Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Romeu sest meseci van terena
    Novi DM pod hitno u Januaru.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • A svi bili u fazonu da nije nista strasno... E jbt, pa da ne povjerujes. Mikel pod kaznom, Ramires ne moze zbog kartona igrati, Romeu zavrsio sezonu. Samo da molimo Boga da Lamps i Oscar budu zdravi do januara a tada pod hitno kupiti jednog razbijaca, cijena nije bitna.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Olaksavajuca okolnost jeste ta da je Tores poceo da trese mreze, pa onda nece juriti novog napadaca. Ali sada je svima jasno da je preko potreban jedan DM.

        EDIT: Neka gurne Luiza na DM, barem neka proba!

        Comment


        • On kad veze 10 utakmica u kontinuitetu, onda cu reci da trese mreze. Stvarno smo tanki na centralnim pozicijama. Luiz se moze gurnuti ali tek kad se Terry oporavi. Sada ce Lamps i Oscar biti par na centru. Preofanzivno to djeluje... Sve nam je krenulo nizbrdo. Taman kad smo malo progledali i vezali koju pobjedu, sada nas ovo zadesi.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            On kad veze 10 utakmica u kontinuitetu, onda cu reci da trese mreze. Stvarno smo tanki na centralnim pozicijama. Luiz se moze gurnuti ali tek kad se Terry oporavi. Sada ce Lamps i Oscar biti par na centru. Preofanzivno to djeluje... Sve nam je krenulo nizbrdo. Taman kad smo malo progledali i vezali koju pobjedu, sada nas ovo zadesi.
            Znam da RDM nije mogao da zna ko ce se povrijediti,ali ovdje on snosi jedan dio odgovornosti...De Bruyne,Essien,Meireles i McEachran,morao je nekoga ostavi,a sto se mene tice svi su bolji od Romeua
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Znam da RDM nije mogao da zna ko ce se povrijediti,ali ovdje on snosi jedan dio odgovornosti...De Bruyne,Essien,Meireles i McEachran,morao je nekoga ostavi,a sto se mene tice svi su bolji od Romeua
              Jedino Essien i Meireles, ovaj dvojac je ipak ofanzivnija varijanta, De Bruyne pogotovo mnogo ofanzivan. I sa igracima koje imaju, bez ovih povreda i zabrana, Celsiju pod hitno treba jak veznjak, neverovatno koliko su tu Plavi slabi... Ja bi pre jurio nekog zadnjeg veznog pre napadaca iako sticem utisak da ce igraci sa obe pozicije doci, Abram je to...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Jedino Essien i Meireles, ovaj dvojac je ipak ofanzivnija varijanta, De Bruyne pogotovo mnogo ofanzivan. I sa igracima koje imaju, bez ovih povreda i zabrana, Celsiju pod hitno treba jak veznjak, neverovatno koliko su tu Plavi slabi... Ja bi pre jurio nekog zadnjeg veznog pre napadaca iako sticem utisak da ce igraci sa obe pozicije doci, Abram je to...
                Igrao tu za Werder par tekmi ove sezone ja vidio,on i jos jedan nazad,a ispred Junuzovic

                Ovako nesto samo sto je Junuzovic u praksi daleko ofanzivniji;)

                http://www.soccerway.com/matches/201...remen/1300915/
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Igrao tu za Werder par tekmi ove sezone ja vidio,on i jos jedan nazad,a ispred Junuzovic

                  Ovako nesto samo sto je Junuzovic u praksi daleko ofanzivniji;)

                  http://www.soccerway.com/matches/201...remen/1300915/
                  Ma da, ali nije to to, pa ovo je i Oscar igrao u repki Brazila, a znamo kakav je igrac Oscar. Igra daleko ofanzivnije De Bruyne, momak je klasican ofanzivni veznjak. Celsiju ipak treba klasican zadnji vezista, De Bruyne ne moze to biti nikako, barem ja mislim, u Genku celu karijeru proveo na levom krilu.
                  A kada je Josh u pitanju, on je veliki talenat, vrlo kreativan, ali ni on nije taj koji bi mogao da iznese teret pozadi.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Treba pustiti de Brujnea do kraja sezone kako bi igrao tamo sto vise i kako bi dobio jos vise na samopouzdanju.A od sledece sezone da prvo pokida na pripremama i da se izbori za mesto u prvom timu, pa za posle lako cemo.Sto kaze freshko definitivno treba da pronadju back-up za Mikela.Meni odmah na pamet pada M'Vila.

                    Ali da ne igra de Brujne tako ofanzivno kao sto sam mislio, ima ga svuda po terenu, da ne pricam kako od njega pocinju dobar deo kontri, kako jednim pasom izbaci vise protivnika iz igre i postigao je par bitnih golova za Verder, a i par njegovih poteza su lomili utakmicu u korist Verdera.Dobro se razume sa saigracima i jedino sto mu zameram je sto u nekim situacijama malo sebican, ali ne radi to bas tako cesto.

                    Comment


                    • Poispadase svi favoriti za trofej Liga Kupa.Sad bi vec morali da ga osvojimo.Trofej je trofej.

                      Comment


                      • Vidi Marica, cuj M'Vila back-up Mikel-u, ne budi luckast.

                        Ovo za De Bruyne-a razumem da si protiv, jer ako se raskine pozajmica, Werder ispade iz lige.

                        Fernandinho bi vam legao ili da krene Chelsea po De Rossi-a, kada vec ne igra kod onog teleta Zemana.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Vidi Marica, cuj M'Vila back-up Mikel-u, ne budi luckast.

                          Ovo za De Bruyne-a razumem da si protiv, jer ako se raskine pozajmica, Werder ispade iz lige.

                          Fernandinho bi vam legao ili da krene Chelsea po De Rossi-a, kada vec ne igra kod onog teleta Zemana.
                          Pa s obzirom na formu, za sada je back up...

                          Fernandinho je rekao cini mi se da ce u Manchester... De Rossi u City 100%...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ispao i Arsenal iz Carling Cupa sto je odlicno. Sanse za osvajanje ovog trofeja nam drasticno rastu. Sto rece Bati, ako igraci budu grizli kao u zadnje dvije utakmice, ne vidim sta bi nas moglo zaustaviti da uzmemo ovaj trofej.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ja bas procitah da je Mancini odustao od De Rosija...

                              Comment




                              • Danas mu je rodjendan. Tek su mu 22 godine i zelim samo da ga povrede zaobidju. Kvalitet je vec pokazao i samo ce napredovati. Victor ubica!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X