Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste to matematicki da tako kazem odlicna kombinacija sa Rooneyem i Willianom,ali prosto klub koji tezi ka najvecim visinama ne smije ovo da radi i to je ono sto meni smeta,prave pijacu od Chelsea.Uvijek sam to postovao sto igrac koji je vazan se cijeni i postuje jer je me podsjecalo na Bayern.Evo ja gledam ovih dana i mislis da se Guardioli svidja sto Bastian mora igrati kad bi radije sto puta igrao sa Alcantarom i Martinezom,ne svidja mu se nikako,ali ko ga pita Bastian je legenda i ponajbolji i igrac i bi ga urnisali da se odrekne njega taman dosli Messi i Ronaldo da ga zamijene,ne radi se tako.Dajes pare ako hoce,ako neces ne ides u trampe gdje izvisis za nekoga koga svi vole u ekipi i zicer ti je da ce igrati sjajno jer je to dokazao...

    Ovo sve pisem,a ne volim Matu nesto specijalno niti njegovu igru,ali postovanje je covjek kod mene i kod svakog ljubitelja Chelsea i fudbala realno zasluzio
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Jeste to matematicki da tako kazem odlicna kombinacija sa Rooneyem i Willianom,ali prosto klub koji tezi ka najvecim visinama ne smije ovo da radi i to je ono sto meni smeta,prave pijacu od Chelsea.Uvijek sam to postovao sto igrac koji je vazan se cijeni i postuje jer je me podsjecalo na Bayern.Evo ja gledam ovih dana i mislis da se Guardioli svidja sto Bastian mora igrati kad bi radije sto puta igrao sa Alcantarom i Martinezom,ne svidja mu se nikako,ali ko ga pita Bastian je legenda i ponajbolji i igrac i bi ga urnisali da se odrekne njega taman dosli Messi i Ronaldo da ga zamijene,ne radi se tako.Dajes pare ako hoce,ako neces ne ides u trampe gdje izvisis za nekoga koga svi vole u ekipi i zicer ti je da ce igrati sjajno jer je to dokazao...

      Ovo sve pisem,a ne volim Matu nesto specijalno niti njegovu igru,ali postovanje je covjek kod mene i kod svakog ljubitelja Chelsea i fudbala realno zasluzio
      Samo da Mou iz mog i tvog brata Edena izvuce maksimum i kontinuitet i sam ce da uzme PL.
      sigpic

      Comment


      • Мурињо никад није изјавио да се Мата не уклапа у концепт.
        Рекао је да су Мата и Азар носиоци игре у Челсију.
        То што је имао мало минута у Америци то је због неке мале повреде(бар је тако рекао) и да га одмори јер је имао најдужу сезону.
        Одиграо 73 текме за Челси, а играо је и у репрезентацији.

        Не иде бре Мата нигде !!!

        Comment


        • Ugasiti klub ako ode Mata, Mou nije bas pri sebi ako zeli da ga proda, za Rooneya. Nadam se da je patka, za dobro Chelsea, mada trazim tu informaciju za Matu od jakih ljudi, ne spominju to, zasto ne bi dolazak Williana jednostavno znacio da klub napada sve ove sezone ??? Hazard-Mata-Willian i udri, mada trpece mladi igraci...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Hazard-Mata-Willian...
            -Oscar-Schurrle-de Bruyne-van Ginkel... Nastavi niz.

            Puno je tu jakih imena da bi neko od njih samo bio deo rotacije.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Originally posted by apacrow View Post
              -Oscar-Schurrle-de Bruyne-van Ginkel... Nastavi niz.

              Puno je tu jakih imena da bi neko od njih samo bio deo rotacije.
              Van Ginkel bi dobio minute na centralnom veznom. Ova trojica bi bili backup i to kakav.

              A uvek moze kod svog ucenika Brendana da uvali nekog talenta na pozajmicu, nemam nista protiv.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                -Oscar-Schurrle-de Bruyne-van Ginkel... Nastavi niz.

                Puno je tu jakih imena da bi neko od njih samo bio deo rotacije.
                Ma kakvi, ova trojka jasna, ovi im nisu do kolena jos, mozda eto Schurrle, mada sumnjam. Willian je bolji od svih sem Mate, i na nivou Hazarda, mozda cak i bolji, ali neka bude da su na istom nivou, ali Hazard je nezavrsen potencijal, koji je neogranicen, Willian je pretty much zavrsen igrac.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  -Oscar-Schurrle-de Bruyne-van Ginkel... Nastavi niz.

                  Puno je tu jakih imena da bi neko od njih samo bio deo rotacije.
                  Taman ova 4 igraca vrijede kao Mata...

                  Pa za Oscara je Diego Maradona licno...fali ti Moses u tom nizu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    i na nivou Hazarda, mozda cak i bolji, ali neka bude da su na istom nivou
                    No, no, no, no, no, no, no, no, you can't say that, no, no, no, no, noooooooooooooooooooooooooo!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema sumnje da je Mata najvredniji od svih njih, to niko ne spori, ali ako je
                      potpisan Willan, onda nastaje problem. Doveo si Schurrlea kao prvu zelju za
                      20 milja funti, i sta... bice ti druga-treca opcija, ako. Ne znam... to mi bas i
                      ne lici na Mourinha. Mada, ne vidim kako Willian moze, a da ne igra u prvoj.
                      Zajeb kako god da okrenes, ali ipak mislim da ga ne bi kupovali, a da nema
                      jasnog plana za dalje.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        No, no, no, no, no, no, no, no, you can't say that, no, no, no, no, noooooooooooooooooooooooooo!
                        'Ajde ne lozi se tu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ajde ne lozi se tu...
                          Ne lozi se ti da Vilijan moze u istu recenicu sa Azarom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ne lozi se ti da Vilijan moze u istu recenicu sa Azarom.
                            Dobro ne moze, jesi srecan sad ???
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma kakvi, ova trojka jasna, ovi im nisu do kolena jos, mozda eto Schurrle, mada sumnjam. Willian je bolji od svih sem Mate, i na nivou Hazarda, mozda cak i bolji, ali neka bude da su na istom nivou, ali Hazard je nezavrsen potencijal, koji je neogranicen, Willian je pretty much zavrsen igrac.
                              Usmena negativna da ti ne dajem ovako

                              Willian ni u cemu nije bolji od ovakvog Edena Hazarda,jasno i glasno...a tek ce Eden da bude za klasu i vise bolji

                              Odoh spavati sutra ce to sve doci na svoje,a Mata ima da ostane
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Гинкел ће играти на средини никако горе (превише играча).
                                На припремама је играо јако добро на позицији Лампарда.

                                Оскар/Вилијан Мата/Де Брујне Aзар/Ширле ... и Микел, Ба, да се продају, Мозес на позајмицу.
                                Spoiler
                                какав тим, иди ујна у ку... !

                                Comment

                                Working...
                                X