Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Meireles ostaje u Liverpulu, i tu je kraj. Reci da je on propao igrac ?? Pa ne znam sta da ti kazem amare...
    Ma znam da ostaje, procitao sam danas. ;)

    Ima li ikakve sanse da dodje Moutinho???
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Meireles propao igrac

      Ovim si pokazao svoje znanje o fudbalu.
      Bas je brzo zabovario onaj gol u poslednjem derbiju.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Ma znam da ostaje, procitao sam danas. ;)

        Ima li ikakve sanse da dodje Moutinho???
        Ne verujem za Mutinja da ce se ista desiti.. Ali Pereira je blizu prelaska...;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Patrik Van Anholt je otisao na pozajmicu u Wigan. Ako bude igrao u prvoj bice to odlicno za njega, veliki je potencijal. Mada u Wiganu prvi levi bek je Figueroa a on je prilicno dobar.
          Sto se tice mogucih dolazaka u Chelsea nema novosti za sada...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Patrik Van Anholt je otisao na pozajmicu u Wigan. Ako bude igrao u prvoj bice to odlicno za njega, veliki je potencijal. Mada u Wiganu prvi levi bek je Figueroa a on je prilicno dobar.
            Sto se tice mogucih dolazaka u Chelsea nema novosti za sada...
            Kad sam bio na ekskurziji drug i ja smo bili u hotelu s njim,stalno se sprdali nismo mu ni vjerovali da igra za Chelsea,mada bilo je to prije 3-4 god. Gledao sam ga par puta kako igra,ima potencijala.

            Comment


            • Agent Perreira-e je izjavio da nece preci u Chelsea, pre svega zbog činjenice da je AVB otišao u London... Tako da ne zele jos nekog važnog da izgube!

              Comment


              • Originally posted by Funkerman View Post
                Kad sam bio na ekskurziji drug i ja smo bili u hotelu s njim,stalno se sprdali nismo mu ni vjerovali da igra za Chelsea,mada bilo je to prije 3-4 god. Gledao sam ga par puta kako igra,ima potencijala.
                Haha, ne seri, a gde to?
                Ma odlican je igrac, trci gore dole po levoj strani bez prestanka, opisali ga kao mini A.Cola...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Haha, ne seri, a gde to?
                  Ma odlican je igrac, trci gore dole po levoj strani bez prestanka, opisali ga kao mini A.Cola...
                  U Lloret de Maru, druzili se s njim 3 dana,on nam rekao da igra za Chelsea mi mu nismo vjerovali i kad smo dosli kuci skontamo stvarno.Ja mu govori oza Baneta,kaze on Bane dobar decko.Posle sam ga nasao na fb,ali sada nema vise profil. Samo izgleda malo retardiran,odjednom se izgubi pocne one neke crnacke gluposti da izvodi. Bio je na pozajmici i u Newcastlu,tamo je dobro igrao. Ovo mu je sada prilika zivota ako se u Wiganu dobro pokaze,moze i da zamijeni Cola.

                  Comment


                  • Meireles je vjerovatno najbolji igrac Liverpoola prosle godine,tako d aje sve samo nije propao
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Bas je brzo zabovario onaj gol u poslednjem derbiju.
                      kad se uporedi sa Staridzom nije ni I od igraca...
                      evo bas sad citam Barsa Real,Siti,Anzi,Arsenal,Milan se otimaju za pocetna cena negde oko 150 miliona...
                      Last edited by amare@stoudemire; 31-08-11, 20:02.

                      Comment


                      • Ne mogu oni da se porede,jedan je vezni a drugi spic ;)
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                          kad se uporedi sa Staridzom nije ni I od igraca...
                          Nemoj vise molim te. Prvo, Staridz je i dalje samo talenat. Drugo, ako si odgledao 2 utakmice Liverpula prosle sezone, mogao si vrlo lako videti da je Raul bio najbolji na terenu 80% utakmica i to je toliko bilo ocigledno. U reprezentaciji Portugala je pravi lider jer ni Nani ni Ronaldo ne pokazuju sta znaju. To sto se tebi ne svidja sto je on sa laksom povredom u prvom mecu sa Celsijem dobio svaki duel a takodje bio jos ubitacniji u drugom je tvoja stvar, nemoj da pricas ono sto veze nema.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Nemoj vise molim te. Prvo, Staridz je i dalje samo talenat. Drugo, ako si odgledao 2 utakmice Liverpula prosle sezone, mogao si vrlo lako videti da je Raul bio najbolji na terenu 80% utakmica i to je toliko bilo ocigledno. U reprezentaciji Portugala je pravi lider jer ni Nani ni Ronaldo ne pokazuju sta znaju. To sto se tebi ne svidja sto je on sa laksom povredom u prvom mecu sa Celsijem dobio svaki duel a takodje bio jos ubitacniji u drugom je tvoja stvar, nemoj da pricas ono sto veze nema.
                            dobro mozda po tebi ja bi pre voleo da vidim njega nego Meirelesa....jbg svako ima svoje misljenje...i onako pred Staridzom je lepa buducnost...jeste bi vodja liverpula ali dzabe...i ja sam ga preterao malo sa tim propao ali stvarno sta ce Celsiju jos jedan malo stariji igrac Celsi ih ima na izvoz trebaju mladji da se dovode koji su zeljni dokazivanja..
                            Last edited by amare@stoudemire; 31-08-11, 20:11.

                            Comment


                            • Originally posted by Funkerman View Post
                              U Lloret de Maru, druzili se s njim 3 dana,on nam rekao da igra za Chelsea mi mu nismo vjerovali i kad smo dosli kuci skontamo stvarno.Ja mu govori oza Baneta,kaze on Bane dobar decko.Posle sam ga nasao na fb,ali sada nema vise profil. Samo izgleda malo retardiran,odjednom se izgubi pocne one neke crnacke gluposti da izvodi. Bio je na pozajmici i u Newcastlu,tamo je dobro igrao. Ovo mu je sada prilika zivota ako se u Wiganu dobro pokaze,moze i da zamijeni Cola.
                              Funkerman: E Patrik

                              Patrik Van Anholt:a ?

                              Funkerman: AJDE DA GA MERIMO !!!!



                              Brate priznaj da je tako bilo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gael Kakuta je otisao na pozajmicu u Bolton, do sada ko god da je otisao tamo je zablistao, nadam se da ce isto biti i sa Kakutom. Jos jedan veliki potencijal, treba mu da igra redovno, u Boltonu bi to mogao...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X