Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Sun kaze da bi Dzos mogao na pozajmicu u Bolton ako nama prodaju Kejhila !

    Comment


    • Da, da... To se pominje kao moguci dogovor. Pa treba vidjeti jos u januaru sta ce se desiti. Ali vjerujem da bi tamo igrao prvu i to bi mu pomoglo da do kraja sezone stekne potrebno iskustvo i onda od naredne sezone da bude starter, zavisno od forme koju prikaze u Boltonu.
      A Romeu hvali Boasa i nacin na koji se ovaj ophodi prema njemu i uziva u PL.
      Last edited by bracala; 08-12-11, 13:59.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • I PSG zeli Kaloua u januaru, odlicno.

        Paris Saint-Germain could offer Salomon Kalou a way out of Chelsea in January.

        The Ivory Coast forward is one of six Blues stars that manager Andre Villas-Boas is prepared to sell in January - as Sportsmail revealed this week.

        And former Chelsea hero Claude Makelele, now a sporting advisor at PSG, and Alain Roches, the club's recruitment chief, have identified Kalou as a potential signing, according to French daily L'Equipe.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          I PSG zeli Kaloua u januaru, odlicno.
          to je bas dobro...kad bi uspeli da dovedemo Lavecija umesto njega bilo bi odlicno...

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            to je bas dobro...kad bi uspeli da dovedemo Lavecija umesto njega bilo bi odlicno...
            Eden Hazard!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment




            • sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Jebacki pogled, al' i Bane car ispade.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Eden Hazard!
                  Druze ovdje cu dernek da napravim ako on dodje,drzite me za rijec,to je meni poslije Alonsa i Lamparda omiljeni igrac trenutno,sinoc je sam igrao protiv Trabzona ali ne mogu Sow i JC da pogode nista,drago mi je da su ispali iz LP jer ce to samo ubrzati njegov odlazak,ali Real ga isto zeli a on je njihov navijac,meni ne bi bilo mrsko ni tamo da ode,ali realno ne znam pored koga bi igrao a i Chelseau je potrebniji,onda bi Mata mogao malo vise u sredinu da igru kreira,ako bi jos dosao Cahill i otisao Kalu niko sretniji od mene...samo sad da ne izgube od glavonja iz Manchestera,a ako dobiju-LUDILO
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kakvo zlo, Hazard i Mata..

                    Mada, ja bi vise voleo da on predje u Arsenal iz opste poznatih razloga.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Druze ovdje cu dernek da napravim ako on dodje,drzite me za rijec,to je meni poslije Alonsa i Lamparda omiljeni igrac trenutno,sinoc je sam igrao protiv Trabzona ali ne mogu Sow i JC da pogode nista,drago mi je da su ispali iz LP jer ce to samo ubrzati njegov odlazak,ali Real ga isto zeli a on je njihov navijac,meni ne bi bilo mrsko ni tamo da ode,ali realno ne znam pored koga bi igrao a i Chelseau je potrebniji,onda bi Mata mogao malo vise u sredinu da igru kreira,ako bi jos dosao Cahill i otisao Kalu niko sretniji od mene...samo sad da ne izgube od glavonja iz Manchestera,a ako dobiju-LUDILO
                      Koji si ti car!

                      Znam da ga Real trazi ali realno Realu ne treba takav igrac. Imaju ekipu s kojom mogu 3 sezone biti dominantni, normalno ako je Mourinho tu. Nama je potrebniji 5 puta, ali vidjecemo sta ce se desavati. Mozda vec u januaru promijeni klub. svi ga hoce, bice tesko dovesti ga. Ali bar mogu zamisljati kako bi to izgledalo. Jooj Mata, Hazard, Sturridge bi pravili haos! Fino je zamisljati...

                      Ja jedva cekam ponedeljak, pa sta bude...
                      Last edited by bracala; 08-12-11, 16:58.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Kakvo zlo, Hazard i Mata..

                        Mada, ja bi vise voleo da on predje u Arsenal iz opste poznatih razloga.
                        Nece da moze u Arsenal,nece cika Wenger pare da istrese za njega,mada sam citao da mu je Arsenal poslije Reala omiljeni klub,ali opet ko zna kada je on u pitanju sve je moguce,svaki trener zna da mu je ekipa automatski drasticno opasnija njegovim dolaskom
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          HAHA, ovaj kamerman se usrao ja mislim
                          Inace, da se malo ukljucim u raspravu. Prvi put cujem da bi Lavezi mogao u Celzi, ako je to tacno onda bi zaista bilo odlicno... Isto tako, procitao sam nedavno da Boas ima odlican pristup sa igracima i da vecina njih uziva raditi s njim.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            HAHA, ovaj kamerman se usrao ja mislim
                            Inace, da se malo ukljucim u raspravu. Prvi put cujem da bi Lavezi mogao u Celzi, ako je to tacno onda bi zaista bilo odlicno... Isto tako, procitao sam nedavno da Boas ima odlican pristup sa igracima i da vecina njih uziva raditi s njim.
                            Lavezzi se dosad nije nikako povezivao, to je zelja amare-a. ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ma umoran sam, pa sam procitao onako na brzinu Evo malo zanimljivosti :P

                              Žeštoka proslava Terryjevog rođendana

                              Kapiten Chelsea i engleski reprezentativac John Terry imao je dva razloga sa slavlje kada se u utorak zaputio na izlazak sa društvom. Prvi razlog bio je njegov 31. rođendan, a drugi prolazak njegovog tima u osminu finala Lige prvaka nakon domaće pobjede nad Valencijom.
                              Na rođendanskoj proslavi kapitena londonskih „plavaca“ bila je sve sama fudbalska krema, a pored saigrača iz tima Colea i Mate, prisutni su bili i napadači West Hama Carlton Cole i John Carew, dok su Stoke City „predstavljali“ Peter Crouch, Ricardo Fuller i Jermaine Pennant.

                              Koliko je dobro bilo na zabavi svjedoče i slike pojedinih očito nakon veće količine alkohola.

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                Ma umoran sam, pa sam procitao onako na brzinu Evo malo zanimljivosti :P

                                Žeštoka proslava Terryjevog rođendana



                                oni se bas ubili od pica,inace lepo je to sto su na njegovoj zabavi bili i igraci koji ne igraju za Celsi....

                                Comment

                                Working...
                                X