Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Vi i Manchester City ste po meni glavni kandidati za titulu. Jos ako se dovede neki kvalitetan napadac verujem da cete biti jos bolji.
    Azpilicueta je dobro pojacanje.
    Takodje , po meni Chelsea uz City glavni favorit

    A sto se Cesara tice , bas mi je drago sto stize u Chelsea .. Gotivim igraca pravo jos od kad je igrao za Osasunu , znao sam da ce uskoro preci u neki od najjacih timova
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ovo je fantasticno! Objasnjavamo ovog prelaznog roka, bravo Robbie legendo. Pise se da je Azpi presao za €8m
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Au kako smo odradili ovaj prelazni rok . Sad kad smo doveli Mosesa da li to znaci da ne dovodimo pravog spica ili jos mozemo da ocekujemo neki transfer ?
        It's blue, what else matters?

        Comment


        • Da li ce se traziti napadac, tesko je reci. Ali ono sto je najvaznije je da su dovedeni igraci koji su zaista potrebni. Kriticna pozicija desnog beka je sada popunjena momkom koji ima 22 godine. Sacekacemo jos malo pa ce se po Robbiejevim izjavama moci izmedju redova skontati da li idemo po napadaca.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Azpilicueta na prvom treningu

            Attached Files
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Odlicno pojacanje, za smesan novac, momak je kidao prosle godine u Francuskoj. On i Moses po meni steelovi nevidjeni. Mozda i najbolji prelazni rok za Celsi od kako je dosao Abram. Imate sada igraca na svakoj poziciji, imate razbijaca po krilu koji vam je trebao, imate tri plejmejkera, jedino mozda sto vam fali, jesu veznjaci, ali bilo bi previse da sve sada imate.

              Ovaj tim jednostavno mora da konkurise za titulu, sve ispod toga je neuspeh po meni. Sad je na Di Mateu da se pokaze...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Imamo jak tim, mozda cak dovoljno jak i za titulu.
                Ja nisam prizeljkivao Mosesa, ali ipak sam zadovoljan s obzirom na cijenu.

                Sjutra protiv Newcastle-a. Bice tesko.
                Moze se reci da je to prvi pravi test. Ako pobijedimo, na konju smo

                Bilo bi fino da Fernando postigne neki normalan gol.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Prema nekim informacijama izgleda da smo zavrsili sa prelaznim rokom, tako je Robbie rekao na konferenciji. Moses i Azpilicueta su posljednja pojacanja.

                  Robbie, Emenalo, Gourlay - sjajan posao odradjen. Igraci su birani planski i za buducnost. Prezadovoljan sam!



                  Sutra Newcastle. Najteza utakmica dosad svakako. Nadam se da ce Moses konkurisati za sastav, volio bih ga vidjeti vec sutra u akciji. Marin nazalost jos nije spreman. Terry je upitan zbog povrede vrata. Najveca prijetnja ce biti majstor Ben Arfa, od njega zavisi mnogo toga, ako ne i sve. Klasan igrac koji moze rijesiti utakmicu, to je njihov Messi. Dembu i Papissa ne treba ni pominjati, iskoristice i najmanju sansu da zabiju. Jedan od onih timova kojima se niko ne raduje.
                  • The Magpies are unbeaten in their last four visits to Stamford Bridge.
                  • Fernando Torres has scored five goals in his last eight games for club and country (including the Community Shield).


                  Proslogodisnja pobjeda od 2:0 na Bridge-u bila im je prva ligaska pobjeda jos od 1986. godine. Sada im je mnogo lakse kada su prekinuli taj post. U posljednje 3 godine se patimo sa njima. Pored pomenutog poraza tu su i 2 remija (0:0 i 2:2). Sve ukazuje na to da ce biti tesko. Ono sto nam daje vjetar u ledja su dvije pobjede i 6 bodova. Narocito ova nedavna pobjeda preokretom. Ono sto nam nikako ne treba je glupo primljen gol, vidjeli smo da to unistava moral ekipi. Remi u ovom mecu ne bi bio katastrofalan ishod s obzirom da su i nasi konkurenti napravili kikseve, ali pobjeda je ono sto svakog zadovoljava. Oprezno od samog starta i bilo bi fino vidjeti sto manje oscilacija u igri. Ova pobjeda bi imala ogroman znacaj. To bi donijelo i prvo mjesto na tabeli uoci Super Cupa narednog vikenda. Medju igracima vlada odlicna atmosfera, ostvario se zeljeni start i sada vjerujem da cemo na krilima Edena i nadam se Mate upisati nova 3 boda.

                  Utakmica pocinje sutra u 18:30h.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • E tako se odradjuje prelazni rok Mumi,zahvali i Romanu.Ipak je on tu alfa i omega Koliko su potrosili?Oko 90m eura??

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      E tako se odradjuje prelazni rok Mumi,zahvali i Romanu.Ipak je on tu alfa i omega Koliko su potrosili?Oko 90m eura??
                      Pa tu negdje, oko 95 m
                      Ko zna, mozda dodje i taj Hulk za koji dan, sve je moguce
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Roman samo daje pare i 'ladi jaja, tako i treba. Oko €95m mada sam ja ocekivao da ce ici preko 100m s obzirom da se vrsi remont ekipe. Unovceno €60m od osvajanja LS i sada je sve spremno za nove pohode.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Pozdravljam dolazak Cezara i Mozesa.Mogu samo da pozelim da nas zaobidju povrede a ostalo je na s.stabu i igracima.

                          Sutra jako ozbiljan ispit protiv "svraka".Teri neizvestan.

                          Comment


                          • Što me nervira da i na neozbijnim sajtovima čitam da Barsa i City jure Luiza...

                            Comment


                            • Chelsea have sent out a message to any clubs interested in David Luiz, saying he is not for sale at any price, tako da nema sta da brinemo .

                              Robi genije

                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Ovo sam sad procitao u Blicu ??

                                http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...u-na-pozajmicu
                                It's blue, what else matters?

                                Comment

                                Working...
                                X