Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se mene tice i dalje bih najvise volio da dodje zadnji vezni,ali svakako da je i napadac potreban,bio je potreban i prije ovog sa Sturridgeom,a sada je vec izvjesno da ce Rafa nekoga dovesti.Znajuci njega to nece biti Falcao sigurno,ici ce Rafa na jeftiniju varijantu u to sam siguran

    Ne bih se uopste iznenadio da Benitez dovede Roberta Soldada...
    Last edited by AK47; 25-12-12, 12:31.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • I meni je krivo sto Danny odlazi. Nikad mu necu zaboraviti onu polusezonu kad je on uz Matu vukao ekipu i to sa krila. A sigurno bi bio odlican na spicu da je dobio sansu da recimo 5-6 tekmi veze na toj poziciji. Cekao je, cekao i logicno je sto vise ne moze cekati. Dok je Robbie bio postojala je velika sansa da dobije priliku na spicu posto je to Robbie i najavio, a kada je dosao Benitez znao sam da on nece vidjeti terena vise. Steta, momak mi je bas simpatican, ima i kulersku proslavu golova. Jedino dobro je sto se dobijaju fine pare za njega. Neka mu je sa srecom, moze on mnogo toga uraditi kao spic.

      A ko bi nam mogao doci, tesko je pitanje... Benitez ce sigurno ici po zadnjeg veznog i spica, trebao bi. Mozda vrati Lukakua sa pozajmice, ali sumnjam u tako nesto. Jos je ovaj rekao da se ne zeli jos vracati jer zeli steci iskustvo. Dobro razmislja Romelu. Demba je na pragu Arsenala, bar se tako pise. Jedno vrijeme se pominjao Bony iz Vitessea, ali sada se sve stisalo. Ne znam stvarno ko bi mogao. Evo Akan rece Soldado i ne bih se iznenadio, lud je Benitez. Bice ovaj prelazni rok s njim totalno neizvjestan.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Sto se mene tice i dalje bih najvise volio da dodje zadnji vezni,ali svakako da je i napadac potreban,bio je potreban i prije ovog sa Sturridgeom,a sada je vec izvjesno da ce Rafa nekoga dovesti.Znajuci njega to nece biti Falcao sigurno,ici ce Rafa na jeftiniju varijantu u to sam siguran

        Ne bih se uopste iznenadio da Benitez dovede Roberta Soldada...
        Sacekao bih jos malo sa zadnjim veznim, da vidimo kako ce se razviti ovo sa Luizom prvo.
        A za napadaca mislim da nece Rafa imati mnogo uticaja ako Roman sebi zacrta da dovede Falcaa, kao sto se Mourinho nije pitao pri dovodjenju Shevchenka, ni Anceloti pri dovodjenju Torresa... Nadam se da nece Soldada, mislim OK je on, ali ga ne bih doveo...
        sigpic

        Comment


        • Ne moze Chelsea da vrati Lukakua sa pozajmice, jer je pozajmljen do kraja sezone. Moze da se vrati samo ako WBA odluci da prekine pozajmicu, sto se sigurno nece desiti, ali nadam se da ce od sledece sezone biti redovan u Chelsea-ju...
          sigpic

          Comment


          • Nemoj pogresno da me razumijes ne bih ni ja Soldada,samo pokusavam da razmisljam kao Benitez.Ne vjerujem naravno da ce se on sad buniti,ali bilo bi tu problema ako Falcao dodje jer i sami vidimo kakav status ima Torres kod Beniteza,ako ce vec dolaziti Radamel mozda bolje na ljeto,nisam pametan
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ne moze Chelsea da vrati Lukakua sa pozajmice, jer je pozajmljen do kraja sezone. Moze da se vrati samo ako WBA odluci da prekine pozajmicu, sto se sigurno nece desiti, ali nadam se da ce od sledece sezone biti redovan u Chelsea-ju...
              Ne znam onda zasto Lukaku govori da zeli ostati do kraja sezone a i sam Clarke je govorio u fazonu "Voljeli bismo da Lukaku ostane s nama do kraja sezone"...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Everton i Stoke bez poraza kuci ove sezone,a Norwich zabiljezio tek jedan,inace to su naredna tri gostovanja Chelsea,tesko brate nema sta,ako se ovo nekako prodje kako treba svasta moze da bude
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ako se to uspjesno prodje to ti je borba za prvaka onda, ali prvo to treba proci.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Soldado ili Negredo bi vrlo lako mogli da budu u Celsiju u januaru, poznajuci Rafu.

                    Ono sto je sigurno, ko god da dodje bice rezerva Toresu kad je Benitez u pitanju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemoj mi Negreda zivota ti,ja njega ocima ne mogu

                      Znam ja da bi bio klupa Torresu,zbog toga i ne bi volio da dodje Falcao sada,treba neku jeftiniju varijantu tu uzeti...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Nemoj mi Negreda zivota ti,ja njega ocima ne mogu

                        Znam ja da bi bio klupa Torresu,zbog toga i ne bi volio da dodje Falcao sada,treba neku jeftiniju varijantu tu uzeti...
                        Pokusavam da razmisljam kao Benitez po odlasku Staridza i u glavi mi Soldado i Negredo.

                        A mogao bi i ovaj da bude backup Toresu posto je vec bio u toj ulozi.

                        Spoiler
                        sigpic

                        Comment


                        • E Nash zbog ovog poslednjeg te treba banovati, vrati se da budes supermod i sam sebe banuj

                          Ljudi ne verujem da ce Rafa dovoditi po principu po kojem je to radio u Liverpoolu, sada ima mnogo vise para na raspolaganju, valjda ce dati sebi malo oduska... Ali jedino birne to sto ce taj napadac biti rezerva Torresu, zato bih ja rado uzeo Dembu, jer je jefitn a odlican, i ne bi bilo nikakvih problema da zameni Torresa na duzi period, dok bi sa Soldadom, Negredom i takvima uvek bili skepticni...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            E Nash zbog ovog poslednjeg te treba banovati, vrati se da budes supermod i sam sebe banuj

                            Ljudi ne verujem da ce Rafa dovoditi po principu po kojem je to radio u Liverpoolu, sada ima mnogo vise para na raspolaganju, valjda ce dati sebi malo oduska... Ali jedino birne to sto ce taj napadac biti rezerva Torresu, zato bih ja rado uzeo Dembu, jer je jefitn a odlican, i ne bi bilo nikakvih problema da zameni Torresa na duzi period, dok bi sa Soldadom, Negredom i takvima uvek bili skepticni...
                            Sta hoces, decko dao gol Junajtedu i to u 96. minutu.

                            Soldado je dobar igrac i ima kvalitet za razliku od Negreda ali on je onaj tip kojem je potrebna veca minutaza i da je starter, onda je u formi. Sa klupe nista ne moze da uradi. Dembu bih i ja uzeo, ako ne on onda Boni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hajde Rafice dovedi Tina Costu molim te
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Hajde Rafice dovedi Tina Costu molim te
                                U, Tino je vrh igrac, znam ga jos iz dana kada je cepao za Montpellier, kakve on slobodnjake izvodi...

                                Stvarno Nash, samobanuj se...

                                Soldado je fox in da box, odlican finiser, vrlo dobar golgeter, ali Negreda ni ja ne podnosim...
                                Last edited by Freshman; 25-12-12, 22:03.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X