sve naveo koji trebaju da lete iz kluba...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nisam ni ja mogao vjerovati, ali obradovalo me je to. Pominje se i Amerika, ih da ga uvalimo za 10M funti, odlicno. Mozda Boas ima u planu prodati Mikela a dovesti nekog ofanzivnog veznjaka...
      Ugalvnom, ako bismo prodali sve ove koje sam naveo po najnizim cijenama, moglo bi se nafatati 35M funti i od tih para bi se moglo nesto skontati za mlade igrace, a jos sa strane za ekstra talente dodati para...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Anelka bi mogao u Kinu i to kod Cire Blazevica.
        Moguca je ponuda od 9.3M funti (€10.6m)... Sto je dobro.

        Koga biste vi jos prodali?

        Ja bih:

        Malouda 5-7M funti
        Kalou 10M
        Alex 10-15M
        Mikel 10-13M
        Pa to bi bilo to, samo sto ja Alexa ne bih dirao. Meni je vazno da Anelka, Malouda, Mikel, Kalou napuste klub. Sa njima u timu, nekako mi Celsi ne lici na Celsi, ako shvatate sta hocu da kazem. A sto se tice Drogbe, volio bih da on zavrsi karijeru ovdje, dakle da ne ide. Svejedno ne bi uzeli neke pare za njega, jer je njegovo vrijeme proslo...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Preminuo Jim Lewis u 84. godini zivota, koji je ucestvovao u osvajanju prve titule PL u sezoni 1954/55.

          http://www.chelseafc.com/page/Latest...524385,00.html

          Cisto da ispostujem...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Boas kaznjen sa 12.000 funti zbog toga sto je komentarisao sudjenje na mecu sa QPR-a...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Boas kaznjen sa 12.000 funti zbog toga sto je komentarisao sudjenje na mecu sa QPR-a...
              J..o ja sve FA, treba covek da cuti zato sto ga kradu. Meni kao navijacu direktnog rivala ovo smeta, uzas!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                J..o ja sve FA, treba covek da cuti zato sto ga kradu. Meni kao navijacu direktnog rivala ovo smeta, uzas!
                Ma haos teski, ne smijes sudiju ruzno pogledati a kamoli reci da je pogrijesio.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Iskreno, ja mrzim kad treneri kritikuju sudiju, pre ce reci da je sudija pogresio sto nije video minimalni ofsajd nego da je njegova odbrana pogresila sto je ostavila protivnika samog. A i konstantno kritikovanje stavlja sudije pod jos veci pritisak, kao da im nije vec dovoljno tesko.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Iskreno, ja mrzim kad treneri kritikuju sudiju, pre ce reci da je sudija pogresio sto nije video minimalni ofsajd nego da je njegova odbrana pogresila sto je ostavila protivnika samog. A i konstantno kritikovanje stavlja sudije pod jos veci pritisak, kao da im nije vec dovoljno tesko.
                    A ja imam potpuno drugacije misljenje, ali nebitno.

                    Da se okrenemo vecerasnjoj veoma vaznoj utakmici. Ako Chelsea veceras pobjedi, to ce znaciti da 9. put zaredom prolazimo grupnu fazu LS, sto bi bilo veoma lijepo. Ova utakmica bi nam bila teska cak i da igramo malo bolje, a s obzirom na ovu nasu krizu, ne znam sta da ocekujem veceras...
                    Najbolje bi bilo kada bismo u najgoru ruku remizirali, ali ne znam ni sam vise sta da ocekujem.
                    Nadam se da ce Meireles igrati od pocetka, pa sta bude...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Evo sta kaze Anelka koji najavljuje oprostaj od nas:

                      'I love playing here,' Anelka said in The Times. 'Chelsea has been the best part of my career and it’s been great playing and winning with terrific guys like Didier Drogba, John Terry, Frank Lampard and Florent Malouda.
                      Od danas i LA Galaxy se interesuje a pominje se i ruski Anzhi. Ako, ako, samo se cupajte za njega...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • E lepo, ode Anelka, i da se konacno dovede neko normalno krilo. Inace, mislim da vredi istaci da je Anelka kao napadac odlican, uvek postize golove, i kad god je igrao za Chelsea na toj poziciji bio je odlican, ali problem je kad igra na krilu jer jednostavno covek nije krilni igrac. U svakom slucaju s obzirom na Torresa, Sturridgea i Lukakua vise nije potreban ekipi, a na krilnoj poziciji se mora naci bolje resenje...

                        Veceras se ne sme izgubiti, i ja ocekujem Meirelesa, mozda i Oriol Romeu bude igrao, do sada je bio par puta starter u LS, a videli smo da AVB voli da rotira dosta. Mislim da je Romeu bolje resenje od Mikela na zadnjem veznom i treba da dobije vise sansi u PL ne bi li stekao taj kontinuitet.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Mislim da je Romeu bolje resenje od Mikela na zadnjem veznom i treba da dobije vise sansi u PL ne bi li stekao taj kontinuitet.
                          Konacno da i ovo neko primeti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            E lepo, ode Anelka, i da se konacno dovede neko normalno krilo. Inace, mislim da vredi istaci da je Anelka kao napadac odlican, uvek postize golove, i kad god je igrao za Chelsea na toj poziciji bio je odlican, ali problem je kad igra na krilu jer jednostavno covek nije krilni igrac. U svakom slucaju s obzirom na Torresa, Sturridgea i Lukakua vise nije potreban ekipi, a na krilnoj poziciji se mora naci bolje resenje...

                            Veceras se ne sme izgubiti, i ja ocekujem Meirelesa, mozda i Oriol Romeu bude igrao, do sada je bio par puta starter u LS, a videli smo da AVB voli da rotira dosta. Mislim da je Romeu bolje resenje od Mikela na zadnjem veznom i treba da dobije vise sansi u PL ne bi li stekao taj kontinuitet.
                            E bravo, Anelka kao spic je veoma dobar. Dobro je da ima ponuda, da se uzme koji dinar za njega...

                            Meni su i Meireles i Romeu iskreno bolja rjesenja od Mikela. Od ove trojice Meireles se namece kao prva opcija ali sto kazes ne bih se cudio ni da Romeu udje. Protiv Genka me odusevio, tako mlad a odigrao majstorski, nije panicio ni sekunde i nije rizikovao mnogo sto mi se svidja.

                            Sto se tice krila, kako ti se cini De Bruyne? On moze kao krilo a i u sredini...
                            Napisao sam vec da se sprema 12M funti za njega. Mislim da bi nam svakako dobro dosao, jer ima sve sto treba imati krilo, a kazem moze biti koristan i u sredini jer je brz sa loptom a takvih imamo malo.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Pa ne treba ti neka moc opazanja da bi shvatio da je Romeu bolje resenje od Mikela na poziciji zadnjeg veznog. Mene je Romeu odusevio u par utakmica koje je igrao. Rutinski je obavljao svoj zadatak, kao da je jedan od iskusnijih u timu, a ne mladjih. Cistio je situacije bez panike( sto rece Mumi). Vidi se da je momak siguran u sebe, da ne osjeca veliki pritisak kada igra, i ja mislim da on predstavlja buducnost naseg veznog reda.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                E bravo, Anelka kao spic je veoma dobar. Dobro je da ima ponuda, da se uzme koji dinar za njega...

                                Meni su i Meireles i Romeu iskreno bolja rjesenja od Mikela. Od ove trojice Meireles se namece kao prva opcija ali sto kazes ne bih se cudio ni da Romeu udje. Protiv Genka me odusevio, tako mlad a odigrao majstorski, nije panicio ni sekunde i nije rizikovao mnogo sto mi se svidja.

                                Sto se tice krila, kako ti se cini De Bruyne? On moze kao krilo a i u sredini...
                                Napisao sam vec da se sprema 12M funti za njega. Mislim da bi nam svakako dobro dosao, jer ima sve sto treba imati krilo, a kazem moze biti koristan i u sredini jer je brz sa loptom a takvih imamo malo.
                                Iskreno nisam mnogo gledao De Bruyne-a, a nesto me mrzi da na youtubu gledam svakog novog klinca kojeg proglasavaju za talenta. U svakom slucaju dobro bi dosao bilo ko na poziciji veznog ili krilnog igraca. Samo opet kazem, nadam se da nece Chelsea opet da dovede neku zvezdu (tipa Shevchenko, Torres), nego da se fokusiraju na igrace u usponu, a De Bruyne to svakako jeste, sto je dobro...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X