Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice Hulka, moram reci da i ja ne gorim od zelje da ga vidim, kao sto sam gorio kada je Eden u pitanju. Naravno, ne bih ocajavao kada bi on dosao kod nas, ali isto tako ne bih ni skakao od srece. Nekako sam ravnodusan prema Hulku, ali sanse da ce doci kod nas su i iz dana u dan sve manje.

    Sad sto se tice formacije i izbora igraca u vezi, dosta toga ste rekli i djelimicno se sa svima pomalo slazem. Samo ipak mislim da ce Robbie odmarati Lampsa dosta utakmica i da ce ga cuvati za one najbitnije. Bice interesantno koga ce upariti sa Mikelom tu na centru. Ako De Bruyne ode na pozajmicu, onda je tu za ocekivati da Josh ponekad dobije sansu (pod uslovom da ne ode pozajmicu) ili Meireles, Ramires. Rekao sam 100 puta da je tesko predvidjati prvih 11 kad se jos ne zna ko se prodaje, ko ide na pozajmice. Sto se tice Ramiresa, vjerujem da ce ga Robbie koristiti po potrebi na krilu, a mozda i na centru, zavisno od protivnika. Dannyju bih dao sansu da sa klupe ulazi kao spic i da se dokazuje. Ako nekoga muci nesanica zbog pozicije, to je onda on. A Tony, moguce je da Robbie ponekad i promijeni formaciju i bude "jelka". Prosle sezone mu nije bio problem da mijenja formaciju i prilagodjava je protivniku. Ali istina da je 4-2-3-1 formacija njegov drugi potpis.

    Evo malo slika nasih talibana iz Seattlea.

    Spoiler
    Svlacionica











    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Evo ja ne bih voleo da vidim Hulka, za mene je on kao Sturridge na steroidima... Ne vidim potrebu za takvim transferom...
      Vezano za Marina, nisam ga gledao prosle godine, ali pre toga kad god sam ga gledao odusevio sam se. Vidi se da nije klasicno krilo koje samo trci po strani, vec decko zna da igra. E sad, buni me malo to sto kazete da je dosta sedeo na klupi prosle godine, ali nije ni to uvek merilo, npr. kod AVB-a je Lampard cesto sedeo na klupi... Jos jedan od razloga zasto ne zelim da vidim Hulka, je Kakuta, mislim da ima veci potencijal, odradio je uspesnu pozajmicu, i sad treba da pocne redovnije da igra, ako Hulk dodje onda nece videti prvu postavu.
      A Ramires na krilu - pa iskreno ne verujem da bi dobijao neke fenomenalne lopte od Mate, Hazarda i Franka, jer vecina ekipa ce igrati bunker protiv Chelsea-ja, u takvim situacijama nema mnogo prostora za utrcavanje, i onda igra Ramiresa gubi smisao. Kad igrate protiv bunkera, mnogo je znacajnije imati igrace koji mogu sami da predju jednog/dva protivnika, odigraju neki dupli pas, igraci koji se snalaze na malom prostoru i tako stvore sansu. Marin se uklapa u taj profil vise od Ramiresa. A Sturridge-a ne bih uopste stavljao na krilo, osim ako ne bude toliko povreda da nemamo drugog izbora, njega bih rotirao sa Torresom na spicu i to je to.
      E kad su bunkeri u pitanju, to je vec druga prica.
      Uglavnom, poenta je da Sturridge-a ne bih stavljao na poziciji desnog krila, vec bih ga koristio iskljucivo kao rezervu za Torres-a.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • http://www1.skysports.com/football/n...nd-Oscar-talks

        Odustali smo od Oscara.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Realno ako ga ne daju za 20m, onda ne treba ni da ga dovodite. Sve preko toga je debelo precenjivanje igraca, iako je ogorman talenat, opet je nedokazan na Evropskom tlu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Svidja mi se sto se ovog ljeta konkretno radi. Da se pristojna ponuda, ako ovi pocnu natezati, odmah se nasi okrecu novom igracu. Samo ovako nastaviti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Svidja mi se sto se ovog ljeta konkretno radi. Da se pristojna ponuda, ako ovi pocnu natezati, odmah se nasi okrecu novom igracu. Samo ovako nastaviti.
              Potpuno se slazem. Jedino se bas za igrace ekstra klase tipa Hazarda treba treba boriti do kraja i dati koliko treba, ali svakako vam ne trebaju precenjeni igraci i natezanje sa klubovima koji ih sami precenjuju, i vrlo je pametno sto se Abram ne mesa toliko, verovatno bi u ovom slucaju on ponudio 30m...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kontam da je svezan u kancelariji, bez telefona i pokusava se kontrolisati. Robbie ce njega ukrotiti.



                Kako je samo jaka ova oprema za treninge.
                Last edited by bracala; 16-07-12, 18:34.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Moram dupli.

                  http://www1.skysports.com/football/n...scar-deal-done

                  I ovaj Sky poceo zajebavati. Oscar je doveden. A prije sat vremena izbacili da nema nista od toga.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Odlican igrac, procvetace u Chelsea-u i odmeniti Frank-a.

                    Nadam se da nece imati problema sa povredama pa da svi uvide kakvu je Robbie zivotinju doveo.

                    Covek moze bukvalno sve da igra u veznom, centralnog, ofanzivnog, krilo..nebitno.

                    Mata-Oscar-Hazard i da pevate..Ima El Nino da se smori od silnog davanja golova.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Polako Wada da ih ne ureknes.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kazem ti ja, odusevice te Oscar.

                        Mozda na pocetku sezone ne bude sve kao podmazano, mada sumnjam, decko neodoljivo podseca na Kaka-u. Sa kakvom lakocom igra, uzivanje je gledati ga. Ne zalazi toliko u dribling kao Lucas ili Neymar, vec se vise oslanja na pas igru. Sto ne znaci da nije dobar dribler, naprotiv. Savrsen ofanzivni igrac, koji prati dobro igru i ima dobar osecaj za gol. Rame uz rame sa ovom dvojicom, obrati paznju Mumaro na OI na njega.

                        Posto ce verovatno igrati Lucas na mestu 10-ke, Oscar ce igrati kao centralni vezni.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Mumaro ti nas bas karas,prvo ne dolazi pa onda nam kazes da dolazi

                          Da budem iskren,formacija 4 2 3 1 mi se ne svidja,vise bih voleo diamantic. Jeste ova formacija donela LS,ali svi znamo kako smo defanzivno igrali. Mislim da je sada vreme kada cemo promeniti formaciju jer opet nemamo ubitacna krila. Mata,Hazard,Oskar, mogu oni tu igrati al nisu tipicna *Fergijeva krila* kao jang,nani,gigs. Od marina ne znam sta jos da ocekujem,Dani ce na spica,dakle Hulk je potreban ako cemo igrati ovu formaciku itekako POTREBAN ! HULKIC !!!!!

                          Comment


                          • Tony nemoj da nas posvadja sitnica Hulk da dodje, da se nagomilavaju igraci u ekipi da bude rotacija, da bude veselo. Zamisli ti saigrace u svlacionici kad vide Hulkovu butinu?? Dobiju na motivaciji, ima da budu masine. A sta rade protivnici? Uplase se i pobegnu, Hulk sam do gola i molim lepo.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • @Drogba

                              Sa ovim igracima kao sto Tony kaze moze se igrati sve osim klasicne 4-4-2 formacije. Prosle sezone smo u 4-2-3-1 igrali defanzivno jer nismo imali igrace za ofanzivnu igru. Sada ce to biti drugacije. 4-2-3-1 nikome ne garantuje defanzivu, sve je do toga kako ekipa zeli igrati. Naredne sezone cemo igrati vise napadacki i sa vecim posjedom i zbog toga su dovedeni ovi igraci. S njima je nemoguce igrati kao prosle sezone sto smo igrali. Ni Messi nije klasicno krilo pa eto kakav je, tako da su Hazard i Marin (De Bruyne po potrebi) igraci koji apsolutno mogu igrati krilo, a ogromna prednost im je ta sto nisu samo ograniceni na krilo, vec mogu igrati sve pozicije iza napadaca, svestraniji od klasicnih krila. Ozil nije klasicno krilo, a kada igra na krilu produktivniji je od pola krila. Hulk najvjerovatnije nece doci, jer se ne pominje vec danima. Ta prica se ugasila i ne ocekujem njegov prelazak.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kako ti kazes Mumaro,samo tebi verujem

                                Tako Condole moj covek,svi bi svrsavali na Hulkovu butinu. Al nema nista od njega 75 posto.

                                Comment

                                Working...
                                X