Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta da kazem igrali smo solidno stvarali sansi ali kad ne iskoristis sanse sledi kazna. A to se i desilo. Nemam reci.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Zajeban je Swansea zajedno sa Michuom napred... Ova tekma po komentarima, posto nisam gledao ceo mec, podseca na klasicnu utakmicu Liverpoola, sabijamo, a gola nidje i primimo gol iz glupe greske. Ivanovic bas ocajno odigrao koliko cujem.
      E bas sam se i ja setio vas Liverpoolovaca, rekoh sebi, jbt pa oni se ovako nerviraju vec 2 godine
      Ivanovic u sustini nije imao posla, kao ni cela odbrana, Swansea jedva prelazio pola... Tako da je on sve skupa odigrao OK, ali je napravio dve katastrofalne greske, kao da je namestio utakmicu... kad ih vidis neces verovati da je to Ivanovic...

      Spoiler


      Spoiler
      Last edited by Tony_G; 10-01-13, 08:41.
      sigpic

      Comment


      • http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...70947416_n.png evo malo sale...


        ps: a Bane u kladzi igrao da ce da nemesti 2 gola Svonsiju

        ps2: Sta mu bi da odigrao ovako!? Auuu Od njega ni u najgorem danu ovo ne ocekujes
        Last edited by l1m4r; 10-01-13, 10:42.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ovakvih utakmica sam se nagledao i nekako su sve ucestalije od dolaska AVB-a. Ovom prilikom moram poslati Branislava Ivanovica u 3 pizde materine. Sta nam uradi covjek, ono je kriminalno. Ovakav poraz boli vise nego da su nas izdominirali i uvaljali 3-4 komada. Ovako kad pogledas i vidis da Swansea u 90 minuta nije mogao doci do gola jasno ti je koliko smo ih samarali i gazili. Sjajan presing, dovoljan broj sansi, ocajna realizacija po obicaju i onda je greska Ivanovica sasjekla ekipu. U 2. poluvremenu Swansea je bio u jos vecem bunkeru nego u prvom dijelu. Svih 11 iza lopte, zbijeni na 20m ispred svog gola. Tada je bilo teze stvarati sanse ali bar sam poceo razmisljati o revansu i o tome kako se gol zaostatka moze stici i onda Ivanovic objasnjava opet. Ono sto mi je na kurac islo je to sto nije fino napucao loptu na tribine, bez rizika. Ovako je imao dvije asistencije i u Swanseaju ga slave sigurno. On ce im ispisati istoriju.

          Zamjeram Debelom sto Dembu nije uveo odmah na poluvremenu ako je vec njegov miljenik morao igrati od prve minute. Mogao je isto uraditi i sa Lampsom. I jedva cekam dan kad ce Torres otici iz kluba. Jest covjek smorio! Samo se o njemu prica prije i poslije svake utakmice, samo je on u kadru za vrijeme utakmice. Smarac veliki. Demba je pokazao klasu iz drugog dodira. Majstor zabio golcinu! Sudija je vidio ofsajd a ja i na ponovljenom snimku nisam bio siguran. Bilo bi dobro da se okaci slika pa da vidimo. Poenta je da Demba mora pocinjati svaku utakmicu jer covjek ima muda, znanje i drskost.

          U revansu ne ocekujem nista jer s ovakvom realizacijom necemo nista zabiti.

          U najgorem momentu dolazi Stoke u gostima. Ocekujem X i da se niko ne povrijedi.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Da li je tacno da se osisao Luiz ?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Da li je tacno da se osisao Luiz ?
              Njegova majka je objavila neke slike, sto znaci da jeste tacno
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • http://sportsport.ba/blabla/zaboravi...avu-kosu/95949

                E ne mogu da vjerujem, al će biti neobičan

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s273728/Sport/Fu...Gvardioli.html

                  Bolje bi mu bilo da dovede napadaca svetske klase,nego njemu da ponudi ugovor,zar je moguce da je on toliko zaljubljen u njega?Pa covek nista nece uraditi u PL ako dodje,jednostavno,covek je imao sistem u Barseloni...

                  Comment


                  • Citao sam da ce danas Terry putovati sa timom u Stoke i da je spreman.
                    Attached Files
                    Last edited by DeMoN17; 12-01-13, 15:08.

                    Comment


                    • XI: Cech, Azpi, D Luiz, Ivanovic, Cole; Lampard (c), Ramires; Hazard, Mata, Bertrand, Ba

                      Subs: Turnbull, Terry, Ake, Ferreira, Marin, Oscar, Torres #CFC

                      Dakle Torres na klupu.

                      Comment


                      • Опет овај брат Бертанд

                        Comment


                        • Au kakva pobeda danas, jedno od najtezih gostovanja u ligi, ekipa koja je neporazena kod kuce od februara prosle godine, ali s druge strane Chelsea sa Rafom kida u gostima, sjajna pobeda. Lampard izdominirao, kao u najboljim danima, kakve je pasove slao, kontrolisao sredinu, osvajao lopte, igrac utakmice bez dileme. Izgleda da pored svega sto uradi nece dobiti novi ugovor, potpuno neverovatno...
                          Danas primedba samo na prvih 20-ak minuta, kad nas je Stoke malo pritisao i uglavnom pretio iz kornera, ali posle toga mnogo bolja igra. Begovic je vrhunski golman, sve zivo skida, ali Walters ga je izbusio kod prvog gola. Posle drugog je sve bilo lakse, onaj penal na Mati je bio poprilicno mlak ali bilo je kontakta, u svakom slucaju pas Lamparda za Matu je bio fantastican. I onda Hazard, kakva golcina, nadam se da ce napredovati jos u ovom segmentu, odlican je kad dribla po strani, ali realno je da je i on doveden zbog golova, a nismo ih dovoljno videli... Demba je bio solidan, imao onu jednu sansu u prvom poluvremenu kad mu je Lampard asistirao, naravno Begovic je i tad iskidao, uzvratio je posle asistenciju glavom Lampardu ali opet Begovic brani ludacki...
                          Sve u svemu odlicna pobeda, ekipa rastura na gostovanjima, mislim da im je mnogo lakse nego kod kuce gde se oseca sav pritisak i nezadovoljstvo zbog postavljanja Rafe za trenera, mogli bi malo i navijace da olade po tom pitanju...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovaj Bertrand je ocajan. Ja ne znam kako je taj lik u Chelsea-u. Kako je lik danas mogao da pocne pre Moses-a pre svega, nije mi nikako jasno. Upropastio je par akcija Eden-a, a na pocetku udelio igracu Stoke-a pred golom Chelsea-a loptu, cak se i ovaj zaprepastio je ubrzo izgubio.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ovaj Bertrand je ocajan. Ja ne znam kako je taj lik u Chelsea-u. Kako je lik danas mogao da pocne pre Moses-a pre svega, nije mi nikako jasno. Upropastio je par akcija Eden-a, a na pocetku udelio igracu Stoke-a pred golom Chelsea-a loptu, cak se i ovaj zaprepastio je ubrzo izgubio.
                              Tako sto je Moses na drugom kontinentu
                              Ali u svakom slucaju slazem se da je bio ocajan danas, on je generalno dobar kao levi bek, ali nije mi jasno zasto bi igrao levo krilo, tu stvarno ne zna nista... Bolje da je Marin poceo, ili makar usao na 2-0...
                              sigpic

                              Comment


                              • Auu, pa da, otisao covek na AKN, my bad.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X