Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mondo.rs/a608353/Sport/Fu...-teretanu.html

    Comment


    • Zna Murinjo šta radi. Mislim da je sa ciljem stavio Toresa u starnoj u prvoj, a Dembu u drugoj utakmici. Pokazali su koliko mogu. Lukaku je u pripremama bio onakak kakav je bio i prošle sezone u Vest Bromviču, i mislim da dalje nema šta da se diskutuje ko će biti prvi napadač tima. Još jedan napadač se prosto mora dovesti.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ako ima mrva istine u tome da Real razmislja prodati Benza da bi uzeli Suareza, trebao bi Mou to kaparisati kad vec Rooney nece doci.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pročitao sam malopre na "Ogledalu" da je Mančester spreman da proda Runija i to direktnom rivalu pod uslovom da se obezbedi adekvatno pojačanje na poziciji napadača, jer kao ni sami ne znaju da li Runi zaslužuje da dobije novi ugovor, i još veću platu nego što trenutno ima. Pre bih se nekako odlučio za Runija nego za Benzemu. Pogotovo verujem da nema šanse da će Real prodati Benzemu.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • The West London club agreed a £29 million fee with Anzhi Makhachkala after the 25-year-old was close to agreeing a five-year contract with Spurs, who thought that they had sealed a deal at the same price and beaten off competition from Liverpool.
            Times kaze da je Willian upravo postao Plavac.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Bryan Swanson(Chief News Reporter for Sky Sports)
              We're told Chelsea in advanced talks over signing Willian. Deal close. Not done yet.


              Manchester United have made an informal inquiry to Chelsea about the possibility of bringing Juan Mata to Old Trafford (ESPN)

              Comment


              • Ti rece tamo da se kladis u sta hoces?
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Ti rece tamo da se kladis u sta hoces?
                  И даље стојим иза тога.
                  Само се нервирам, ето тако.

                  Comment


                  • The report states that while Jose Mourinho is open to the possibility of losing Mata, Roman Abramovich is a big fan, and so it seems that it would cost a lot to get them to sell. You'd think in any such situation that Chelsea would probably demand Rooney in return, considering United's apparent refusal to sell.
                    Najnovije.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Ja sam i dalje siguran da Mata nece nigdje,nema sanse da prodaju najboljeg igraca...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jbg, ja se isto nadam, ali ako sef nekog ne vidi u sistemu (kao sto kazu),
                        onda su tu stvari vise nego jasne. Plus sto bi nam Rooney legao kao budali
                        samar, posebno u ovakvoj konstalaciji.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Очекујем да ће следећег уторка (27-ог) Мурињо послати око 50 милиона евра за Рунија, ако одбију то је то.
                          Наравно већ селе Дембу, Мозеса, Микела ...
                          Last edited by Avramovic; 23-08-13, 00:04.

                          Comment


                          • Moze da ne vidi Ramiresa,Mikela,Mosesa,Oscara,Dembu,Torresa ,ali ne moze Matu sve mu jebem pa covjek je iznio dvije sezone na sebi,bio najbolji i najkonstantniji igrac definitivno i neko ko dise za ekipu i igra srcem za tim.Rooney je Unitedu klupa i prosle sezone je uglavnom vazne utakmice preskakao jer je RVP prva violina i oni su dokazali da bez Rooneya igraju odlicno,a kako ce Chelsea bez najvece konstante uz golmana ja pojma nemam,nadam se da je ovo sve jedna velika glupost

                            Mata je sto puta vazniji za Chelsea nego Rooney za United to je jasno kao dan i to se vidi i vidjelo se prosle sezone...Mata uvijek najbolji u najvaznijim utakmicama,a Rooney je iste uglavnom preskakao.Vrlo visoko misljenje imam o debelom i volio bi da dodje,ali ako to znaci da ide Mata onda mi to uopste nije prihvatljivo,a posebno dodajem narusavanje te veze Hazard-Mata.Mourinhu je bolje da ohladi glavu jer mu ovo ne valja nista
                            Last edited by AK47; 23-08-13, 00:05.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • S' obzirom da mi je Rooney jedan od omiljenih igraca necu imati nista protiv da on dodje kod nas, a Mata ode u Utd.

                              Ali ipak mislim da od toga nema nista. Previse je heavy

                              Comment


                              • Upravo to sto pises je sefu i bio glavni problem. Sto navijaci u Matu gledaju kao u sveca,
                                te je bilo jasno da, iako mu se ne uklapa u sistem, tesko ga se moze resiti tek tako. To
                                mu je i najveci problem od prvog dana, sad kad je video da postoji tracak nade da ga se
                                resi verovatno ce pokusati sve sto je u njegovoj moci. Znas ovako, kad gledas papir i vidis
                                da je otisao Mata, a ti dobio Williana i Rooneya svakako si na dobitku. Mislim da je Mourinho
                                svestan sta radi, upravo zbog toga je izbegavao Matu u pripremnom periodu, pod izgovorom
                                da mu treba odmor.

                                Jos jednom, voleo bi da Mata ostane, ali gde ima dima, ima i vatre. Uvek bilo, uvek ce i biti.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X