Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (4-2-3-1): Cech - Azpilicueta, Ivanovic, Cahill, Cole - Luiz, Lampard - Ramires, Mata, Hazard - Torres.
    Subs: Turnbull, Ferreira, Ake, Oscar, Marin, Piazon, Moses.
    Ramires na krilu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Само због тога мрзим ове утакмице око нове године што су збијене у три дана размака, тачније због тога што су тренери приморани да ротирају колико је год то могуће како не би дошло до премора играча.

      Comment


      • Ma to je i RDM radio s njim,a iskreno ako je covjek vec fudbaler ova pozicija mu je najprirodnija jer on nema nista sto bi jedan zadnji vezni trebao da ima...ovako bi malo mogao pomoci u defanzivi,a pri tome Chelsea igra u gostima i siguran sam da ce biti prilike za kontre gdje je on dosta dobar moze se reci.Ako ga je ikada morao staviti da igra to je danas,barem se meni tako cini...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja bas obozavam ovaj raspored, ludilo.

          A mogao je Oscar lagano igrati, ionako je posljednje vrijeme provodio na klupi. Svjez je.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Онда Рамирез на бека, какво црно крило

            Comment


            • Igrao je Oscar proslu cijelu,a cini mi se da ga Debeli ne mirise uopste kao igraca + nije ni ovaj u formi
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Само због тога мрзим ове утакмице око нове године што су збијене у три дана размака, тачније због тога што су тренери приморани да ротирају колико је год то могуће како не би дошло до премора играча.
                Ja obozavam ovaj period. Najsladji dio godine (sto se tice fudbala)

                Ok, ja sam zadovoljan veznim redom, Luiz i Lampad, da su OScar i Lampard bilo bi problema, velika rupa bi se stvarala na sredini, pa bi nas unistavali u kontrama.
                A sto se tice Ramiresa, u ovoj situaciji prije bih ga stavio da igra krilo nego zadnjeg veznog. A i vjerovatno ce neko uci umjesto njega, tako da ono...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ljudi aj jedno glupo pitanje sta je vama sa Marinom?
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Toliko je fizicki spreman da je u stanju odigrati samo 45 minuta na nivou.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Toliko je fizicki spreman da je u stanju odigrati samo 45 minuta na nivou.
                      Neka povreda u pitanju bila? ili...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Kuburio je s povredom ali ima mjesec dana kako se oporavio ali eto nije spreman jos 100%.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • fala na informaciji...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Uf kako velika 3 boda. Everton odlicno otvorio utakmicu i onda smo zapinjali u igri, bilo je tesko. Imali smo i srece jer je Jelavic pogodio stativu i precku, ali treba nam sreca za pobjednicki niz koji se sada prosirio na 3 pobjede zaredom u ligi, od toga su dvije na teskim gostovanjima (Norwich i Everton). Svaka cast momcima za karakter i povratak u utakmicu pa onda i po pobjedu. SUPER FRANK! Ne znam sta reci o njemu, sta god da kazem bice malo. Mogu do sutra nabrajati ovakve utakmice u kojima nas je on izvukao. Torres je morao rijesiti utakmicu 5 minuta prije kraja, morao! Odlicna vijest je sto se veceras Demba Ba sastaje sa nasim ljudima povodom transfera, izvor je Sky tako da je to tacno. Transfer bi iznosio €9m, smijesno za takvog igraca a on nam svakako treba.

                            Sada se docekuje QPR, laksa utakmica ali mora se shvatiti ozbiljno pa da se uzmu nova 3 boda i nastavi serija. Jos jednom - prezadovoljan sam, 3 boda sa terena na kojem Everton nije znao za poraz. Idemo dalje.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Uh, koliko vazna pobeda...uzivajte do drugog

                              Comment


                              • Polako debeli spanski konobar mijenja kurs ovog broda.Zabiljezene su dvije pobjede na jako teskim gostovanjima i sada ide laksa utakmica koja se mora dobiti i to bilo bi pozeljno sto ubjedljivije,a onda Stoke gdje se opet nadam pobjedi.Svaka naredna utakmica mora da se da se dobije pa cemo vidjeti hoce li se ukazati sansa,mozda(vjerovatno) nece,ali mora se uciniti sve sto je moguce...

                                Ba je dobra investicija koja ne kosta mnogo,neka dovede jos jednog igraca u vezi i ja sretan
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X