Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batigol View Post
    Volimo mi svi Zozea,ali ja se ne bih kladio da je on jedini spas ili da je uopste spas.Zasto?Nemam pojma.
    Ne znam da li problem u silnim jako kvalitetnim trenerima ili je problem u igracima...
    Ovo sto se gleda ove sezone,gledao sam i kod Ancelotija u drugoj sezoni i kod svih trenera posle njega a nije da nisu treneri top klase.To je vec tri godine.Nema jebenog kontinuiteta,nema meca da se ne strahuje za gubitak bodova...
    Pa o cemu se tu radi?Stalno postavljam to pitanje...
    Hahah

    Ma pazi, ako dodje Mourinho i ako nekako sacuvamo Lampsa, bice sve ok. Opet imamo tu osnovu Terry-Lampard-Ba (umjesto Drogbe), i jos kad tu dodas Essiena, moras priznati da zvuci obecavajuce. Zasto bas ti igraci? Zato sto izmedju njih i Mourinha postoji kohezija, prosli su kroz sve zajedno, ima da im pukne moral i adrenalin samo tako. I Mourinho ce da ide na titulu, nema kod njega oscilacija.

    Cech- Cole-Terry-Cahill-Ivanovic- Lampard-Essien-Hazard-Mata-(neko iskusniji, jebu nas Mata,Oscar i Hazard zajedno)- Ba
    Manager: Mourinho.
    Dominacija.
    Last edited by Drunken Whaler; 16-01-13, 22:06.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ovo je vec, da covek sedne i da place, ja ne znam sta drugo da kazem...
      Gledao sam samo poslednjih 20 minuta, nisam stigao duze, i naravno taman dodjem na izjednacujuci gol .
      Prvo, zasto neko jednostavno ne otera onog Torresa iz kluba? Mislim, daleko od toga da je on kriv za ovaj rezultat, ali decko stvarno vise nista ne zna, plus ga Rafa stavio na desno krilo... Pa koja je poenta cele te price? Igrac koji je psihicki u kurcu, gleda kako svako drugi moze da daje golove osim njega, dodje Demba i iskida, dodje Lampard i kao zadnji vezni iskida, onaj klinac Lukaku kida na pozajmici u WBA, svi osim njega naravno, onda ga jos trener usere i stavi ga na krilo, mislim to je jedna situacija koja ne moze dobro da se zavrsi, samo se ceka taj dan kad ce da ode i da svi sa olaksanjem izdahnemo i da se vise skine taj teret i sa njega samog i sa kluba i sa saigraca itd itd. Ne bih imao nista protiv da odmah sad u januaru ode i da dovedemo nekog normalnog, makar i prosecnog spica, makar da znamo sta dobijamo, a ne ovu zvezdicu od koje se toliko ocekuje a nikad nista...
      Pritom i ovaj Rafa, jbt covek izvodi Lamparda, ostavlja onog Ramiresa koji decko ne zna nista, ostavlja Oscara koji prosto jos uvek nije na tom nivou da donese prevagu u zavrsnici, bilo koga da je izveo osim Franka, ali on k'o za inat...
      Ali najgore od svega je sto nista od ovoga nije direktno uticalo na ove budjave rezultate kod kuce, mnogo vise utice tempo kojim igramo te utakmice, bez zara, bez zelje, bez inicijative, tako lezeran pristup da je to strasno, i to kod kuce, u gostima kao da smo druga ekipa...
      Last edited by Tony_G; 16-01-13, 22:31.
      sigpic

      Comment


      • Ako se pogledaju prvih 16 meceva jednog menadzera na klupi Celsija u Romanovoj eri,Rafa Benitez je uz mucenog VB ubedljivo najgori.
        Svega 9 pobeda na prvih 16 meceva uz 4 poraza.

        Svi ostali su imali sjajan pocetak.
        Pod Grantom nakon startong poraza od Junajteda nismo mogli gol da primimo,Gus sjajan,Anceloti isto odlicno krenuo.Za Moua da ne pricam.

        Za prvi sezonu Ranijerija kod Romana sada bi plakali...Natrpan igracki kadar novim igracima ali nije bilo brige u PL a u Ligi Sampiona 1/2 finale i to preko najjaceg Arsenala u istoriji.

        Ranijeri : 12 -2-2
        Murinjo: 13-2-1
        Grant: 12-3-1
        Skolari: 11-3-2
        Hidink: 11-4-1
        Karlo: 13-1-2
        VB: 9-4-3
        Di Mateo:11-4-1
        Benitez: 9-3-4

        Ako seckamo po sezonama,Benitez je najgori trener u Romanovoj eri a ovo je najgori tim u Romanovoj eri.Ziveli

        Comment


        • Fudbal je zato cudna igra. Po rezultatima najgori ste bili prosle sezone kada ste bili 6-i ali ste opet uzeli LS, paradoks .

          Ove sezone vas vidim sigurno u top3, mozda i vise.
          sigpic

          Comment


          • Statistika i fudbal ne idu zajedno.

            Comment




            • Teri i Bane na temperaturi od samo 2 stepena skinuli dresove i poklonili ih navijačima, koji su ih čekali pre treninga.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Super http://www1.skysports.com/football/n...eal-at-Chelsea
                Sad cekamo jos Lampsa
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                  Sjajna vest odlicno.

                  Comment


                  • Bravo momci, prvo poluvreme vrhunski, drugo slabije, ali Arsenal nije naivna ekipa, moglo je i drugačije da se završi. Zadovoljan sam, iako je moglo i lakše da se reši.

                    Comment


                    • Lepa pobeda u derbiju
                      Da je srece, bila bi vazna pobeda za vrh tabele,ovako je pobeda vazna za mesto u Ligi Sampiona.
                      Zadovoljstvo do sledeceg meca,a onda cemo videti...

                      Comment


                      • Odlicno prvo poluvrijeme, drugo je u pocetku bilo kriticno. Plasio sam se da ce se desiti isto sto i u ostalim mecevima, povedu, opuste se i onda izgube.
                        Srecom danas su zadrzali prednost.
                        Ivanovic kiksnuo kod primljenog gola, moga je da ukliza i da lagano zadrzi onu loptu koja je isla u prostor.

                        Suska se da ce Lampardu na kraju sezone ponuditi novi ugovor.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment




                        • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ne volim Celzi, ali majstorska fotka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo, kad su ga vec svi otpisali, da mu dam jos jednu sansu sa novom frizurom . Danas mi se na momente cinilo da je dobio malo eksplozivnosti, ovo mu je poslednja sansa od mene .
                              Last edited by Jools; 20-01-13, 18:32.

                              Comment


                              • 6 boba iz meceva s Arsenalom

                                molim Boga samo da Lamps ostane, svaki gol proslavljam kao da sam licno postigao

                                Jel ured stigao onog na prvom mjestu?
                                NK Čelik Zenica !

                                Chelsea FC <3!

                                Comment

                                Working...
                                X