Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nisam mislio da bi ugrozio potencijal Oscara, ali De Bruyne-a mozda, iako se slazem da je on ofanzivniji igrac, svakako ga ne ocekujem na zadnjem veznom, ali ima energije da pokriva dosta prostora, on mi je kao Lampard 2.0... Ne znam, meni bi Luiz bio zadnji vezni, kad god je igrao na toj poziciji pokidao je, posebno protiv Evertona u gostima, kome doduse nije igrao Fellaini... On kao zadnji vezni mi je dovoljan, gledao bih da pored njega igraju prevashodno ofanzivni igraci, ali dovoljno pokretljivi i brzi da mogu i da se vracaju, pre bi mi De Bruyne tu bio, ne govorim o 4-2-3-1 taktici pa da De Bruyne i Luiz budu tandem, vec nesto tipa 4-3-3...
    Kad bi Luiz bio prebacen na veznog, bilo bi tu sasvim dovoljno igraca, racunaj De Bruyne-a, McEachrana i Chalobu koji se vracaju sa pozajmica, Mikel, Ramires, Lampard, Oscar... ne racunam Matu i Hazarda, oni su bas 10-ke, dok ovi ostali mogu kao klasicni centralni vezisti... Iskreno najbolje bi bilo prodati Ramiresa i Mikela, a dovesti Fellainija...
    Ali najpre treba potrositi pare na napadaca, samo ne znam kog, posto li je Lewandowski???
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ali najpre treba potrositi pare na napadaca, samo ne znam kog, posto li je Lewandowski???
      Ma Radamel dolazo kod vas, sigurno. Ne obaziri se na ove price oko Junajteda.
      sigpic

      Comment


      • E pa 4-3-3 je nesto drugo, tu vec De Bruyne moze da cepa, u takvom sistemu. Nije on po meni Lamps 2.0, dosta je brzi i agilniji, lagano pokriva krilne pozicije, pa je steta baciti ga na klasicnog centralnog, ne daj boze zadnjeg veznog.

        Ramires i Mikel out, Fellaini in, nisam ja ni mislio da on dodje, a da niko ne ode iz kluba, treba tu metla da radi svakako, njemu bi samo Luiz bio konkurencija, ako se ovaj bude vratio na tu poziciju, a vratice se sigurno ako Mou dodje.

        Lewa je 20m, barem mislim da je toliko, ali s obzirom da mu istice ugovor sledece sezone, mislim da moze i za manje da ode.

        Ali sto kaze KE7, Radamel je isto tako ozbiljna opcija. Ne treba zaboraviti Lukakua...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Ma Radamel dolazo kod vas, sigurno. Ne obaziri se na ove price oko Junajteda.
          Pa nisam bas siguran, ne mislim da ce u United, ali nisam siguran da hoce u Chelsea, pitanje i da li cemo igrati LS a onda kolko trazi Atletico za njega, nekih 50-60? Uopste me ne bi cudilo da ostane...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            E pa 4-3-3 je nesto drugo, tu vec De Bruyne moze da cepa, u takvom sistemu. Nije on po meni Lamps 2.0, dosta je brzi i agilniji, lagano pokriva krilne pozicije, pa je steta baciti ga na klasicnog centralnog, ne daj boze zadnjeg veznog.

            Ramires i Mikel out, Fellaini in, nisam ja ni mislio da on dodje, a da niko ne ode iz kluba, treba tu metla da radi svakako, njemu bi samo Luiz bio konkurencija, ako se ovaj bude vratio na tu poziciju, a vratice se sigurno ako Mou dodje.

            Lewa je 20m, barem mislim da je toliko, ali s obzirom da mu istice ugovor sledece sezone, mislim da moze i za manje da ode.

            Ali sto kaze KE7, Radamel je isto tako ozbiljna opcija. Ne treba zaboraviti Lukakua...
            Pa jesam ti ja i rekao Luiz, Lamps i De Bruyne a ispred Mata i Hazard, kako tad nisi shvatio da pricam o 4-3-3 ...
            A bas zbog brzine i agilnosti kazem da je 2.0, poboljsana verzija ...
            E sad kad pricamo o klasicnom centralnom veznom, mozda je to los izraz, ne znam koji da upotrebim, box-to-box ili sta vec... ali svakako ne centralni vezni iz 4-4-2 formacije, svestraniji je on od toga...
            A ako je za Lewu dovoljno manje od 20M, doveo bih ga na keca, pre Falkaa...
            sigpic

            Comment


            • Pravo ti kazem, nisam uopste shvatio tada o kojoj formaciji si pricao, zato mi nesto i bilo cudno...

              Pa jbg, ako ga stavis na centralnog u takvoj formaciji, onda je klasican box to box, mada nije on jos taj kalibar da pokriva i defanzivu, ali radom u tom polju, moze da postane, sve zavisi kakvog igraca od njega hoces da pravis, jer ima kvalitete, svestran je poprilicno, da li BTB igraca, ili ofanzivnog silovatelja, ja sam vise za opciju dva.

              U takvoj postavci mozda bi dao opet dosta, jer se sa Lampsom i Luizom ne mora brinuti sta se desava u odbrani u tolikoj meri, i bice vise fokusiraniji na napad, kapiram da bi bio opet ofanzivniji u takvoj postavci, skoro pa 10-ka. Isao bi napred dosta cesce nego ova dvojica, Lamps u ovim godinama bi bio nesto sto je kod nas Stivi sada, neki povuceni zadnji vezni playmaker, a Luiz slicno nesto, samo sto bi on bio onaj agilniji veznjak. E sad, cak i da budete ovako mozda uopste igrali, opet ce se Fellaini isplatiti, jer ce kad tad Lamps u penziju, i opet dobijas prejaku vezu, i sto je najvaznije, imas Belgijski trio u ekipi, a to itekako znaci.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Izvinite za dupli, ali cudi me da niko vec nije postavio verovatno prvo pojacanje Chelsea...

                raphael honigstein ‏@honigstein 2h
                Schürrle update, via @Tim_Roehn : Leverkusen official expected in London on Friday to conclude deal. Chelsea and AS have agreed 5y deal
                Sad vi meni recite cemu ovo ??? Jos se prica da je De Bruyne ukljucen u deal...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Emenalo dosao na svoje. Godinu dana je s rolnom toalet papira i njegovom slikom isao u WC i sad je konacno postigao cilj. Jebo ga Schurrle.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ja sam citao da BVB zeli Brujna, spremni su da ponude 15m funti.

                    Comment


                    • BvB, Schalke i Leverkusen hoce De Bruyne-a. Ako Schurrle dolazi, verovatno da hoce da se rese Kevina.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • A sto da se rese takvog potencijala ??? Schurrle moze i kao napadac da cepa, nije problem, veliki je to radnik, ali zbog njega se ne bi resavao De Bruynea, never...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Dzaba mu potencijal kada nece igrati pored Edena i Mate. Lukaku se vraca valjda. Moraju nekoga da se odreknu, a po meni ce to pre biti Kevin nego Romelu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sto da nece igrati u trojci iza napadaca ??? Jaci je od Oscara sada, a moze i veznog da igra, daleko svestraniji igrac, takvog nikada ne pustas. Evo ti iz diskusije izmedju mene i Tonija vidi o cemu smo pricali. Koji ce im Schurrle ???

                            Lukaku je nebitan u celoj prici, jer ionako nemaju napadace, pa mozda i ostane, ovde se sada guzvaju veznjaci, a zadnji vezni najkriticnija pozicija.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pa kazem ti fresh, kod Chelsea me vise nista ne cudi, neverovatna transfer politika, koliko su samo para pukli i sad se bore za top 4, i kao dovode Shurlea, pored svih ofanzivnih igraca koje imaju, da podsetim da se i Piazon vraca sa pozajmice, sramota je to, nema druge reci... A tek ce biti vrhunac ako daju De Bruyne-a i pare za Shurlea...
                              sigpic

                              Comment


                              • Schurrle je bolji igrac od De Bruyne-a sada. Sta ce biti za par godina je druga stvar. Ne znam cemu ovoliko omalovazavanje Andre-a, kao da je kanta igrac.

                                Kako nije bitan Lukaku, kada kazes da moze Schurrle da cepa spica. Imaju Dembara i Torres(jos je tu, a to da li ce ga neko kupiti je druga stvar). Verovatno ce sledeci trener pruziti priliku Lukaku-u, jer decko rastura ove sezone. Sada, od koga je De Bruyne bolji je pitanje i da li bi se bolje snasao od Oscar-a. Velicate ga previse. Talenat je decko, ali koliko ga vi dizete u nebesa je smesno. Schurrle je jaci igrac od njega. Piazon ce valjda igrati nesto..Dobar je decko u Malagi.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X