Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hazard wasn't training today. - #CFC TV
    Bice jako sjebano ako ne bude spreman za Sredu.

    The CEO of Bayer Leverkusen has confirmed that Andre Schurrle has signed a Pre-contract with Chelsea!
    Last edited by DjordjeCFC; 06-05-13, 17:34.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • Pa ako danas nije trenirao ne vidim kako ce igrati u sredu... Inace Hazard nije propustio nijedan mec osim ona 3 zbog suspenzije, dakle oko 60 utakmica je vec odigrao. Ocigledno je fenomenalno spreman igrac, ali eto i njemu se desila povreda. Bilo kako bilo, verujem da moze da se nadoknadi njegov izostanak, Mata, Moses i Oscar su takodje odlicna kombinacija... Nadam se da cemo videti Luiza u veznom redu, prvo jer moze bolje da se nosi sa Baleom, nego sto to mogu Lampard i Ramires, a i da ga ne gledam kako iznosu loptu iz zadnje linije i ostavlja rupcagu iza sebe...
      sigpic

      Comment


      • Meni iskreno Oscar skace po zivcima, uopste nisam odusevljen njegovom igrom...

        Sto se tice Hazarda, steta je sto nece igrati u srijedu, ali ako smo mogli sa Manchesterom mozemo i sa Totenhamom. U pitanju je mec sezone, ne smijemo da zavisimo od nekog pojedinca, mora ovo da se izgura nekako.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Jel neko zna u zadnjih par utakmica na kojoj je Bejl igrao poziciji?
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Originally posted by DjordjeCFC View Post
            Jel neko zna u zadnjih par utakmica na kojoj je Bejl igrao poziciji?
            Ja bih rekao, da je igrao gde je stigao!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ja bih rekao, da je igrao gde je stigao!
              Znaci neki free role onda.
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                Znaci neki free role onda.
                Mozda gresim, ali tako se meni cini..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Bale dosta seta po terenu, ali video sam da je cesto bio na desnoj strani, pa onda ulazi u sredinu, ali ako Lennon bude spreman onda ce on desno, a Bale ili levo ili u sredinu. Iako se najvise nadavao golova sa centralne pozicije, meni se cini da Tottenhem nema neku igru kao tim kad je on na toj poziciji, on je direktan igrac, voli da trci sa loptom, za tu poziciju je vise neko tipa Holtby, ali s druge strane kad igraju na kontru a Bale im je u sredini to je onda ubijanje protivnika...
                  Sto se tice Oscara, ni meni ne uliva poverenje, s obzirom na poziciju koju zauzima morao bi da ima bolji ucinak, cesto gresi u zavrsnici, ali ipak je veliki znalac i moze jednim potezom da izbaci odbranu, uostalom postigao je golove protiv Liverpoola i Swansea, sad je asistirao Mati, ipak je u solidnoj formi u poslednje vreme...
                  sigpic

                  Comment


                  • Brat Eden ce biti spreman za Tottenham, ali izgleda da ce Bertrand i Mikel propustiti tekmu i da Romeu se vratio treninzima i verovatno ce biti na klupi sutra uvece.
                    Last edited by DjordjeCFC; 07-05-13, 19:46.
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Spoiler


                        Posto je Ferguson izjavio sta je izjavio, citavo jutro se ovaj covjek gura u svaku mogucu recenicu sa Unitedom. Da li mislite da bi nam mogao pljunuti u lice? Od njega se moze ocekivati neocekivano, ali ja opet mislim da on to ne bi uradio. Odbio je Monaco zbog nas i bilo bi licemjerno da odbije nas zbog Uniteda. Previse nisko prema klubu, navijacima, igracima koji su mu prijatelji (Terry, Lamps). Postao bi najmrzi lik, ne samo meni. Cvrsto vjerujem da cemo ovog ljeta gledati Moua kako se setka po Cobhamu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Bez brige, bice Mojes i mi cemo zavrsiti kao posle Bazbija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Veceras svim srcem uz Celzi! Dovoljno nam je i nereseno, ali pobeda bi bila pun pogodak!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by bracala View Post
                              Spoiler


                              Posto je Ferguson izjavio sta je izjavio, citavo jutro se ovaj covjek gura u svaku mogucu recenicu sa Unitedom. Da li mislite da bi nam mogao pljunuti u lice? Od njega se moze ocekivati neocekivano, ali ja opet mislim da on to ne bi uradio. Odbio je Monaco zbog nas i bilo bi licemjerno da odbije nas zbog Uniteda. Previse nisko prema klubu, navijacima, igracima koji su mu prijatelji (Terry, Lamps). Postao bi najmrzi lik, ne samo meni. Cvrsto vjerujem da cemo ovog ljeta gledati Moua kako se setka po Cobhamu.
                              Nece Mou u Utd, jeste da je totalno nepredvidljiv i sve ali ipak voli Celsi, a i nije on trener za Utd, njima treba neko kao Klopp ili Moyes.

                              Chelsea are confident of naming Jose #Mourinho after their Europa League final v Benfica
                              #MUFC sources say Mourinho was never in the running to succeed Ferguson. As far as they're concerned his deal with #CFC is done & dusted
                              Last edited by DjordjeCFC; 08-05-13, 13:48.
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Taman da pohvalim Debelog i on se opet ispisa sa izmjenama. Vadi covjek Edena a nista nije gotovo, pa onda gura jebenog Benayouna. Joj Benayoun, kad samo pocne mlatarati onom kosicom na terenu dodje mi da zvacem mokar peskir. Razbili smo ih bukvalno, ali je neshvatljivo kako fulamo u vaznim momentima. Ramires se oklize ko da ga je Klicko nokautirao, Eden opali 30 metara preko gola a mogao je dodati samom Mati da se to rijesi. Svaka cast momcima na zelji ovo su shvatili kao tekmu za trofej. Na kraju eto moramo biti zadovoljni sto je ostalo 2:2. Ako nas je QPR dobio nakon 40 i kusur godina na Bridge-u, bar perutnina ptui nije - 23 godine nisu uzeli 3 boda na Bridge-u. Protiv LFC-a primamo gol u debelom isteku sudijske, sada iz ofsajda. Samo kazem...

                                Sad Villa u gostima. To ce biti teska utakmica, pretpostavljam mrtva, a to je najgore... Ali vjerujem u 3 boda.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X