Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • МУРИЊО: ВЕОМА САМ СРЕЋАН!



    Веома сам срећан, раније сам говорио о динамици и креативности. Играо сам много пута овде и победио толико мечева, али никада нисам имао овакав период фантастичне игре као што смо данас имали. У другом полувремену, када сам видео утакмица иде у другом правцу био сам мало фрустриран, јер сам желео више, али после пет или 10 минута, мислио сам да нисмо могли, јер такав фудбал не може да се свих 90 минута. Исто тако нисмо имали енергичност и расположивост да играју као у првом делу. Три дечака што играју иза Фернанда у првом полувремену били су фантастични, али у другом полувремену они су нестали. Сви су играли мечеве репрезентативце током недеље. Кевин је играо 85 минута против Француске, Оскар је играо 80 минута против Швајцарске и Еден је играо 70 минута против Француске. Када смо изгубили креативност нестала је опасност у нашој игри. Покушао сам да направим неколико промена, али у то време игра је била лоша, повукли смо се позади и бранили, одбрана нам је била фантастична. Драго ми је што смо успели да победимо и покажемо да је ово фудбал који желимо да играмо, који можемо да играмо. Сада је на мени одговорност да се дешава у континуитету.

    Коментар о пријему навијача:

    Било је фантастично, претпостављам да ми то даје већу одговорност, али у исто време они знају да ћу све дати за овај клуб. Тренутак кад сам изашао на терен био је невероватан. Али, када је утакмица почела фокусирао сам се на игру, а од тада су ми дали више него што сам заслужио. Од сада морају да подрже играче, знам да ме воле много, то је позитивно, али оваква подршка је потребна на свакој утакмицу, поготово у среду, јер имамо веома тешког противника.

    Мурињо се осврнуо на то што је Роман Абрамович дошао у свлачиницу пред почетак утакмице:

    Сви су били у свлачионици, стручни штаб, физиотарапеути, играчи који нису изабрани, сви заједно. Долазак Абрамовича у свлачионицу да нам пожели срећу пре почетка утакмице је заиста дивно. Ово је први пут да је ушао, а ово је моја пета сезона са Челсијем. Позитивно су играчи деловали и то је свакако добро за атмосферу.

    Коментар на утицај искуснијих фудбалера на млађе:

    Ми знамо у ком смеру желимо да идемо и знамо какав профил фудбалера имамо. Оскар, Азар, Де Брујне и Ван Гинел, они су још увек деца. Њима је потребна стабилност и желимо да им дамо услове за тако нешто, али морамо и да побеђујемо утакмице. Можемо покушати да напредујемо и растемо као тим али исто тако и да остварујемо добре резултате. Старији играчи треба да им помогну у томе. Деца желе да уче и раде, имамо сјајне примере са другим момцима и њихове радне етике, тако да сам веома срећан да радим са оваквим тимом.

    Коментар о могућим појачањима:

    Ми ћемо покушати све да до последњег дана доведемо једног нападача, али у овом тренутку сваки нападач има клуб и припада некоме. Мислим да није етички да их сада именујем. Ако будемо послали понуду за неког играча ми ћемо то учинити службено, нећемо разговарати са играчима већ са клубовима.

    Comment


    • Ono danas je bilo wow, bas onako kako ja volim. Konstantan pritisak na pocetku meca, a cvsrti u odbrani tokom cijele utakmice. Me gusta

      Lampard izdominirao, jeste promasio penal ali slobodnjak je bio ka-boom, majstorski

      Nadam se da ce nam ovakva odbrana uvijek biti (Cole-Terry-Cahill-Ivanovic), tu narocito mislim na stoperski par. Terry i Cahill nam je najbolja kombinacija ubjedljivo.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Лампард је показао да још увек може да игра на врхунском нивоу,
        и да је место на тој позицији зацементирано, и не треба му измена.
        Надам се и ја да ће нам то бити одбрана, Кејхил је страшно напредовао.
        Само повреде да заобиђу Терија и то је то.
        Без грешке данас капитен!




        Један једини Мурињо!!!
        Колико сам се ужелео његових изјава.

        Last edited by Avramovic; 18-08-13, 22:50.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post

          Nadam se da ce nam ovakva odbrana uvijek biti (Cole-Terry-Cahill-Ivanovic)
          Мислим да Аспиликуета лагано може испред Банета..

          Comment


          • Originally posted by poacher View Post
            Мислим да Аспиликуета лагано може испред Банета..
            Како бре човече?

            Comment


            • Шта ја знам, улио ми неко поверење... Бане би ми се више слагао као штопер а кад Аспил не може(повређен,картони..) онда да Бане игра ДР.
              Не кажем ја да је Бане лош али ми се чини да није толко добар да би био стандардан десни бек. Хоћу рећи да иако буде први избор, Аспил мора да игра често.

              Comment


              • Originally posted by poacher View Post
                Мислим да Аспиликуета лагано може испред Банета..
                Mogu da rotiraju njih dvoje, meni je najbitnije da stoperski par budu Terry-Cahil
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Кејхил је почео да ме одушевљава, нисам га нешто воло превише али почео је полако да ми улива поверење.
                  Одбрана у фулу, веза се спрда..треба само да експлодира она црнчуга и набије 30 комада ове сезоне и биће лудница.
                  Не могу да судим после 1 утакмице али ми се чини да смо баш,баш,баш јаки. Од Арсенала и кокошара смо јачи за класу, Јунајтед који презирем ништа специјално није показао (иако дали 4 гола) не делују ми као екипа која ће да узме титуле. Остаје још СИти да погледам али мислим да са њима ове сезоне трка за титулу.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Шта ја знам, улио ми неко поверење... Бане би ми се више слагао као штопер а кад Аспил не може(повређен,картони..) онда да Бане игра ДР.
                    Не кажем ја да је Бане лош али ми се чини да није толко добар да би био стандардан десни бек. Хоћу рећи да иако буде први избор, Аспил мора да игра често.
                    Бане је много кориснији играч од Аспија и прошле године само Чех је играо више утакмица, ако се сећам добро.
                    И увек када будемо играли битне утакмице Бане ће бити прва опција.
                    Слажем се да Аспи мора да игра и верујем да ће бити тако, да л' у купу, тамо-вамо имаће минута.
                    Једино у чему је Аспи да кажем бољи од Банета је брзина, центаршут и бољи се сналази у офанзиви, чак и ту су нијансе у питању..

                    Comment


                    • Mou uspjesno poceo i mnogo mi je milo zbog toga. Konacno je pobjegao od onih sminkera iz Reala i vratio se kod igraca koji ce i da poginu da bi dobili. Ovo je tim koji Mou zasluzuje! Danas je opet pokazao zasto je najbolji trener.
                      Igra mi se svidjela, posebno onih pola sata gdje smo igrali visoki presing i nismo dali Hulu da prebaci loptu na nasu polovinu. Zna se da se presing igra uglavnom na intervale od 10 minuta, pa pauza, pa opet 10 minuta i zbog toga sam znao da cemo morati da stanemo. Kad je napad stao, odbrana je preuzela i jos jednom pokazala da je zasto su bez premca.
                      Iznenadio me Ramires danas i mislim da ce on jos bolje partije da pruza pod palicom Murinja. Kod prethodnih trenera stalno je mijenjao pozicije i tesko da je mogao igrati konstantno dobro. Kod Moua ce definitivno igrati zadnjeg veznog stalno i ocekujem od njega da jos vise podigne formu.

                      Vidjecemo kakav ce sastav izvesti protiv Mou protiv Vile. Mislim da ce se malo promijeniti sastav, bar na 2 pozicije jer su nam svaki treci dan utakmice, a to je lose na pocetku sezone. Ali i ne treba to da brine jer smo mnogo duboki i svaki igrac moze da odigra na visokom nivou.
                      sigpic

                      Comment


                      • Prosto se vidi da mu je duša puna !

                        Last edited by Mladen; 19-08-13, 13:26.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Kako ga Eva šmeka

                          p.s. Komentator dominira
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Rekordi na Bridge-u:

                            P-61
                            W-47
                            D-14
                            L-0

                            "I am at home again; I am where I want to be again; I am once again in a club that is much more than my club–it is also a passion."
                            Jedini! DNK ovog kluba!
                            Last edited by bracala; 19-08-13, 11:59.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Рамирез јуче 66 тачних додавања од 72 покушаја.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Valjda ce i njega Mou uspjeti upregnuti i obuzdati njegove trkacke nagone i nauciti ga da uziva sa loptom u nogama. Ima veliko srce.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X