Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta ces Mumi, nemate Hazarda, nema Mosesa, neko mora da igra krilo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Daj bre Fresh, pa bolje i Ramiresa na krilo staviti, mada u toj varijanti ne bi imao ko na zadnjeg veznog. Ali u svakom slucaju je tu Marin, mogu on, Mata i Oscar da cine tu trojku iza nadam se Dembe, mada je realno da je Torres ovim golom kupio sebi mesto u prvoj postavi u narednih 5/6 meseci...
      sigpic

      Comment


      • Zaboravio sam na Ramiresa... A jel bese Luiz nece igrati zbog neke povrede ili suspenzije, ili sam ja to nesto umislio ??? Na twitteru pisu kako bi Oscar mogao u vezi da igra...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Luiz i Cech su fasovali povrede i nece igrati.

          Ocekujem da Bane startuje a da ga Azpilicueta zamijeni u 80. minuti.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Bas ste ojadjeni... S obzirom da je Rafa tvrdoglava budala, Bertrand ce skoro sigurno igrati sutra na krilu, mada bi pametnije bilo da Marin igra, ali jbg, ovaj od stakla. U vezi Lamps i Ramires, i ovaj levi bek sa Matom i Oscarom. U napadu pomozi boze da vam ne bude Torres...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Pa draze bi mi bilo da Marin odigra 90 minuta pa taman i pokupio povredu ali bih bar gledao pravog igraca na pravoj poziciji.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Nigerija je danas dobila Etiopiu sa 2 : 0 oba gola je postigao Moses iz penala ( oba napravljena nad njega )

                Chelsea U19 vs. Ajax je remizirao 3:3 za Chelsea strelci su bili Alex Kiwomya i dva gola na Islam Feruz.

                Zaista bi voleo da vidim Feruz makar protiv Brentforda u FA kupa jer decko zaista vredi protiv U21 'Boro je dao 2 gola i sada protiv Ajaxa 2 gola.
                Last edited by DeMoN17; 29-01-13, 20:15.

                Comment


                • Stvarno smo bezveze primili gol u 90. minuti, skroz nepotrebno. Imali smo 1:3 i na kraju 3:3, ali prosli smo u narednu fazu NextGen-a i momci igraju ni manje ni vise nego protiv Barcelone na Nou Campu.

                  Feruz se zajebava, u nestvarnoj je formi. Ali pored Debelog i Torresa i Demba Ba jedva dobija 10 minuta, tako da Feruz nece prismrditi prvom timu dok su ova dvojica u klubu.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pa da to je fudbal vodis i na kraju primis gol. gledao sam na teletexa jer nisam nasao strim za tekmu.
                    Ja se ipak nadam da ce dobiti barem 10 minuta u prvom timu.
                    A sinoc sam citao da je za danasni mec povikan i Benayoun.

                    Comment


                    • Znaci sad idemo i ovako,da za 5 poslednjih minuta izgubimo prednost od 2 gola i to protiv Ridinga.Sto je previse-previse je.

                      Kako nesto zameriti igracima,kad smo 99% vremena meca kontrolisali igru a kasnije i rezultat?Dali sjajan gol taman pred poluvreme,povecali na 2-0,ne znam u kom minutu su domaci prvi put sutnuli na gol.Sve je bilo kako treba,bas onako kako i treba da bude na ovakvim gostovanjima u PL,bez cupanja kose,da tim koji treba da bude sampion Engleske bez po muke dobije lagano gostovanje...

                      Ako je nekome od navijaca,simpatizera Celsija jasno sta se desava,ja ne znam.

                      Comment


                      • Nemam neki objasnjiv komentar za ono sinoc. U 80. minuto 2:0 i ja vec kontam u sebi, odlicno sto cemo se odlijepiti rivalima Arsenalu i Tottenhamu i osigurati to 3. mjesto a prici Cityju na -4. Ali 5-6 minuta kasnije, horor. U onom zadnjem napadu na utakmici cak 4 igraca Readinga su bila sama na 11m od Turnbulla, nigdje nase odbrane.

                        Debeli nastavlja da briljira. Dembu uvodi u 93. minuti, Bertrand dominira na krilu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment




                        • Ovaj mali pored Luiza je Terryjev sin i stalno visi s Luizom a nije ni cudo kad su obojica djetinjasti.

                          Luiz bi mogao lagano raditi u obdanistu, bas voli biti sa djecurlijom.


                          Edit:
                          Chelsea Youth ‏@chelseayouth
                          Islam Feruz is the joint-2nd highest scorer in this season's @NextGenSeries with 4 goals. #LFC's Coady, #THFC's Coulthirst lead with 5.
                          Mali je zvijer, to svi znamo.
                          Last edited by bracala; 01-02-13, 14:23.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Evo jedna statistika o najbolji strelac za ovu sezonu Torresu - do sada ima postignuto 26 gola za 24 meseci koliko je u Chelsea. Spored informacije njegova plata je 190.000 funte nedelno. U proseku postize 1 gol u 1 mesec, Statistikata isto tako potvduva da jedan njegov gol vredi 3.009.230 evra.

                            Comment


                            • Ako niste vidjeli sastav bolje nemojte. Popijte apaurin i jebite mater debelom. Kakav je to majmun. Bartrand na krilo
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Bar nema Torresa...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X