Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ponosan na kompletan tim. Nadam se da ce ovo probuditi gnjev medju igracima i da ce zagristi u nastavku sezone. Treba ohladiti glave koliko je moguce i misli usmjeriti na svakog protivnika u ligi. I dalje smo prvi.
    Tako je i to prvo mjesto ne treba ispustati ni po koju cijenu.Pokusati se sabrati pred kup utakmicu,mada ne znam da li da se nadam ista

    Utd-Swansea u gostima-Shakhtar kuci,tezak raspored ali mora ovo da se izgura,ovi momci to mogu sigurno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Meni iskreno nije do kupa, neka urade sta urade, prece mi je da se nastavi sa pobjedama u PL. Hazard, Oscar, Mata, mladi su to momci, pogodilo je ovo njih zestoko i dace sve od sebe da napune Swansea, pazite sta vam kazem. Ova kradja ce se odrazit na pozitivan nacin.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Stvarno su pokazali karakter danas igraci, i naravno kvalitet, nije mala stvar vratiti se od 0-2 protiv Uniteda... Steta za crvene kartone, Ivanvovicev je bio neizbezan, ali Torres stvarno nije zasluzio. Jos gol iz ofsajda, sta da se radi...
        Samo da nastave ovako da igraju, i da budu malo pozrtvovaniji u odbrani i bice to dobro...
        Sad United u kupu, bice promesani sastavi, nadam se da cemo dobiti, da se osvetimo za ovo i da se podigne moral ekipi...
        sigpic

        Comment


        • U kupu bih volio pobjedu, ko ne bi... ali vise me zanima liga, naravno. Ocekujem Marina od prve minute u srijedu. A Sturridge ce sada imati priliku da se pokaze.

          Lukaku je zabio danas za WBA.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • navijač sam liverpoola i juce je bila kradja definitivno...

            posto ce se moj tim vjerovatno boriti za sredinu tabele, volio bih da celzi osvoji ligu ali, ne moze se protiv sudija

            da ne pricam dalje, vidjeli ste kako je bilo i protiv liverpoola

            btw. msm da ce ovo pozitivno da se odrazi na celzi, samo nek nastave, steta je stvarno razbili su ih i sa 2 igraca manje

            Comment


            • Nasi su navodno ulozili zalbu FA-u na Clattenburga sto zbog sudjenja sto zbog navodnih psovki upucenih Mati/Torres i Mikelu. Mikela je nazvao majmunom a jednog od Spanaca govnetom.

              Znam da nista necemo dobiti ovime jer nema smisla da ocekujemo nesto od FA-a, ali ovo je logican potez svakako.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Citao sam o tome...

                Zadnja tri derbija Celzija i Uniteda su smijesno zavrsavala...

                Uostalom, vidjelo se u LP ko je ko...

                Comment


                • Ja se samo bojim da sav ovaj gnjev ne utice negativno na igrace. Mlada je ovo ekipa... Oscar 20, Hazard 21, Ramires 24, Mata 24, Sturridge 23 (navodim njega jer ce na njemu biti sav teret kao jedinom spicu), Azpilicueta 22, Mikel 25 itd. Nisu oni navikli na ovo dok je prosla generacija svakako navikla i naucili su kako da taj gnjev usmjere na pozitivne stvari. Inat im je proradio, to je sigurno. Vidjecemo u narednim kolima u kojem smjeru on tece. Nadam se da cemo nastaviti sa pobjedama jer bi bila steta da sa ovakvom igrom ne zadrzimo to 1. mjesto sto je duze moguce i da ostanemo u igri za titulu do samoga kraja.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Nasi su navodno ulozili zalbu FA-u na Clattenburga sto zbog sudjenja sto zbog navodnih psovki upucenih Mati/Torres i Mikelu. Mikela je nazvao majmunom a jednog od Spanaca govnetom.

                    Znam da nista necemo dobiti ovime jer nema smisla da ocekujemo nesto od FA-a, ali ovo je logican potez svakako.
                    Kada smo izjednacili (2-2), prisao je Mata-i i Hazardu i rekao im: " Ja sam ovdje boss pi*ke jeb*ne, necete vi danas pobijedit'!" Tako se prica...

                    Mislim da ce se ovo pozitivno odrazit na momke, sad su oni puni zelje za igrom i osvetom, mora se negdje i ta negativna energija izbaciti. Jbg, Swansea ce da pukne
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ljubi bez nekog laznog ohrabrivanja i da lupam gluposti ali najrealnije Celsi je juce izdominirao najstrasnije. Meni je bilo smesno da gledam onako slabasan Mancester, ajde nikakva 2 gola ali da ne predju pola blizu pola sata sem jednog kornera Runija i mozda jos dve tri situacije to nisam mogao da verujem. Voleo bih da znam koliko su dugo ostali na 4 suta to jest posle kojeg vremena su sutnuli 5.put Steta za par neiskoriscenih sansi tada im ni 2 crvena ni gol iz ofsajda ne bi pomogli.
                      U svakom slucaju utakmica i pristup igri u odnosu na rivala koji im kobajagi parira u borbi za titulu je pokazatelj da je Celsi prvi favorit za mesto #1. Svako ko je iole objektivan reci ce da je Celsi bio dosta bolji do onih sramnih sudijskih odluka.

                      C'mon Blues, opusteno se uzima titula
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ma nece nista biti od toga tako da se ne zamaram time.

                        Jedva cekam vidjeti Dannyja u spicu! Imace sansu da veze par tekmi na poziciji koju nije dugo igrao, ali koju je prizeljkivao. Sa Azpilicuetom, Marinom, Dannyjem, Mosesom vjerovatno idemo na njih. Odmorio bih Oscara i jednog od dvojca Mata - Hazard.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mumi, slazem se za sastav u kupu, verovatno ce i Romeu igrati umesto Ramiresa ili Mikela... Pretpostavljam Bertrand na levom beku, nadam se ne na levom krilu... Samo brine me ta pozicija centralnog veznog, nema tu dovoljno dubine, evo cim je Lampard povredjen, odmah jedni te isti igraci moraju da igraju utakmicu na svaka 3 dana, tesko je to izdrzati... Nadam se da cemo malo cesce gledati Mosesa i Marina, vazna je rotacija kad je gust raspored, mislim da smo izmedju ostalog i zato izgubili od Shakhtara... nisu bili svezi igraci...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Mumi, slazem se za sastav u kupu, verovatno ce i Romeu igrati umesto Ramiresa ili Mikela... Pretpostavljam Bertrand na levom beku, nadam se ne na levom krilu... Samo brine me ta pozicija centralnog veznog, nema tu dovoljno dubine, evo cim je Lampard povredjen, odmah jedni te isti igraci moraju da igraju utakmicu na svaka 3 dana, tesko je to izdrzati... Nadam se da cemo malo cesce gledati Mosesa i Marina, vazna je rotacija kad je gust raspored, mislim da smo izmedju ostalog i zato izgubili od Shakhtara... nisu bili svezi igraci...
                            Tacno tako brate. I ja sam primijetio da nam skripi tu na centru, nema potrebne dubine. Da imamo bar jos jednog provjerenog igraca, dosta bi lakse bilo. A od Mikela i Ramiresa zavisi nevjerovatno mnogo toga. Njih dvojica su najvece zrtve umora i manjka svjezine. Ne znam kako ce to Robbie iskombinovati ali kad nagrne onaj decembarski raspored kad se bude igralo svaka 3-4 dana bice tesko. Kada bi Romeu povratio formu od prije pola godine... Bar da Marin veze nekoliko mjeseci zdrav pa da se moze sa Mosesom koristiti u rotaciji.
                            Last edited by bracala; 29-10-12, 15:57.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Da, ispada da ne nakim pozicijam ima i previse igraca u konkurenciji a nekima premalo... Npr. centralni vezisti i ofanzivni/krila... ogromna razlika u konkurenciji... I realno, u odbrani je mozda manjak igraca, Bane igra desnog beka ali se takodje koristi i kao rezervni stoper, tako da za njega u sustini nema odmora, evo covek morao crveni da dobije da se malo odmori .
                              sigpic

                              Comment


                              • U odbranu su Bane, Azpilicueta, Cahill, Luiz, Terry, Cole i Bertrand. Sasvim dovoljno sto se mene tice. Nije to konkurencija da za npr. lijevog beka konkurisu Cole i lupam Coentrao... vec su tu mladji igraci u slucaju povrede/suspenzije i oni su tu da se pokazu. Meni je to OK. Ali da nam na centru fali, fali. Vidjecemo u januaru da li ce iko dolaziti. Jedan Fellaini na centru bi bio kao jagoda na vrhu torte. Robbie je rekao da cak razmislja da Lukakua povuce sa posudbe u januaru jer postoji ta opcija. Ali kad se sjetim jada i cemera od rostera prosle sezone, smrkne mi se. Ovo je raj u odnosu na to. Uglavnom, ja sam dosad zadovoljan igrom i radom Robbieja. Mora se nastaviti ovako. Vremenom bi jos samo neki detalji trebali doci na svoje i to je to.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X