Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, to pise Mirror. Ali i Sky je na twitteru prenio tu informaciju tako da pocinjem vjerovati u to. Red bi bio da ovakav as zavrsi karijeru u plavom dresu. Lamps je previse srastao s klubom da bi posljednje 2 godine svoje karijere provodio "tamo negdje"...

    Meni sve ovo mirise na povratak Moua, ali sacekacemo jos. Ova sezona je vec izgubljena u pogledu mnogih trofeja (vjerovatno svih), tako da je 3. mjesto u ligi, produzivanje ugovora Coleu (sto je vec uradjeno) i Lampsu (nadam se) nesto sto moze biti pozitivno u moru minusa ove sezone. Zakucavanje bi bilo noga u guzicu Debelom i Mou na Bridge-u. Valjda cemo docekati i to.

    Demba izgleda nece biti spreman za vikend...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Pa sam Murinjo je rekao da nece u Nemacku,a bio je u Italiji,Portugalu,Spaniji,znaci ostaje jedino Celsi,posto Fergi nece jos u penziju

      Comment


      • Ja bi baš voleo da se Mou "odredi" dolaskom u Čelzi, onda nema više priča o Unitedu i drugim engleskim klubovima. Jedino Kao plavac mi je prirodan u premier ligi . Zamišljam da dodju on i Falcao sledeće sezone, uh....
        Last edited by Jools; 07-02-13, 16:24.

        Comment


        • Caloba dao gol protiv Palasa. Generalno vrlo dobro igra, mislio sam da ce vas zanimati.

          Ja gledam zbog Zahe, mozda posle napisem nesto i detaljnije o samoj utakmici u Junajtedovoj temi.

          Cheers
          sigpic

          Comment


          • Je l' igrao zadnjeg veznog?

            Ma Chalobah bas uziva u Watfordu i u igranju pod Zolom. Evo nakupio je i 3 gola i to mu samo daje dodatni stimulans i samopouzdanje. Odlicna pozajmica. I ja ponekad pogledam Watford zbog njega ali i generalno zbog cijele ekipe jer igraju kvalitetan fudbal, a u vrhu su Championshipa.


            Elem, danas bi Debeli mogao prijevremeno dobiti nogu u dupe ako kiksamo i ovdje.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Da, igrao je zadnjeg veznog. Mnogo je bio bolji u I poluvremenu, jer se u II ceo Votford povukao i branili su 2-0 i jbg takvom igrom su uspeli da prime 2 gola.

              Dobio je zuti zbog starta nad Zahom i zamenjen u 89-om minutut. Ono sto sam video od njega mi se jako dopalo. Mada nije jos spreman za nesto ozbiljnije, pre svega fizicki. Sledece sezone mozda neki slabiji tim u PL.
              sigpic

              Comment


              • Avram Grant will replace Rafa Benitez if Chelsea lose to Wigan today. [GdS]
                ....
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Konacno jedna utakmica odradjena kako treba, mada nista nije bilo gotovo do 97. minute i do velikog Lamparda. Sta taj covjek treba uraditi da bi dobio ugovor? Danas je bio maestralan. Slao dijagonale, razigravao i kad je najteze, on je uvijek tu. Ako se ne varam, potrebno mu je jos 5 golova da prekuca sve. Pored njega tu je odmah Eden. Odlican povratak nakon kradje pauze. Imao je dosta dobrih prodora i trudio se. Uz njih dvojicu svakako se mora pomenuti i Azpilicueta koji je danas napravio brazde na desnoj strani terena. Svugdje ga je bilo.

                  Ono sto me nenormalno iritira kod Debelog je ignorisanje Marina. Valjda ce mu ovaj gol promijeniti misljenje, mada tesko... tvrdoglav je to kreten.

                  Naredna tekma u ligi je City u gostima. U medjuvremenu slijedi dvomec sa Spartom u LE i revans mec sa Brentfordom u FA Cupu.
                  Last edited by bracala; 09-02-13, 17:04.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Chelsea have reportedly agreed a deal for Chile's 17 year old winger Cristian Cuevas. He will join in the summer according to the reports. He had a trial at Chelsea few days back!!

                    Chelsea je potpisao sa Cristian Cuevas 17 godina, iz Chile pridruzice se na leto.

                    Comment


                    • Izgleda da Lazar Marković dolazi na leto http://www.zurnal.rs/2013/02/10/eksl...jem/index.html
                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Spoiler


                        Edenov mladji brat. Paznja, paznja na 02:10!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ako verujete Giljemu Balag(e)u Atletiko Madrid je navodno dobio ponudu od 30mil+Kurtoa za Radamela od Romana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Ako verujete Giljemu Balag(e)u Atletiko Madrid je navodno dobio ponudu od 30mil+Kurtoa za Radamela od Romana.
                            Smesna ponuda!

                            Comment


                            • 30 mil funti, sto mu dodje oko 35 mil evra.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ali Kurtoa jedan od najperspektivnijih golmana na svetu. Ja cak ne bi pravio takve kombinacije bilo za koju lovu.

                                Comment

                                Working...
                                X