Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pricamo majku mu nema aksioma

    Ne voli Fabregas tu poziciju,on vise voli da igra pleja nazad osjeca se komotnije.Oscara ni ja ne volim,ali sad kad Fabregas bude tu da iskreira Oscar bi mogao doci do izrazaja.Ja bi radije i da plavusan igra umjesto cupavog ali eto to nam je sto nam je.Ne kazem ja da Bane treba na stopera,ali imam osjecaj da hoce...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Куртоа, Аспи, Кејхил, Тери, Луиз - Матић, Фабрегас - Вилијан, Оскар, Азар - Кошта.

      Има ту разних комбинација..
      Питање је да ли ће Тери поновити овакву сезону, па би могао ту Бане да улети.
      Мурињо је играо и са три играча у вези против јачих екипа, може ту Рамирез мршави да се углави, горе Азар и Вилијан.
      Ширле, Салах..

      Ма иди бре јаки смо к'о црна земља!!

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Pa pricamo majku mu nema aksioma

        Ne voli Fabregas tu poziciju,on vise voli da igra pleja nazad osjeca se komotnije.Oscara ni ja ne volim,ali sad kad Fabregas bude tu da iskreira Oscar bi mogao doci do izrazaja.Ja bi radije i da plavusan igra umjesto cupavog ali eto to nam je sto nam je.Ne kazem ja da Bane treba na stopera,ali imam osjecaj da hoce...
        Bas ja znam sta Cesc voli. Mislio sam da voli Arsenal, pa sam se prevario (ne ljutite se topdzije, sala mala).

        Najbolje bi bilo da Roman uzme jos Benatiu i neku zver na AMC i da se ne brinemo previse.

        Comment


        • Sumnjam da Chelsea treba Benatia sad, ako dodje Filipe, a docice, Azpilicueta se skoro sigurno seli na svoje prirodno mesto, te dobijas Baneta kao stopera. Dodas da stize i Zouma, plus Cahill i Terry, ne vidim neku potrebu da Mou uzima stopera.

          Cesc je idealan da bude tandem sa Maticem, i tu ga ja vidim. Oscar ce izigravati 10-ku, ali ce vise raditi na defanzivi i prepustiti kreativan posao Cescu. To bi mogla biti neka varijacija 4-3-3.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Samo isterajte Oskara iz svih tih kombinacija i Celsi je sampion.
            sigpic

            Comment


            • Нико не воли тог Оскара. Хахаха

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Bas ja znam sta Cesc voli. Mislio sam da voli Arsenal, pa sam se prevario (ne ljutite se topdzije, sala mala).

                Najbolje bi bilo da Roman uzme jos Benatiu i neku zver na AMC i da se ne brinemo previse.
                Eventualno Ronaldo ili Messi još.
                A Oskar ko zna možda se i preporodi nakon SP.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by Avramovic View Post
                  Нико не воли тог Оскара. Хахаха
                  Ma nek ide u italijansku ligu ili tako nesto.
                  Nema mesta za metiljavce u EPL. Samo masine, samo Nemci i Srbi

                  Comment


                  • Ima tu milion kombinacija fakat , ali ja mislim da ce Ramires imati zacementirano mjesto u startnih 11 , kao sto je slucaj otkako je dosao u Chelsea
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ja se izvinjavam

                      Neka cupavi ide na 10,a neka Salah ide desno najkonkretniji je mada moze i Schurrle Andre za sve pare
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Stvarno ste brutalno jaki, imate bar 5. beton konbinacija a da je svaka konkurentna na ostrvu pa i sire... sto rece Eric ako ostanete bez titule, Roman treba samo da iskljuci svetlo i zalupi vratima.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Prethodnih dana sam citao da se Anceloti interesuje za Ramireza...
                          Danas se pojavila vest da bi Murinjo bio zainteresovan za trampu Ramirez-Modric.

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Prethodnih dana sam citao da se Anceloti interesuje za Ramireza...
                            Danas se pojavila vest da bi Murinjo bio zainteresovan za trampu Ramirez-Modric.
                            Jest, Carlo se drogira i uzece igraca koji ne zna da primi loptu, a Chelsea-u dati Luku koji je bio motor Reala. Ima logike.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Stvarno nema nikakve, ajde prošle godine, ali posle ove sezone Luke...

                              Comment


                              • https://grabyo.com/g/v/9eUyPCoaazG
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X