Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedna luda utakmica. Vecina su takve. U sustini, ovo je bila utakmica gresaka. Ona greska Romeua me odmah podsjetila na period pod AVB-om kada smo takve golove primali svakog drugog kola. Iz greske u gresku smo isli i mi i oni. I ovo konstantno hvatanje rezultata mi je zivce izjelo, ali svaka cast momcima. Strasan karakter pokazaju, a ovo je mlada ekipa i drago mi je da ne odustaju ni sekunde. Taman kad pomislim da se Luiz smirio, on opet krene prema naprijed i proda loptu. Treba mu opaliti veto na prelazak centra. Sada ne petlja pozadi kad je guzva vec odmah izbija loptu, ali ovo izlazenje mora smanjiti. Bilo je dosta igraca koji nisu bas dugo igrali. Sturridge nije dugo vremena vezao 90 minuta, Romeu dugo nije vidio terena, Azpilicueta i Bertrand takodje kao i Moses i Piazon uostalom. Tako da se mogla ocekivati neuigranost i nespretnost u pojedinim situacijama. Ali i pored toga, ja sam zadovoljan igrom svakako. Rezultat je trebao biti ubjedljiviji samo da smo imali mrvu srce. Koliko sansi i nijedna da udje, nevjerovatno. Ono kad je Sturridge sam ostao na metar pored gola, Lindegaard bio u svom golu i Sturridge pokusava petom na prazan gol...Azpilicueta je sam imao 3 gol-sanse, ne znam kako je uspio promasiti onu kada je skoro usao u gol. Cahill pored gola imao jos jedan sjajan sut glavom iznad precke, pa Moses koji je bio odlican je imao dobrih sansi i tu prije svega mislim na onu 1 na 1 kad mu je Danny odlicno asistirao, pa onda precka Luiza i stativa Edena na kraju. Ne trebam ni pominjati da sam sudiji jebo mater. Hvala Robbieju sto je Piazona gurnuo od 1. minute. Steta sto to ovaj nije iskoristio bolje. izgubio je svaki duel i svaku loptu i ono mu je bio najgori nastup otkad je kod nas. Pojela ga trema. Sturridge toliko toga zeli uraditi pa je zato u par situacija i gubio lopte ili reagovao ishitreno. Ali dobro, razumijem ga. Ipak nije igrao dugo i bio je povrijedjen tako da on sada nastoji da se nametne Robbieju i zeli sto bolji utisak ostaviti. Pokazao je u par navrata da zna sve sa loptom, dosta okretniji i eksplozivniji od Torresa. O Edenu ne vrijedi ni pricati. Ono bacanje na kraju je komedija. Kao i onaj penal. Majstor! Ramires im ponovo utrpa. Mislio sam da ce sjebati onu sansu ali je ipak smireno zaobisao golmana. Najvise me obradovali to kad smo ih u drugom produzetku stisnuli presingom po cijelom terenu. To nikako nisam ocekivao, jer ipak su svi istroseni bili ali bilo je fino za vidjeti.

    Trebao je njihov Keane popiti crveni kao zadnji igrac odbrane, ali to normalno nije dosudjeno. Nije ovo osveta, ali prija itekako. Pogotovo sto su se ponadali na kraju. Ferguson neka se sada zali na nadoknadu vremena slobodno.

    Fino je sto smo ovo dobili iz jos jednog razloga - prekinuta su 2 poraza. Jer da smo i ovo izgubili, pritisak na cijeli tim bi bio trostruko veci. Sada nas ceka paklen raspored. Robbie neka i u narednoj utakmici malo rotira, potrebno nam je to. Sada ide Swansea u gostima. Nece biti nimalo lako, ali vjerujem u 3 boda.


    p.s.
    Spoiler


    <3
    Last edited by bracala; 01-11-12, 12:24.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Uh kakav mec, opsta ludnica, sva sreca da smo dobili, jer ne znam kako bi podneli poraz sa onakva 2 primljena gola, lepo si rekao Mumi, podsecaju na AVB eru... Romeu jeste direktni krivac za prvi gol, ali i Cech mu je uvalio loptu u situaciji u kojoj je morao samo da ispuca, posle Luiz sa svojim glupostima, i moram reci Chicharito je postedeo Azpilicuetu crvenog kartona, bila je identicna situacija kao Ivanovci vs Young, sreca pa sad Chicharito nije pao... Sve u svemu odlicna tekma, Moses je bio sjajan, onaj pas za Sturridge-a na pocetku je nestvaran, steta pa se ovaj sapleo... Generalno bio je dobar Danny, nadam se da ce startovati kao spic protiv Swansea-ja, malo bih se iskulirao od Torresa... I opet da pohvalim Ramiresa, koji me iz meca u mec tera da povlacim ono sto sam pricao za njega... Samo steta sto Marin nije usao, ali bice prilike...
      Protiv Swansea-ja nece biti lako, dobra je stvar sto oni uglavnom zele da se nadigravaju, tako da bi ipak trebalo ostvariti pobedu, jer je Chelsea-jev igracki kadar mnogo jaci... Ali mora bolje odbrana da funkcionise...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Uh kakav mec, opsta ludnica, sva sreca da smo dobili, jer ne znam kako bi podneli poraz sa onakva 2 primljena gola, lepo si rekao Mumi, podsecaju na AVB eru... Romeu jeste direktni krivac za prvi gol, ali i Cech mu je uvalio loptu u situaciji u kojoj je morao samo da ispuca, posle Luiz sa svojim glupostima, i moram reci Chicharito je postedeo Azpilicuetu crvenog kartona, bila je identicna situacija kao Ivanovci vs Young, sreca pa sad Chicharito nije pao... Sve u svemu odlicna tekma, Moses je bio sjajan, onaj pas za Sturridge-a na pocetku je nestvaran, steta pa se ovaj sapleo... Generalno bio je dobar Danny, nadam se da ce startovati kao spic protiv Swansea-ja, malo bih se iskulirao od Torresa... I opet da pohvalim Ramiresa, koji me iz meca u mec tera da povlacim ono sto sam pricao za njega... Samo steta sto Marin nije usao, ali bice prilike...
        Protiv Swansea-ja nece biti lako, dobra je stvar sto oni uglavnom zele da se nadigravaju, tako da bi ipak trebalo ostvariti pobedu, jer je Chelsea-jev igracki kadar mnogo jaci... Ali mora bolje odbrana da funkcionise...
        Je li moguce da Hazarda nisi pomenuo jbt?!

        Ali kakav je lik Azpilicueta, kako je probio Chicharita kod onog penala, kao tenk
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Uh kakav mec, opsta ludnica, sva sreca da smo dobili, jer ne znam kako bi podneli poraz sa onakva 2 primljena gola, lepo si rekao Mumi, podsecaju na AVB eru... Romeu jeste direktni krivac za prvi gol, ali i Cech mu je uvalio loptu u situaciji u kojoj je morao samo da ispuca, posle Luiz sa svojim glupostima, i moram reci Chicharito je postedeo Azpilicuetu crvenog kartona, bila je identicna situacija kao Ivanovci vs Young, sreca pa sad Chicharito nije pao... Sve u svemu odlicna tekma, Moses je bio sjajan, onaj pas za Sturridge-a na pocetku je nestvaran, steta pa se ovaj sapleo... Generalno bio je dobar Danny, nadam se da ce startovati kao spic protiv Swansea-ja, malo bih se iskulirao od Torresa... I opet da pohvalim Ramiresa, koji me iz meca u mec tera da povlacim ono sto sam pricao za njega... Samo steta sto Marin nije usao, ali bice prilike...
          Protiv Swansea-ja nece biti lako, dobra je stvar sto oni uglavnom zele da se nadigravaju, tako da bi ipak trebalo ostvariti pobedu, jer je Chelsea-jev igracki kadar mnogo jaci... Ali mora bolje odbrana da funkcionise...
          Na kraju ces ti njega na avatar staviti.

          Sto se tice crvenog za Azpilicuetu, nikako se ne bih slozio. Dosudjen je penal a onaj kontakt ne da je smijesan za crveni, nego ni najveca budala ne bi dala crveni za ono. Uostalom, vrlo rijetko se desi da ekipa koja skrivi penal dobije i direktan crveni, osim ako je u pitanju divljacki start. Crveni se obicno daje u situaciji kada igrac ima otvoren put ka golu, a zadnji igrac odbrane ga sprijeci da dodje 1 na 1 sa golmanom. Bane je zbog toga popio crveni, a Keane sinoc isto to uradio Dannyju i nije dobio crveni.
          Last edited by bracala; 01-11-12, 18:33.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Je li moguce da Hazarda nisi pomenuo jbt?!
            Eden je daleko iznad svih i nema potrebe stavljati ga u iste recenice sa ostalima. 10 Messi + 7 Ronaldo = 17 Hazard.
            sigpic

            Comment


            • Eden i Mata su genijalci! Da imaju nekog boljeg spic igraca u ekipi sve bi to drugacije izgledalo!

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Na kraju ces ti njega na avatar staviti.

                Sto se tice crvenog za Azpilicuetu, nikako se ne bih slozio. Dosudjen je penal a onaj kontakt ne da je smijesan za crveni, nego ni najveca budala ne bi dala crveni za ono. Uostalom, vrlo rijetko se desi da ekipa koja skrivi penal dobije i direktan crveni, osim ako je u pitanju divljacki start. Crveni se obicno daje u situaciji kada igrac ima otvoren put ka golu, a zadnji igrac odbrane ga sprijeci da dodje 1 na 1 sa golmanom. Bane je zbog toga popio crveni, a Keane sinoc isto to uradio Dannyju i nije dobio crveni.
                Nisi me razumeo, mislio sam na situaciju kad je Chicharito dao gol, tad je prosao izmedju Azpilicuete i Mikela, i malo je falilo da ga Azpilicueta obori, ali je ovaj ostao na nogama i dao gol, to je bio njihov drugi gol... I tad je Azpilicueta bio zadnji igrac odbrane...
                Ramiresa necu sigurno na avatar...
                A Hazarda nema potrebe pominjati, vec smo navikli na ovo...
                Last edited by Tony_G; 01-11-12, 19:40.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Nisi me razumeo, mislio sam na situaciju kad je Chicharito dao gol, tad je prosao izmedju Azpilicuete i Mikela, i malo je falilo da ga Azpilicueta obori, ali je ovaj ostao na nogama i dao gol, to je bio njihov drugi gol... I tad je Azpilicueta bio zadnji igrac odbrane...
                  Ramiresa necu sigurno na avatar...
                  A Hazarda nema potrebe pominjati, vec smo navikli na ovo...
                  Kakav sam ja bolid, evo tek sad vidim da sam nebuloze pisao kad sam opet procitao tvoj post. Jbg Tonjaro, maj bed...
                  Last edited by bracala; 01-11-12, 20:17.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pa zar nije penal dosudjen zbog ruke,a ne zbog faula?

                    Comment


                    • Mislim da je zbog faula, ali mrsko mi traziti sada.

                      Hutchinson se mozda uskoro vrati sa pozajmice jer je pokupio povredu, opet. Jest mi zao momka u pm.
                      Last edited by bracala; 02-11-12, 12:06.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Veliki covjek za velika djela!


                          EDIT: Luiz i Mata upitni za Swansea.
                          Last edited by bracala; 02-11-12, 15:04.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Veliki covjek za velika djela!


                            EDIT: Luiz i Mata upitni za Swansea.
                            Sto se tice Luiza, postoje neke sanse da zaigra, a Mata nece sigurno. Dakle, odbrana ce vjerovatno izgledati ovako: Azpilicueta-Ivanovic-Cahill-Cole.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Steta za Matu, realno najbolji nam je igrac u poslednje vreme, ali makar ce Moses dobiti priliku, tu su jos Hazard i Oscar tako da ne bi trebalo da bude problema... Za Luiza nije tako veliki problem, ionako je ponovo poceo sa kiksevima, tako da ce mu (nam) dobro doci pauza... Samo se nadam da ce Sturridge poceti umesto Torresa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako se ne varam, Mata u zadnjih 7 meceva u svim takmicenjima ima 7 golova i 6 asistencija. Brutalna forma. Steta zaista. Samo da ne odsustvuje dugo, mislim da bi za Shakhtar trebao biti spreman, nadamo se. Svakako sansa za Mosesa. Treba docekati i da se Lamps oporavi, a nece jos 2 sedmice.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X