Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment




    • jedna šampionska

      samo mi i dan danas nije jasno ko je onaj bucko u desnom uglu,pored fabregasa
      Last edited by saburo sakai; 24-05-15, 17:26.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Vidi ovog sta lupnuo:

        Jan Aage Fjortoft ‏@JanAageFjortoft 10m10 minutes ago
        Benitez: - Terry is yesterday' s man

        Terry TODAY received the PremierLeagueTrophy...

        ...and been the best defender in England this season

        Comment


        • još malo sličica sa proslave,biće više u toku večeri

          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment






          • Cech?!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brana View Post

              Cech?!
              kaže nije još doneo odluku, posle australije će odlučiti...
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Hvala za odgovor : )

                http://www.sportklub.rs/lampard-ja-sam-srecnik-video Lampard : )
                sigpic

                Comment


                • ovde imate prenos parade besplatno na službenoj stranici,samo se mora ulogovati

                  https://www.chelseafc.com/news/victo...play=undefined
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • krenuo je autobus brm brm

                    "Chelsea will park their buses wherever they want because the roads are closed"

                    Comment


                    • Cestitke klubu, navijacima na tituli.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Lepote nase : ))
                        sigpic

                        Comment


                        • evo i cele parade ,strpaću to sve u spojler ..nadam se samo da neće brisati ovo klipove
                          inače jedan autobus je bio i samo za ove klince,Musanda i Kolket intervju,ovaj kolket nije loš,skoro su počeli da pišu više o njemu,povezuje odbranu i napad,neki povučeni pivot,čini mi se jako inteligentan igrač i posle Mekekrana koji se eto nije baš proslavio dobili smo još jednog klinca koji obećava na toj poziciji

                          Spoiler

                          part 1

                          Spoiler

                          part 2

                          Spoiler

                          part 3

                          al kakav impact ima Drogba na tim to je neverovatno,kako diže atmosferu,rodjeni lider,možda nije tolko dao ove godine na terenu ali njegov doprinos je nemeriljiv,pametan potez Murinja

                          terija moram ponovo da pomenem,sa 34 godine odigrao možda i najbolju sezonu,sad pokušavam da se setim i čini mi se da je izgurao celu sezonu na terenu potpuno smiren,da ne kažem u zen modu što je jako bitno za ovu novu generaciju koja sad dolazi,da može na nekog da se osloni




                          Ne svidja mi se to što se malo pažnje posvećuje multimedijalnim sadržajima,recimo na službenom youtube kanalu sve se na kašičicu izbacuje,sve ostalo može da se vidi ali mora da se plati
                          ajd neke stvari mogu da razumem ali zašto bar ne izbacuju stare stvari,maltene sve moram da tražim preko nekih desnih sajtova ,na drugu stranu man siti ima super youtube kanal
                          recimo ona emisija na chelsea tv "friday night live" je super ali i to mora da se kopa a i kad izbace na youtube,brzo se obriše
                          nisam lično neki emotivac i ne vežem se za igrače al preko takvih emisija dosta možeš da upoznaš same igrače,recimo Remija sam baš zgotivio i tek kad sam video intervju sa njim znao sam da će uvek davati sve od sebe dok se za Azara vidi da je čist talenat i ne mogu da zamislim kolko bi zapravo mogo da napreduje kad bi se stvarno potrudio
                          Last edited by saburo sakai; 25-05-15, 22:10.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • BENTEKE WOULD SUIT CHELSEA
                            Christian Benteke would be a perfect fit for Chelsea, says Soccer Saturday pundit Paul Merson.
                            Didier Drogba is leaving Stamford Bridge meaning the Blues have just Diego Costa and Loic Remy to choose from, and Merson told The Morning View they should be looking at the Aston Villa striker.
                            “For me, Benteke ticks all the boxes. That’s the one position they need, especially with Drogba going.
                            He could come in for Costa like for like.”
                            Ne povezujemo se sa njim(il bar to nisu preneli neki bolji izvori) ,sigurno je to da se traži ta treća opcija i navodno je meta proveren igrač lično,voleo bih da to bude neko drogbinih karakteristika,dobra igra ledjima,skok...u suštini da nudi nešto potpuno suprotno od Koste,Benteke se uklapa u taj profil ali je problem ta cena (izmedju 20 i 30 ) i ne verujem da bi ovi naši dali tolko jer nam napadač nije baš goruće pitanje,te pare idu na neke druge pozicije

                            zatim,klub treba da zaseda i da se reši pitanje Falkao,sad je navodno spreman da igra i za manju platu,samo da dodje u Čelzi i videćemo da li će Murinjo igrati ruski rulet ,jer u teoriji nama bi falkao savršeno lego,to bi bilo neko prelazno rešenje,ono što je meni bitno to je da se uglavnom junajtedovci slažu oko toga da je sam falkao davao sve od sebe,pa sad kontam,ako ima želje i volje,možda i može da se popravi kolko tolko ,taman da nam završi posao za jednu sezonu



                            na drugu stranu,šuška se ponovo nešto za Grizmana,nema tu sad nekih novih vesti,Murinjova želja i sam igrač želi da predje kod nas ali je problem cena
                            Last edited by saburo sakai; 26-05-15, 10:22.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Pitanje je i koliko bi Benteke bio spreman da dobija priliku na kaščicu. Ima 24 godine, potrebno mu je 35+ utakmica u sezoni. A i verujem da bi vas odrala AV, a 30ak miliona za drugu/treću opciju u napadu je realno mnogo...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ma neće on kod nas,nama je Kosta prvi i "jedini" špic nego ja forsiram tu priču zbog toga što bih voleo da se dovede neko ko bi nam dao kakve druge opcije u napadu,jer Kosta je pre svega dobar kad je u pitanju igra bez lopte,utrčavanje u prostor,presing

                                Drogba i sa 37 godina je bolji od njega na nekim poljima

                                Ko god dodje kod nas,mora da bude spreman da sedi na klupu plus što remi ostaje jer ga je Mou izgleda baš zgotivio

                                http://oneworldsports.com/stories/jo...keep-loic-remy

                                i ono što je najvažnije je to da smo videli protiv Sanderlenda da bez problema mogu na teren zajedno Kosta i Remi ,tako da mi se čini i da je malo Murinjo experimentisao sa taktikom a pored toga moram da pohvalim i Kostu koji je radio za tim
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X