Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportitalia navodi da su pregovori oko angažovanja Antonija Ridigera uveliko u toku, pošto je Roma i okončala kupovinu ugovora od Nemaca.
    sigpic

    Comment


    • Nikad ga nisam gledao,znam o kome se radi zato sto ga klub prati jos dok je u Bundesu igrao

      Osobno,voleo bih da se dovede neki stoper koji je drugaciji od Terija,Kejhila,da mozemo da ga uparimo sa Zumom i malo pomerimo tu zadnju liniju,to bi nam svakako dalo opciju vise sa takticke strane

      Moglo bi to i sa Banetom,Miazgom ali i pored toga,trebalo bi jedan stoper da se dovede zbog godina Terijevih godina,te nesposobnoscu Kejhila da igra u takvom sistemu.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Borussia #Monchengladbach are set to bid £15m [plus offer buyback option to Chelsea] for loanee Andreas Christensen. #CFC reluctant. (Bild)
        ....

        Comment


        • U ugovor Torgana je ubačena ta famozna klauzula

          Ja i dalje ne verujem da je on tamo jedan od boljih,kod nas u akademiji je baš bio kriminalan ajde ja nisam nešto to komentarisao ali večito je bio predmet sprdnje navijača po stranim forumima

          Ali nije Kristijansen jedini,Ake,Kalas,Omereu svi čekaju u red da ih klub proda

          kakvi smo mi šverceri

          Ake se već dokazao a i za još par njih mislim da bi mogli da se izbore za status prvotimca u nekom pristojnom klubu,no sve u svoje vreme

          Od Torgana mislim da smo najviše zaradili ,kupljen za 500.000 evra a prodali ga za 8m plus loan fee 1.5m

          Još MVG čeka da se reši njegova sudbina,PSV bi da ga kupi definitivno

          Verovatno će se sve to raščistiti nakon Eura
          Last edited by saburo sakai; 31-05-16, 13:33.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Kaze Di Marzio Celsi zainteresovan za Kulibalija.
            sigpic

            Comment


            • #Chelsea have had a £23million plus add-ons bid for Kalidou Koulibaly rejected by Napoli. [TuttoMercatoWeb]

              Ne znam jel ima ovaj klauza ali.... ovo je od juce sto je napisao Di Marzio


              Should #Chelsea not be able to sign Antonio Rüdiger, they will make a €30million bid for Kalidou Koulibaly + bonuses. [Di Marzio]
              Napoli desperately want to keep Kalidou Koulibaly, but with #Chelsea pushing, the Senegalese could play in London next season. [Di Marzio]

              E sad neznam gde sam citao ne mogu da se setima da je ovaj Kulibali prva meta (Rudiger bekap opcija),
              a Di Marzio kaze da je Rudiger prvi izbor.... Ipak Gazzetta bila.


              De Laurentiis does not want to sell Koulibaly, but renew; he will sit to speak only in the case of an offer of more than €30m (GdS) #Napoli
              For the Londoners Chelsea, Koulibaly is the first choice, the alternative is Rudiger. (Gazzetta) #CFC #ASRoma #Napoli

              Pa ovo od iz Gazzetta je on preneo btw ja sledim i ovaj https://twitter.com/Chelsea_HQ

              Mislio sam da postavio ovo prvo da cemo biti vrlo aktivni ali zaboravio sam....

              #CFC chief scout Piet de Visser: “Chelsea will have a VERY busy summer. Abramovich is desperate not to have another terrible season."
              Chelsea chief scout Piet de Visser: "Abramovich had to pay an absolute fortune to get players like Didier Drogba and Michael Essien" #CFC
              De Visser: This is why Roman asked me as a private scout to look out for top class young players who will be the #CFC stars in 3 years time.
              Chelsea chief scout Piet De Visser: “Mr Abramovich is fed up that he has to keep paying millions and millions for big star players." #CFC

              Sta bi sa ovo

              BetStars spokesman Ian Marmion: “After heavy backing in the last 24 hours we’ve had no choice but to cut the odds on Higuain to go to #CFC"
              Antonio Conte has asked #Chelsea to bid €101million for Juventus midfielder Paul Pogba. (via @Jaimefmacias)
              Last edited by DeMoN17; 02-06-16, 16:28.

              Comment


              • Tog Ridigera klub prati jos odavno,secam se tekstova iz vremena kad je jos u Bundesu bio i verujem da bi ga i doveli da Murinjo nije zatrazio od kluba da krene po Varana,Stounsa,Markinjosa(tim redom)

                Dok smo mi jurili za Murinjovim metama ovaj je u medjuvremenu zavrsio u Romi

                Ne znam sta da kazem,nadam se da klub pogodi kao sa Azpijem i Zumom,to su bas transferi kluba nevezano za menadzera ali evo i Baba isto tu spada pa se nesto nije proslavio(nevezano za to kakav je tretman imao I kod Hidinka i kod Murinja)

                Pricam samo za defanzivce,znalo se za to da klub sam dovodi igrace sto je Murinjo pa i Hidink indirektno potvrdio ali je sam De Viser izneo prljavi ves nakon cega se tu dosta saznalo o nekom internom poslovanju.


                Demon ako mozes kopiraj njegove izjave(de viser)od pre par dana,ako ne nalepicu ja kad dodjem do kompjutera

                Imas ih na ovoj stranici

                https://mobile.twitter.com/chelstransfer
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ponovo De Viser

                  "We have decided to give him another campaign over
                  there where he had a great performance. Then he
                  will be ready to return [to Chelsea]" De Visser said to
                  Belgium magazine Knack as quoted by AS.

                  "Charly made ​​an excellent choice [in moving to Betis
                  in January]. When we loaned him there, we thought it
                  could be to premature because he was young and
                  with no experience in the top flight but he is an
                  athletic guy who had no fear about anything."

                  Nemam nista protiv ovakve politika,cak sta vise u potpunosti podrzavam takav stav

                  Fazon je samo u tome sto ako krenu tim putem onda treba da nadju i trenera koji ce se uklopiti u tu pricu

                  Konte ne znam kakav je trener,pa ne mogu da pisem nista u tom pravcu.
                  Last edited by saburo sakai; 02-06-16, 18:18.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Sve to dobro ali kad ce neko od njih dobiti priliku za prvi tim a i ako neko dobije jednostavno
                    ko da izgori u zelju da se dokaze.... jedino ovaj mali Traore vidim u prvi tim kao 2 opciju u napadu
                    a ovaj Musonda sam ga proslu sezonu pratio cjelu u Betisu i odlicno je odigrao.
                    A sto se tice ovih gore transfera koje si nabrojao Aspi i Zuma mislim (mada sam 100% siguran) da su to
                    De Viser-vi transferi a ovaj Baba zna se ko je doveo Emenaldo.

                    Comment


                    • Ja ne znam kakve su ovo gluposti oko Kulibalija, covjek, koliko ja znam, ima 25m funti otkupnu kaluzulu. Kakvi bonusi i te zajebancije
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I KDB,Kurtoa,Lukaku - De Viser

                        No,nebitno sad,ima ih milion

                        Poenta je da mi nemamo problem sa tim da nadjemo dobrog mladog igraca,u zid udaramo onog trenutka kada neko treba da radi sa njima ali ne na U21 nivou,sto se pokazalo posle 10 godina da nije prepreka,cirkus nastaje kad treba neko da ih uvede u prvi tim i ne samo to,treba i da radi sa njima

                        To je u sustini sve lepo zamisljeno ali tu ima jedna caka a to je da Roman sve to trazi plus da se tim bori za trofeje

                        Telegraf je pisao da je to bila jedna od glavnih tema razgovora sa Konteom

                        Na drugu stranu,po onome sto De Viser prica,nama bi Poch najvise odgovarao ili neko nalik njemu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Tog Ridigera klub prati jos odavno,secam se tekstova iz vremena kad je jos u Bundesu bio i verujem da bi ga i doveli da Murinjo nije zatrazio od kluba da krene po Varana,Stounsa,Markinjosa(tim redom)

                          Dok smo mi jurili za Murinjovim metama ovaj je u medjuvremenu zavrsio u Romi

                          Ne znam sta da kazem,nadam se da klub pogodi kao sa Azpijem i Zumom,to su bas transferi kluba nevezano za menadzera ali evo i Baba isto tu spada pa se nesto nije proslavio(nevezano za to kakav je tretman imao I kod Hidinka i kod Murinja)

                          Pricam samo za defanzivce,znalo se za to da klub sam dovodi igrace sto je Murinjo pa i Hidink indirektno potvrdio ali je sam De Viser izneo prljavi ves nakon cega se tu dosta saznalo o nekom internom poslovanju.


                          Demon ako mozes kopiraj njegove izjave(de viser)od pre par dana,ako ne nalepicu ja kad dodjem do kompjutera

                          Imas ih na ovoj stranici

                          https://mobile.twitter.com/chelstransfer
                          Sve zaboravim da ti odgovorim vezano za Rudigra. Sve preko 30 miliona je mnogo za njega. Cenim da vredi nekih 20-25 u najboljem slučaju. Jak, brz, uporan igrač, ali često priglup. Unosi nemir u odbranu svojim brzopletim rešenjima, ponekad mnogo paniči. Sa neke svetlije strane, jako uporan igrač, daje svoj maksimum na bukvalno svakoj utakmici, ali često se loše pozicionira i napravi neke propuste. Dosta je hajpovan zato što je Nemac, čini mi se. Kulibali daleko bolja opcija.

                          Comment


                          • To mene i "brine" ,mislim nije da se sad nesto zalim i sa njim bi verovatno imali pristojnu odbranu.

                            Vise se opterecujem oko bekova,Bane je prespor a Baba je klimav,jedino Azpi da mi je nesto siguran a fazon je u tome sto se na tu temu nista ne pise...do jutros

                            Na drugu stranu i Zuma je mlad,jos uvek uci,desava se da ispada,mislim da je najpoznatiji primer za to ona situacija na pola terena sa Sterlingom

                            Zasto sam se ja molio da Teri ostane


                            Ali nije samo taj Ridiger takav,danas ti tesko mozes da nadjes nekog proper stopera,pa pogledajte samo kolko jos Stouns ima da uci a za njega traze preko 40m funti


                            Slobodno mogu da napisem da je Maskerano bolji stoper iako mu to nije primarna pozicija od 90% stopera po profesiji


                            Ps: citam jutros na nekim desnim tviterima da se povezujemo sa Lihstajnerom

                            pps: po netu,vidim da bi ljudi pre uzeli Kulibalija ali kad se samo setim onod direktora Napolija hahahah
                            Last edited by saburo sakai; 03-06-16, 16:44.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • U medjuvremenu ispred stadiona Čelzija

                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pa Saburo sta ce drugo bit kad vam se menadzer sprema za put u Francusku.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X