Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DjordjeCFC View Post
    Da, i "Sport" je to objavio, a koliko je to tacno- ne zna se...

    E da, 31.8. je sastanak sa predstavnicima Cavani-a i Hulka, sto znaci da ce neko od njih vjerovatno potpisati za Chelsea.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Samo da pozdravim dovodjenje Mosesa, iako sam smatrao da nam i nije bas potreban, ali za 9M se isplati dovesti ga. Jos jedan u nizu igraca koji moze na bilo kojoj ofanzivnoj poziciji da igra, tako da ja ne verujem da cemo dovoditi napadaca... pogotovo ne Hulka...
      sigpic

      Comment


      • Znaci Mikel, uvek zrtveno jagnje danas FENOMENALAN. Jao da je prosla ona asistencija za toresa,al nema veze. Danas nije izgubio ni je jednu loptu na sredini !

        Raul takodje dobar,bilo bi itekako lose prodati ga,ves smo pricali o njemu zahvalan igrac.

        Comment


        • Bas vazna pobeda danas. Odlicno. Najdraze mi je zbog Fernanda....

          Comment


          • Odlicna pobeda juce, ocekivao sam da ce biti mnogo teze, ali Hazard opet pokidao... Stvarno je neverovatan, Torres se izgleda vraca u formu, bas je golcinu zabio... Ali meni najvaznije, igrali smo dosta bolje, mnogo veci posed lopte i nismo dozvolili Newcastle-u mnogo sansi, a i to sto su imali je bilo pred kraj, sto je razumljivo...
            sigpic

            Comment


            • Nisam bio u mogucnosti da gledam tekmu ali sam pogledao highlightse i zbog onog gola Torresa evo skidam tekmu pa kad je odgledam bacicu komentar.



              Jedva cekam da ga vidim u akciji.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Mnogo bolja igra juce,nisu uopste djelovali pasivno kao ranije,znatno su unaprijedili igru i ona je sve bolja.Sve me vise iznenadjuje Di Matteo,fenomenalan posao radi...

                  Neki dan sam govorio o tome,jeste Terry kapiten i najbolji pojedinacno igrac,ali najbolji par stopera su Luiz i Cahill,odlicno se slazu i pokrivaju jedan drugog,odbrana mnogo sigurnija kada su njih dvojica u prvoj...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • 3/3
                    Jako dobro smo odigrali juce, imali smo veci posed lopte, stvarali sanse i nismo dopustali Newcastleu previse prilika.
                    Mikel me iznenadio, pruzio je jako dobru partiju samo kad bi ovako igrao svaku utakmicu a ne po sistemu toplo-hladno.
                    Hazard-gol i asistencija, jos jedanput pokazao sta ume i kakva ce igracina da bude.
                    Torres je takodje imao dobru partiju uz iznudjeni penal i gol, samo sto je nekad jako lako gubio loptu.
                    Zao mi samo sto nismo videli Oscara.

                    Evo i malo statistike sa jucerasnjeg meca
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Čestitam na jučerašnjoj pobedi. Bolji tim je pobedio.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Kakav je Mata bio juce, nisam pratio tekmu, vidio sam samo da je nesto rano izasao ? Trebalo bi on i Hazard da prave cuda

                        Comment


                        • Znaci odgledao sam tekmu, znaci sabili smo ih, znaci kidamo.

                          Robbie je Bertranda stavio na krilo ali svrha njegove igre se snosila na to da pomaze Ashu kada je udvajanje Hatema u pitanju. Cim se on zatvori, Newcastle je druga ekipa. A tako je i bilo. Nije se mnogo isticao na terenu ali je nevjerovatno mnogo pretrcao. Cak su se on i Cole 2-3 puta rotirali i odlicno su pokrivali svoju stranu. Cahill i Luiz ustopali Dembu i Papissa i to je to. Odlicno 1. poluvrijeme smo odigrali. Sjajno kretanje bez lopte, odlican protok lopte i konstantno smo drzali Newcastle pod pritiskom. Golovi postignuti bas kada se trebaju postici. Drugi gol Torresa je majstorija. Fintom tijela izbacio svog cuvara i onda samouvjereno vanjskom, odlicno. Ali kakav je as Hazard! Kako je samo prodao tu petu, maestralan je. U svakoj utakmici sve vise shvatam kakvo je to pojacanje i sve vise se divim njegovoj igri. Tandem Meireles-Mikel je bio odlican na centru, dva razbijaca. Robbie je odmarao Lampsa a ova dvojica su sjajno djelovali. Mislim da bismo i u naredna 2-3 kola trebali koristiti njih dvojicu a Lamps neka udje ako se trazi pobjeda. Neka se malo odmori Lamps. Svjez Lamps ce nam biti potreban u jakim utakmicama i derbijima. U 2. poluvremenu smo usporili ritam utakmice i drzali loptu. Newcastle je imao mozda 2 sanse na cijeloj utakmici. Konacno smo prekinuli taj post koji je trajao 3 godine i dobili smo Newcastle na Bridge-u. Nadam se da ce Robbie i Mati dati prostora za odmor, to je rekao na konferenciji. Treba to ocekivati uskoro.

                          Torres se poceo prikljucivati Edenu sa sjajnim partijama, sve je bolji i bolji. Ocekujem da odmoreni Mata ucini isto, a tandem Mata-Torres-Hazard moze cuda ciniti. Ono sto me posebno raduje je napredak u igri iz kola u kolo. To nam treba za sami vrh. Pored toga, igramo sve atraktivnije i mnogo stvari dolazi na svoje mjesto. Uskoro se trojci iza Torresa prikljucuje i Moses, a to je igrac koji je imao najvise driblinga prosle sezone i sa svojom tehnikom i prodornoscu nasa igra ce dobiti dodatni smek. Sa 9 bodova u dzepu sada se mozemo okrenuti mecu u Super Cupu i nadam se prvom trofeju.


                          p.s. Robbie je rekao da ce Oscar postati prvotimac za 2-3 sedmice jer kako kaze, s njim radi dodatne treninge u nekim segmentima igre.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Pocinjemo da igramo "sexy" fudbal.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Kako Robi drzi hemiju u timu na velikom nivou, svaki igrac ima prostora da se dokaze i svi zadovoljni sa odigranim minutima. Cijeli tim mozemo da rotiramo i nece se vidjeti razlika izmedju drugog i prvog tima. Igraci prave trenere, ali Robiju stvarno treba odati postovanje kako se vodi veliki tim.

                              Niko od ovih ozbiljnijih ekipa nema 100% ucinak, iako je pocetak sezone, odlicna stvar za nas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Legenda!

                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X