Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bitno gde ide...dok u Srbiji ne povali bar 10 devojki,nista nije uradio

    Comment


    • Bosingwa nije trenirao zbog problema sa misicima, sutra bi se trebalo znati vise o tom problemu.

      Rezerve dobile 2:0 A.Villu, strijelac oba gola Lukaku.

      A pored Anelke, Drogbe i Alexa, Kalou bi vrlo vjerovatno mogao napustiti Chelsea u januaru. Pomenuti su Arsenal i Liverpool ali to jos nije provjereno, ali je sigurno da bi mogao i Kalou pakovati kofere u januaru.
      Drogba pozvao sve igrace da daju svoj maksimum u sutrasnjoj utakmici.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Vi veceras morate da dobijete ili da najmanje odigrate 0-0?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Vi veceras morate da dobijete ili da najmanje odigrate 0-0?
          Tako je.

          Al' sigurno necemo igrati 0:0, jer primamo lako golove a kakvi smo baksuzi, da recimo hocemo igrati na 0:0 primili bismo ga u sudijskoj kao protiv Leverkusena. Poznavajuci Boasa, veceras se ide na pobjedu, na sve ili nista.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Chelsea ne smije cuvat 0:0 rez , moraju vcrs da idu na pobjedu igraju kuci iskustvo i kvalitet igraca sve je na njihovoj strani , svim vcrs uz Chelsea

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Tako je.

              Al' sigurno necemo igrati 0:0, jer primamo lako golove a kakvi smo baksuzi, da recimo hocemo igrati na 0:0 primili bismo ga u sudijskoj kao protiv Leverkusena. Poznavajuci Boasa, veceras se ide na pobjedu, na sve ili nista.
              Ma jasno naravno. Samo sam eto, naglas razmisljao. Nisam ni racunao moguce rasplete ako, recimo, Leverkuzen izgubi veceras. Mislim da cete dobiti Valensiju. Taman vam se malo vratilo samopouzdanje nakon Njukastla.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Chelsea ne smije cuvat 0:0 rez , moraju vcrs da idu na pobjedu igraju kuci iskustvo i kvalitet igraca sve je na njihovoj strani , svim vcrs uz Chelsea
                Ooo hvala Rosso kralju!

                I dalje imam neki glupi osjecaj za ovu utakmicu...
                Jos sam se kladio sa jednim gospodinom sa foruma kada je ova tekma u pitanju, tako da ako ispadnemo, bice veselo.

                @KingEric7

                Leverkusen nece sigurno izgubiti a i Valencia ima jos vece samopouzdanje. I remi im valja, znaju da je sve na domacinu.
                Last edited by bracala; 06-12-11, 12:53.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nije bila klasicna opklada,a i ja nisam gospodin

                  Takodje svim srcem uz Celzi,ali necu biti u mogucnosti da gledam tekmu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nije bila klasicna opklada,a i ja nisam gospodin

                    Takodje svim srcem uz Celzi,ali necu biti u mogucnosti da gledam tekmu
                    Bitno da je duh Ljube veceras uz Chelsea, ne treba da brinem odmah. ;)

                    Nisi ti, ovo je prava pravcata opklada.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ja ne bih da komentarisem nista u vezi meca, da ga ne bih izbaksuzirao
                      Ali imam neki dobar osjecaj
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Ja ne bih da komentarisem nista u vezi meca, da ga ne bih izbaksuzirao
                        Ali imam neki dobar osjecaj
                        Ovo se zove nekomentarisanje

                        Uvalice im Mata dva komada

                        Comment


                        • Bane glavom za pobedu.

                          Comment


                          • Nemojte ljudi izbaksuziracete nas
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Prevazan mec je veceras za Chelsea,realno u utakmici u Spaniji bili su bolji od protivnika.Ova pobjeda protiv Newcastlea je vrlo vazna za samopouzdanje u vecerasnjoj utakmici i pred naredne vazne meceve u PL,ali prvo veceras moraju dobiti,mislim da su bolji ali Valencija je vrlo uigrana i odlicna ekipa generalno gledajuci,dokaz je da zaostaju samo 4 boda od Barcelone koja ima jednu tekmu vise.Bice tesko al dobiti se mora,a ja se silno nadam da hoce...AVB mora naloziti igrace maksimalno
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Brine me "samo" odbrana ali i ludi Luiz. Valjda ce ovo liciti na nesto veceras. Valjda ce sreca biti uz nas!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X