Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • hahahha





    još jedna za kapitena



    Top scoring defenders in Premier League history:
    39 - Terry
    38 - Unsworth




    Last edited by saburo sakai; 11-05-15, 07:51.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Comment


      • Od kad se vratio ,od tih derbija najdraža mi je ona pobeda protiv Liverpula u gostima,ne tolko zbog bodova nego zbog cele medijske kampanje koja se tad vodila

        kako će Mou izbaciti 3-cu postavu i šta ti ja znam...

        i ono najbitnije od kad se on vratio više me nije strah od utakmica sa Sitijem koji su na redovno tanburali godinama unazad


        samo treba naći neku statistiku vezanu za ove "manje" klubove jer smo u utakmicama sa njima i osvojili titulu(i taj aspekt nam je bio izuzetno važan i veliki korak napred u odnosu na prošlu sezonu) dok samo smo sa ovim top klubovima nešto slabije odigrali ove sezone
        Last edited by saburo sakai; 11-05-15, 09:06.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Nek je najsrecniji : ))
          sigpic

          Comment


          • Pre svega postovanje
            [VINE]emd52j1bKz3[/VINE]

            sigpic

            Comment


            • Ne znam šta da kaže,sa jedne strane krivo mi je što nismo doveli Dzerarda,ono uklopio bi se kod nas super iako sam uvek bio nešto protiv te kombinacije lampard-dzerard

              al da nas on nije odbio ne bi doveli Esijena koji je stvarno fantastično igrao dok ga nisu povrede sklonile sa terena
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment




              • diegoooo
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Bane :
                  "Najbolji trener? Takvo pitanje se postavlja. Ako pogledate igre Čelsija, primetićete da je ključni doprinos u našim pobedama imao Murinjo. Izbor najboljeg menadžera u Premijer ligi svakog meseca je besmislen, jer je Murinjomnogo bolji od bilo koga. Mi smo već obezbedili titulu, imamo veliku prednost u odnosu na drugoplasirani tim, dakle, pobednik je Murinjo".
                  sigpic

                  Comment


                  • Potpisan Nejtan napokon

                    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ho-s-side.html

                    na drugu stranu

                    španski medijiji tačnije "el confidencial" nas ponovo povezuju sa Grizmanom,samo što se sad odustalo od one priče da mu je otkupna klauzula 30 miliona evra,nego je jelte oko 65 miliona evra s tim da su voljni da pregovaraju i malo spuste cenu.Navodno Simeone nema ništa protiv prodaje a sve to u cilju skupljanja sredstava za nova pojačanja.

                    Još se u tekstu javlja i Mendeševo ime koji je navodno faktor X koji treba da završi ceo posao s obzirom na to da on predstavlja vezu izmedju Murinja i Atletika.

                    Inače je jako teško pratiti transfer priče iz španskih medija (osim ako to nije javio/preneo kakav radio,il ako nešto nije "slučajno" izletelo Pikeu na sred konferencije) tako da uzmite sve ovo sa odredjenom dozom nepoverenja dok to ne prenese i neko na ostrvu.

                    http://www.elconfidencial.com/deport...urinho_791483/




                    moram jednu za kapitena ne zamerajte





                    jedna od njegovih najboljih sezona,nakon onog pada pod Benitezom,doživeo je preporod pod Murinjom i poveo nas još jedanput do titule
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Prodati Ramiresa i jos jednog od Brazilaca i dovesti zvijer iz Patetica

                      45-50 je dobra ponuda i ja bi bez dileme dao toliko za njega
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • kolko gotivite tog Grizmana,ne samo ovde nego i inače kako čitam po netu medju navijačima Čelzija vlada slična atmosfera
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Pravi je igrac nema tu sta,bas ono sto je potrebno ovoj ekipi...ako ne moze on onda bi prodao Oscara i doveo Javiera Pastorea on mi je zelja ima jedno 4 godine

                          Ne volim klipove toliko da bi nesto dokazao,ali ne skodi ponekad da se pogleda svakako

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • videćemo ,rekoh ti već na koju stranicu pre kakvog igrača želim a sad dal je to grizman il neko drugi,meni kako god bitno samo da završava posao
                            e sad ja ponovo do pričam iz ugla da ja tražim desno krilo a pitanje je kako ga Murinjo vidi ako ga uopšte i prati,odnosno ima u planovima .tako da


                            problem je samo u tome što smo mi doveli već "kolumbijsko čudo tehnike" koji bi trebalo da pokrije tu desnu stranu oko koje ja stalno kukam
                            neću sad nešto da pljujem po kvadradu,imam strpljenja sa njim,došo je u najgorem trenutku,kad smo bili pod velikim pritiskom

                            mada je kapelo posredno opleo po nama,tj. samom igraču kad su ga pitali za kvalitet Serija A

                            "Cuadrado at Fiorentina looked a phenomenon, then moved to Chelsea and has not played. This story seems exemplary to indicate the current status of our Serie A."
                            ne mogu da sudim o nekome ko dobija šansu na kašičicu i kad sam mogo da trpim Vilijana 2 godine,imaću strpljenja i za ovog

                            a što se tiče Oskara,nisam pametan,očito da je veliki problem kad on padne jer je jako bitno da taj trojac Fab-oskar-az funkciniše u suprotnom ceo tim pada
                            i u ovom trenutku još uvek se vagam da li i dalje ima moju podršku ili sam za prodaju
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • navodno smo blizu potpisa Grina iz QPR

                              http://www.standard.co.uk/sport/foot...-10243888.html

                              Chelsea close to wrapping up £2m deal for Rob Green as Petr Cech replacement

                              zna se da tražimo drugog golmana,grin mi je ok,još za 2 miliona funti,pristojno da ne kažem super,plus što je englez
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Mourinho: "I have a feeling that Oscar, next year, can have the same evolution that Hazard had this season. He has never had a pre-season in his life because of tournaments but now he will have a pre-season because he is injured for the Copa America."

                                The 23-year-old has played in the World Cup, the Confederations Cup and the Olympics in the last three summers but will now get a full summer's rest before returning for pre-season.
                                Ае видИћемо..

                                Comment

                                Working...
                                X