Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Covek se sprda kako igra...
    Last edited by Freshman; 12-01-13, 18:13. Reason: Preglednije je...:DDD
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Sta mislite, da li ima ikakve sanse da se stigne United ako dobijemo zaostalu sa Southamptonom i sve krene malo bolje? Ja jos nisam izgubio nadu, kako god to zvucalo.

      Comment


      • Originally posted by Jools View Post
        Sta mislite, da li ima ikakve sanse da se stigne United ako dobijemo zaostalu sa Southamptonom i sve krene malo bolje? Ja jos nisam izgubio nadu, kako god to zvucalo.
        Ako dobijemo zaostalu tekmu, bice razlika 11 bodova. Mnogo je to, prakticno nemamo pravo na kiks, moramo da dobijemo United na Old Trafordu, plus oni moraju da debelo kiksaju, a kako im ide ove godine ne vidim gde ce ispustiti toliko bodova. Ja mislim da Chelsea moze da udje u fantasticnu formu do kraja sezone, samo ne verujem da ce United dovoljno pasti. Ali zato bi mogli da stignemo City...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Jools View Post
          Sta mislite, da li ima ikakve sanse da se stigne United ako dobijemo zaostalu sa Southamptonom i sve krene malo bolje? Ja jos nisam izgubio nadu, kako god to zvucalo.
          Sanse postoje dok postoje,stigao je Siti -8 kada bukvalno niko nije ocekivao da ce stici ali ja iskreno sumnjam u ovaj tim.Mene nisu ubedili da su kadri da budu sampioni Engleske.Mnogo je to nesto promeniljivo,bez ritma,bez forme,bez kontinuiteta.

          Jednostavno smo u situaciji da se "pokrijemo usima" i da ne pomislimo na titulu.Tako je trenutno,hteli mi da priznamo ili ne.
          Vreme ce pokazati.

          Comment


          • Mogli bi da stignemo kad bi svaki naredni mec dobili, sto je naravno nemoguce. Mora doci do nekoliko kikseva, pa u koliko god dobroj formi igraci bili.
            U proslosti smo znali da nadoknadimo veliki zaostatak pred kraj prvenstva i da se opet prikljucimo borbi za titulu, ali mislim da bi trebalo da budemo zadovoljni i 3. mjestom, i to prezadovoljni, s obzirom na trenutnu situaciju.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • CarloFan ‏@CarloFan
              Benitez confirms that Piazon will join Malaga on loan for the rest of the season. #CFC

              Comment


              • Bilo bi super kad bi otisao tamo i dobio neku pristojnu minutazu. Mozda ovo ima neke veze sa Iscom? Malaga trenutno ima finansijske probleme, tako da me ne bi cudilo kad bi ga doveli.
                Last edited by DjordjeCFC; 15-01-13, 14:24.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • 379216_10151356322709127_948483443_n.jpg


                  379370_534194656600367_1865059189_n.jpg

                  John Terry je na svoj Instagram profil okačio ovu sliku i napisao: "Čuvam kapitenske trake sa svih mogućih utakmica koje sam igrao. Ovo su samo neke od njih".
                  Last edited by l1m4r; 16-01-13, 13:33.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Lucas Piazón sa dresom Malage. Nosice broj 12. Nek je sa srecom

                    It's blue, what else matters?

                    Comment




                    • Cemer i jad.
                      A tek ima da se igra i tek ima prostora da se sampion Evrope i dalje bruka i bruka.

                      Comment


                      • Opet ista prica, koja nas jebe tokom cijele sezone.
                        Poveli junaci 2-0 i onda nestali sa terena, duhovi igraju.

                        Tesko da cemo i 3. mjesto zadrzati do kraja sezone. Ne mogu da vjerujem na sta su nam ocekivanja spala. Nekad smo htjeli samo titulu, sad se molimo bogu za top 4.
                        Nas samo Mourinho moze da izvadi, od ovih mladih igraca nema posla. Da su nama tu Drogba, Essien i ostali "starci" bolje bi prolazili nego ovako.
                        Abramovic glupi i njegovo podmladjivanje tima. Kako to mrzim! Oce da se otarasi Drogbe, Lamparda i Cola, da dovede mlade igrace i misli da ce da osvaja titule? Aham.

                        Ja inace ne volim tu politiku (koju vodi npr. Arsenal). Nikad se ne bih oslanjao na mlade po svaku cijenu. Igraju najbolji, pa imali oni 150 godina.
                        Lampard moze jos minimum 3 sezone da odigra na vrhunskom nivou, pazite sta vam kazem.


                        Torres mukica vise ne zna sta ce sa sobom. Isfrustriran totalno. Svaki duel gubi. Ne zna vise ni da sutira kako treba...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Nece ove sezone i to ti je,sve sto je sralo Chelsea lani ove godine se opet vraca...

                          Plasman u LS kako god i svi sretni,vise od toga ne moze i ne treba,a mene samo zanima koga vise dovesti za trenera jer ja zaista vise rjesenje ne vidim,osim Posebnog...samo je on u stanju da ovo sve poreda kako treba
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nece ove sezone i to ti je,sve sto je sralo Chelsea lani ove godine se opet vraca...

                            Plasman u LS kako god i svi sretni,vise od toga ne moze i ne treba,a mene samo zanima koga vise dovesti za trenera jer ja zaista vise rjesenje ne vidim,osim Posebnog...samo je on u stanju da ovo sve poreda kako treba
                            Nema druge opcije, vjeruj mi. Mourinho nam je jedini spas.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Plasman u LS kako god i svi sretni,vise od toga ne moze i ne treba,a mene samo zanima koga vise dovesti za trenera jer ja zaista vise rjesenje ne vidim,osim Posebnog...samo je on u stanju da ovo sve poreda kako treba
                              Ja sam ti rekao da vidim Spurse ispred Chelsea, ili da ce se barem ta dva tima klati za 3. mesto. Jos ako dovede AVB neko pojacanje... Msm meni Chelsea ove sezone igra toplo-hladno, i kao i ti, ni ja ne vidim resenje sem Specijalnog.

                              Ili mozda da se dovede Brajkulin Conte pa da vidimo Chelsea u 3-5-2 fazonu ???
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Volimo mi svi Zozea,ali ja se ne bih kladio da je on jedini spas ili da je uopste spas.Zasto?Nemam pojma.
                                Ne znam da li problem u silnim jako kvalitetnim trenerima ili je problem u igracima...
                                Ovo sto se gleda ove sezone,gledao sam i kod Ancelotija u drugoj sezoni i kod svih trenera posle njega a nije da nisu treneri top klase.To je vec tri godine.Nema jebenog kontinuiteta,nema meca da se ne strahuje za gubitak bodova...
                                Pa o cemu se tu radi?Stalno postavljam to pitanje...

                                Comment

                                Working...
                                X