Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...digy-luke-shaw

    Comment


    • Benitez said: "My idea is to use the squad. We had too many players playing almost every game. Others hadn't had too many minutes.

      "You cannot play two or three games in eight days and be fully fit. You lose some pace and energy.

      "We had a board meeting and I explained what I'd seen. I'm not here to criticise, but that's the reality. We will be stronger as a team and a squad if we juggle them.

      "You can see the team needs to improve physically. You cannot do that if they play two games in a week."
      Podrzavam ga u tome da se ekipa mora rotirati, ali neka onda koristi igrace na njihovim prirodnim pozicijama.

      "The board asked my opinion about future signings but it is too soon for me. I am pleased they are asking me but I want to see the team for a couple more games and more training sessions and then I will have a better idea."
      Moram reci da se bojim njegovih transfera u januaru...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ja sam negdje procitao da bi danas Oscar mogao ostati na klupi,a da bi trebao umjesto njega Moses da upadne sto i ima smisla...

        Ocajnicki trebaju pobjedu
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • @ Mumi

          Kada vam sada dovede Enrikea! I jos po nekog spanca...

          Comment


          • Evo i sastava za danas:
            Cech (c); Azp, Iva, Cahill, Cole; Ram, Obi; Moses, Mata, Haz; Torr.
            Subs: Turn, Ferr, Ber, Rom, Mar, Osc, Piaz.

            Dakle Oskar na klupi, umesto njega Moses. Ocekivao sam Marina ali izgleda da ce danas uci sa klupe
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Zadnji put smo prije 17 sezona bili u situaciji da u 7 meceva u ligi nemamo pobjedu. Prije 17 sezona! To najbolje oslikava ovu krizu. Ne znam sta se desilo sa ekipom u 2. poluvremenu, kao da je 11 drugih igraca istrcalo na teren. Nisam dzaba napisao da je Mata ono morao zabiti jer nas ove sezone prati takva sudbina da ako promasimo jednu sansu, primicemo 2 gola. Naravno, kad smo u govnima nemamo ni srece, stativa... Nemam vise ni zivaca komentarisati. Mogu samo reci da su dosad postojale minimalne sanse da se nadamo tituli, ovim porazom su i one ugasene i sada treba osigurati LS dogodine. Ova kriza ce proci, samo da tada ne bude prekasno za neke stvari. Boze pomozi i smiluj se!
              Spoiler

              Last edited by bracala; 01-12-12, 15:04.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Da mi je neko rekao da ce posle prvog poluvremena(koje je jedno od boljih ove kukavne polusezone!)Vest Hem dati 3 komada u drugom a mogao je jos 2 pored toga,ja bih se slatko nasmejao.
                Neverovatno ,ali ovo je horor cak i za proslu PL sezonu ali horor,a kad se na to doda i LS ,pa kad se na to doda i onaj(sada vec znam,ni malo slucajan)debakl i ono ponizenje protiv Atletika,dodje mi da zaplacem.
                Ovo je veliki ,veliki,ogroman neuspeh.
                Ovo sebi sampion Evrope nije smeo da dozvoli,da u sezoni u kojoj ulazi kao osvajac Lige Sampiona,bukvalno sere po sebi,ali sere,jer ne postoji drugi izraz.
                Na 7 utakmica,osvojena su 4 boda,pa da je pocetak sezone,bili bi zakucani na dno tabele!
                Ali nekako ,ajde,pa i da covek predje preko nekih kikseva,ali ne mogu da predjem preko cinjenice da ovaj ovako skup tim nije pokazao ni mrvicu jebenog karaktera,ni mrvicu...Umesto da se dignu posle poraza od Junajteda,pokazu kvalitet ,prebrode to kao veliki i skupoplaceni igraci,oni upadaju u ambis,i pokazuju volju i karakter kakvog bi se postideli i navijaci Koracice.

                Posto je vrlo verovatno san o titulu rasprsen,moram da dodam i neko svoje misljenje,da je takodje veoma zabrinjavajuce to da je Celsi sa OGROMNIM ulaganjima od 2006-2013 godine osvojio samo JEDNU titulu sampiona Engleske.Ne kazem da se titula u Engleskoj podrazumeva,zna se koliko je tesko osvojiti je,ali ipak je morala da se uzme bar jos jedna,ali bar.
                Sad sam bas gledao ulaganja po sezonama,pa to je strasno...

                2006/2007:100.000.000 evra
                2007/2008: 60.000.000 evra
                2008/2009:30.000.000 evra
                2009/2010:30.000.000 evra
                2010/2011:126.000.000 evra
                2011/2012:105.000.000 evra
                2012/2013:100.000.000 evra

                Vise od 500 miliona evra.

                A u poslednje 3 sezone ulaganje je skoro 350.000.000 evra a rezultati u Engleskoj katastrofa.

                Comment


                • Ja jos ne mogu da vjerujem sta se desilo...
                  Polako ali sigurno se raspadamo. Bez Johna i Franka smo klub za 10. poziciju na tabeli. Ovo je tuzno...

                  Sve bih dao da osvojimo makar to svetsko za klubove. Ne mogu da vjerujem da cemo na kraju od 7 mogucih trofeja osvojiti 0! Vece su sanse za to nego da osvojimo nesto...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Ja jos ne mogu da vjerujem sta se desilo...
                    Polako ali sigurno se raspadamo. Bez Johna i Franka smo klub za 10. poziciju na tabeli. Ovo je tuzno...

                    Sve bih dao da osvojimo makar to svetsko za klubove. Ne mogu da vjerujem da cemo na kraju od 7 mogucih trofeja osvojiti 0! Vece su sanse za to nego da osvojimo nesto...
                    Moje zelje pred pocetak sezone:
                    1.Kako znamo i umemo da osvojimo Super Kup Evrope i SP za klubove(pogotovo ovo drugo,po meni,IZUZETNO bitan trofej)
                    2.Komjuniti Sild-nebitan
                    3.Engleska-zelja titula,uglavnom borba za istu do kraja sezone,po meni,ovaj tim je drugi po kvalitetu iza Sitija
                    4.Kupovi-osvajanje FA kupa ili finale,Karling korak po korak,pa ako se ukaze sansa(sada je vec imperativ trofej)
                    5.Liga Sampiona-svejedno,samo da se prodje grupa

                    Vec na kraju novembra mogu da podvucem crtu kao navijac ,a toliko ocekivanja

                    Sada je samo jedan cilj-pobediti u narednom mecu u LS i PL.Nista drugo ne trazim.

                    Comment


                    • Mora doci kraj i ovoj crnoj seriji, mora! Ima mi da kiksamo jos par meceva, dok se ne vrate dva lidera, a onda da objasnimo neke stvari.
                      Ali pored toga treba dovesti veznog i spica, i otarasiti se suvisnih igraca.

                      EDIT: Evo preuzeo sam i ja neke mjere, ovaj avatar nam je prosle godine donio LS, sad nek nas izvadi iz ovih govana...
                      Last edited by Drunken Whaler; 01-12-12, 15:44.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Ma seriji ce doci kraj,ali u globalu posledjih godinu dve,stojimo jako lose.Uopste mi je nije jasno sta se desava.Odlicni treneri,odlicni igraci...Ne znam stvarno sta je u pitanju.

                        Prosle sezone smo imali skor od 18-10-10,pre toga 21-8-9,ove 7-5-3.
                        Moze da laze LS,mogu da lazu kup takmicenja,ali liga ne laze...Ona pokazuje kvalitet,ona pokazuje kontinuitet.

                        To je koliko utakmica?Skoro 100,preko 90 utakmica,a mi imamo 22 poraza,na skoro 50 utakmica nismo pobedili...To je strahovito losa statistika za tako skupe igrace,timove i trenere.To je statistika kao statistika a kad se na to dodaju i kvaliteti nasih partija sto je takodje jako bitno,onda je ovo situacija za jednu ozbiljnu analizu.

                        Tacno: 91 utakmice,46 pobeda,23 remija,22 poraza.

                        Ne znam stvarno sta da kazem.

                        Uglavno,bilo kako bilo,jedva cekam mec sa Nordsjelandom i posle SP za kluboveIdemo dalje
                        Last edited by Batigol; 01-12-12, 16:05.

                        Comment


                        • Ovo drugo poluvreme je mozda najgore poluvreme koje sam video od Chelsea-ja. U prvom poluvremenu West Ham odigrao povuceno, bez zelje, Chelsea to iskoristio i odigrao fenomenalno, samo da su dali jos jedan gol, ali ne vredi, tako je kad spic ne postoji (dobra asistencija doduse), a ostali igraci nisu dovoljno ubitacni. Ali drugo poluvreme.... pa i dalje ne mogu da dodjem sebi. Allardyce podigao ekipu, uveo Diame i bukvalno su nas silovali na terenu. Na cist trud su nadoknadili ogromnu razliku u kvalitetu, a nasi igraci, kao sto smo vec primetili vise puta ove sezone, igra bez truda, bez zivota, bez lidera na terenu. Ja ne znam ni da li neko od onih igraca uopste prica izmedju sebe. Cech je bio katastrofa, osim standardno dobrih refleksnih odbrana, imao je ono izletanje van kaznenog, zatim kod izjednacujuceg gola lopta putujue 100 godina a on ne izadje na nju, nego ostavi Ivanovica u uzasnoj situaciji, nije imao sanse u onoj poziciji, mada bi dosta sudija sviralo faul za ono sto je Carlton Cole uradio, ali ne bih se izvlacio na to.
                          Sve u svemu, karakter igraca katastrofa, Rafu u sustini nemam za sta da okrivim, jer je bilo ovakvih igara i ranije, samo se nastavlja trend i zapravo postaje sve gore i gore...
                          Last edited by Tony_G; 01-12-12, 16:31.
                          sigpic

                          Comment




                          • Nemam sta za reci.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • O tome ja pricam svo vrijeme...
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Jos kad vidim da je Totenhem deklasirao Fulam u gostima a mi njima gol pre samo nekoliko dana nismo mogli da damo a kamoli da pobedimo.
                                A najlaksi smo raspored imali od SVIH timova koji se bore za LS ili titulu...Najlaksi.
                                Tek treba da gostujemo Njukaslu,Sitiju,Junajtedu,Liverpulu,Fulamu,Everton u,Stouku,Aston Vili...To su za nas gostovanja "Ubi Boze".

                                Comment

                                Working...
                                X