Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne od strane Chelsea, vec od Meireles-a. U zadnjem trenutku su poslati papiri za njega, da pređe u Chelsea, tako da Liverpool nije mogao naci zamenu za njega, kao recimo za Torres-a, ali to naravno nije Chelsea-ev problem.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ne od strane Chelsea, vec od Meireles-a. U zadnjem trenutku su poslati papiri za njega, da pređe u Chelsea, tako da Liverpool nije mogao naci zamenu za njega, kao recimo za Torres-a, ali to naravno nije Chelsea-ev problem.
      Pa tako reci da se razumijemo.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Samo,Meireles izgleda k'o panker sa frizurom i tetovazama
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Samo,Meireles izgleda k'o panker sa frizurom i tetovazama
          Jest 'ladno.

          Valjda ce obrijati onu brazdu na sred glave..
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • I ja sam zadovoljan prelaznim rokom.Nije mnogo skup bio Meireles,a odlican je igrac,pravi za Chelsea
            Tu su i Mata i Lukaku i ovi mladi.Nije lose odradjen prelazni rok,ipak su doveli igrace koji su im bili potrebni.Htjeli su Modrica,ali od njega nista.Mozda bude nesto na zimu.Mislim da je bolje sto Totenhem nije prihvatio ponudu za Modrica,ipak je to mnogo novca ;)
            Sada jos samo da dodju pobjede i dobra igra.I da konacno proradi Tores (sto Ivan rece,ako on proradi to ce biti najvece pojacanje) ;)

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ne od strane Chelsea, vec od Meireles-a. U zadnjem trenutku su poslati papiri za njega, da pređe u Chelsea, tako da Liverpool nije mogao naci zamenu za njega, kao recimo za Torres-a, ali to naravno nije Chelsea-ev problem.
              Inace je transfer ugovoren oko 8, tako je rekao Comoli iz Liverpoola. A oni su Meirelesa odavno vec zamenili, nije im bio u planovima za prvi tim, vec samo za rotaciju. Igrali su ispred njega Henderson, Adam, Lucas, jos Gerrrard kad se oporavi. Pritom nisu hteli da mu povecaju platu. A prosle sezone im je verovatno bio najbolji igrac. Jednom recju nisu se mnogo potrudili da ga zadrze u ekipi, od pocetka prelaznog roka se govorilo da ce mozda otici i sve vreme se pominjala cifra od 12M, a Liverpool nijednom to nije demantovao. Ja ovo ne govorim kao navijac Chelsea da opravdam Meirelesa, vec objektivno, isto sam govorio i na pocetku prelaznog roka dok Chelsea jos nije bio u kombinaciji.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Inace je transfer ugovoren oko 8, tako je rekao Comoli iz Liverpoola. A oni su Meirelesa odavno vec zamenili, nije im bio u planovima za prvi tim, vec samo za rotaciju. Igrali su ispred njega Henderson, Adam, Lucas, jos Gerrrard kad se oporavi. Pritom nisu hteli da mu povecaju platu. A prosle sezone im je verovatno bio najbolji igrac. Jednom recju nisu se mnogo potrudili da ga zadrze u ekipi, od pocetka prelaznog roka se govorilo da ce mozda otici i sve vreme se pominjala cifra od 12M, a Liverpool nijednom to nije demantovao. Ja ovo ne govorim kao navijac Chelsea da opravdam Meirelesa, vec objektivno, isto sam govorio i na pocetku prelaznog roka dok Chelsea jos nije bio u kombinaciji.
                Svaka recenica je na mjestu ovdje! ;)

                Na kraju krajeva, da su ga toliko zeljeli mogli su ga zadrzati kao sto je Tottenham Modrica....

                Moglo bi to ovako igledati:

                ----------------Hilario----------

                Bosingwa-----Ivanovic/Luiz-------Terry-------A.Cole

                ------------------Ramires-------------

                ---Lampard----------------Meireles----

                Sturridge-------Torres------------Mata


                Ivanovic bi se mogao mijenjati sa Bosignwom ili Luizom, zavisno od forme ili slucajno povrede nekog od njih.
                McEachran bi mogao dobiti prilike tu umjeto Meirelesa, zavisno sve od tezine i znacaja utakmice. Mogao bi on sa Lampardom igrati i ici malo prema golu zajedno sa njim. Ovo je trenutno stanje....nisam racunao povrijedjene (Cech i Essien svakako najznacajniji od njih) i sve one momke koji su na pozajmicama a ima ih poprilicno, sto je odlicno. Svi ce igrati konstantno a kada se vrate konkurencija u timu ce se pojacati...

                Interesuje me i tudje misljenje naravno.
                Last edited by bracala; 01-09-11, 11:02.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Mumi,potpisijem postavu. Mada i dalje misim da su Kalua ili Maludu trebali prodati i dovesti jos jedno krilo.Nemamo zamenu za levog beka, mogao je ove godine Anholt dobiti priliku,mnogo je dobar sto sam ja gledao.

                  Comment


                  • Meni se ne svidja postava Mumi,nemoj da se ljutis
                    Po meni bi to ovako trebalo izgledati (kada se vrate Essien,Cech i Drogba drugacije ce izgledati)
                    Hilario
                    Ivanovic Luiz Terry Cole
                    Ramires Meireles

                    Lampard

                    Anelka Torres Mata

                    Ponekad bi se mijenjali Bosingwa i Ivanovic,ali mislim da tu ima veliku prednost Srpski reprezentivac.Ipak je on velike stvari uradio od prelaska u Celsi,odigrao fenomenalne partije i sad tu treba da mu Bosingwa uzima mjesto .Po meni je to glup potez.Mikel i McEachran bi se ponekad mijenjali sa Meirelesom i Ramiresom i Sturridge sa Anelkom.Po meni bi to bio idealan tim Celsija trenutno ;)

                    Comment


                    • Bosingwa je najbolji igrac Chelsea u dosadasnjem delu prvenstva. Ivanovic ce biti verovatno stoper, dok se ne vrati Luiz, a Sturridge po meni mora igrati. Videces, okretniji je, bolji tehnicar i mislim da je dolazak AVB-a njemu najvise znacio.....Igrao je odlicno na pripremama.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Bosingwa je najbolji igrac Chelsea u dosadasnjem delu prvenstva. Ivanovic ce biti verovatno stoper, dok se ne vrati Luiz, a Sturridge po meni mora igrati. Videces, okretniji je, bolji tehnicar i mislim da je dolazak AVB-a njemu najvise znacio.....Igrao je odlicno na pripremama.
                        Da,Bosingwa je definitivno najbolji igrac do sad.Ma,to je samo trenutna forma Bosingwe i mislim da ne moze igrati na ovom nivou jos dugo i da je Ivanovic bolji bek od Portugalca.Ivanovic vjerovatno na poziciji stopera dok se ne vrati Luiz,ali kada on dodje nema sta da trazi Bane na poziciji stopera.
                        Pa,mislim da bi se Anelka i Sturridge trebali mijenjati.Ipak nije jos Anelka za staro gvozdje ;)
                        A i glupo mi je malo da igrac kakav je Bane Ivanovic sjedi na klupi,a da Bosingwa igra.Trenutno jeste bolji Bosingwa,ali Ivanovic je po meni bolji bek od njega.

                        Comment


                        • Meirleles ce nositi broj 16.
                          Prije njega taj broj su nosili Robben i sadasnji pomocni trener Di Matteo.
                          http://www.chelseafc.com/page/Latest...438494,00.html

                          @Fedex ba

                          Mislim da bi Sturridge treba dobijati vecu minutazu od Anelke. Anelka neka igra one teze utakmice, a sturridge bi trebao sve ostalo igrati.

                          Bosingwa ce igrati prvu sve dok mu je forma ovakva, njegova trenutna forma i jeste bitna za klub. A Bosingwa je prodorniji od Ivanovica prema naprijed...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ok, da se ukljucim u diskusiju o formaciji:
                            Za sada, s obzirom na povrede

                            -------------Hilario--------------------

                            Bosingwa--- Luiz-----Terry-------A.Cole

                            ------------Ramires------------------

                            -----Meireles------Lampard-----------

                            ------------Mata---------------------

                            ------Torres--------Sturridge---------

                            Naravno Cech kad se oporavi ulazi u tim, Lukaku za rotaciju, Drogbu bih zaboravio potpuno, tek ako se povrede 2/3 napadaca, Ivanovic i Alex za rotaciju u odbrani, rezervni levi bek je inace Ryan Bertrand, slicno kao i Van Anholt i on ima veliki potencijal, mislim da je stariji godinu dana od Van Anhlota, verujem da ce dobiti solidan broj sansi. Mikel i McEachran za rotaciju na sredini, isto vazi i za Essiena (mada se na njega vise ne moze ozbiljno racunati). Maloudu nadam se da vise necu videti u ekipi, Kalou moze da prodje, ipak on ima neku energiju koja moze da znaci kad udje sa klupe. Anelka je uvek bio i ostace odlican napadac, krilni igrac nikako, u slucaju povreda nemam nista protiv njega kao glavnog napadaca. O Oriolu Roemuu nznm nista, ali nadam se da ce dobiti sansu da se pokaze. I na kraju da kazem da je steta sto je Banayoun otisao, sjajan tehnicar i kreativac, a moze da igra na mnogo pozicija, mana mu je sto je sklon povredama, ali dobro bi dosao s vremena na vreme.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              @Fedex ba

                              Mislim da bi Sturridge treba dobijati vecu minutazu od Anelke. Anelka neka igra one teze utakmice, a sturridge bi trebao sve ostalo igrati.

                              Bosingwa ce igrati prvu sve dok mu je forma ovakva, njegova trenutna forma i jeste bitna za klub. A Bosingwa je prodorniji od Ivanovica prema naprijed...
                              Ja mislim da ima malo vecu prednost Sturridge u odnosu na Anelku,ali mislim da zasluzuju obojica da igraju jednako.Ali ni ja nemam nista protiv da Anelka bude glavni spic u slucaju povrede.
                              Ma i Ivanovic je dosta prodoran,ali kada uporedis njih dvojicu mislim da je Ivanovic mnogo bolji u odbrani i svojoj polovini terena ;)

                              Comment


                              • Nije losa ni ova formacija..

                                Vjerovatno ce Boas kombinovati dok ne pronadje onu pravu, onu formaciju u kojoj ekipa igra odlicno. Mislim da ce Mata biti korisniji po strani, ali ko zna, treba vidjeti i ovu formaciju. Vjerovatno ce je Boas primijeniti...

                                Sto se tice Romeu-a on je zasada nepoznanica, igrao je dobro za mlade selekcije, ali to ne mora biti neko veliko mjerilo da ce i ovdje biti takav. Ali u svakom slucaju je potencijal i mozda iznenadi.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X