Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robbie mora imati jos jednu uspjesnu sezonu da bi se mogao smatrati provjerenim trenerom koji bi onda mogao voditi narednih 4-5 godina ekipu. Mora pokazati da sada zna ispuniti ocekivanja navijaca i da zacepi usta dusmanima. Ako bismo naredne sezone zavrsili 4. ili van TOP4, ja bih mu prvi dao otkaz. Klub mora nastaviti uspjeh i ova nova generacija mora u narednih 8-10 godina (ako Bog da) osvojiti sto je i ova prethodna osvojila. Ja njega kao covjeka i lika obozavam. Nikad niko nece zaboraviti sta je on uradio u ova 2 mjeseca. Jos draze mi je sto je to uradila bas legenda od koje se to nije ocekivalo. On ce se pamtiti decenijama jer je uzeo LS prvi. A ono sto prvi put uradis/dozivis pamtis citav zivot, pa tako ce se i on pamtiti vjecno kako u klubu i medju navijacima, tako i u svijetu. Pa vec sada u gradu sam cuo kako ljudi govore da je on napravio cudo i da je simpatican lik. A ako on omane naredne sezone i razocara, dobice jedno veliko hvala za stranicu istorije koju je ispisao u klubu i idemo dalje. I dalje ce biti legenda kluba kao i prije sto je bio, ali sada ce biti cak i veca zbog svega sto je ucinio kao igrac, ali i trener.


    Dobra laz je da bi Drogba mogao u Real. Nigdje veze, al' dosadno novinarima.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      pa realno ponizavajuce je da dobije ugovor samo na godinu dana i ima puno pravo da sebe obezbedi, a ne da bude tretiran kao neki probni trener. uspeo je ono sto mnogi izvikaniji,placeniji i zasticeniji treneri sa boljom ekipom nisu uspeli da urade.
      ne znam to je neko moje misljenje, covek je sebi zaradio mnogo kredita, a ako ga roman bude zamenio onda ce samom sebi pljunuti u facu. apsolutno ne postoji nijedno logicno objasnjenje zasto treba zameniti di matea
      Slazem se u potpunosti sa tobom... Ako dovedu nekog drugog za trenera, nadam se da ce se sledece sezone boriti opet za mesto koje vodi u LS! Nebitno koga sve da dovedu u prelaznom roku. Ako je neko zasluzio ugovor, to je Di Mateo!

      Comment


      • I eto, svi su mislili da Chelsea polako pada, da dolaze crni dani (sezone), da cemo ici Liverpool-ovim putem, ali gazda Roman to resava u dva poteza
        Ko ce sada docekati pocetak naredne sezone, auu
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ne zelim ni zamisliti scenu da nismo uzeli LS.

          Ma docekace se nekako. Ima EP, OI, a izmedju prelazni rok. ;)
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nisam puno pratio Hazarda u Lilu, ali evo ide EP pa ce biti prilike.





            Iskidah se na ovu drugu sliku.
            Last edited by Reise; 29-05-12, 21:13.
            sigpic

            Comment


            • Nikakva frka sto nisi gledao. Momak je 2 puta zaredom najbolji igrac u Francuskoj, sto je prvi put u istoriji francuskog fudbala ako se ne varam. Ako nastavi igrati kao u Lilleu, bice odlicno. A ima prostora da jos napreduje.

              Brat Kalou ce izgleda stvarno u Schalke.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Neka ide brat Kalou, a i Malouda, nece mi bit zao...
                A brat Rocafela nas kulira, nema ga nigdje.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Kad bi Schalke uzeo jos nesto od ovoga sto se nudi, niko srecniji od mene.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    A brat Rocafela nas kulira, nema ga nigdje.
                    Bili smo danas na faksu, a evo i sad na trcanju... Ushicen je, prica malo nepovezano i zamuckuje zbog svega sto se desava u Celsiju poslednjih dana. Nista novo u vezi njega, takav je od rodjenja

                    P. S. Ja jos ne verujem da je ono Eva na slici i nema sanse da me ubedite!
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Nikakva frka sto nisi gledao. Momak je 2 puta zaredom najbolji igrac u Francuskoj, sto je prvi put u istoriji francuskog fudbala ako se ne varam.
                      E pa varas se, Pauleta je takodje osvajao ovu nagradu dvaput zaredom....

                      Originally posted by Reise View Post
                      Nisam puno pratio Hazarda u Lilu, ali evo ide EP pa ce biti prilike.
                      Ide EP, ali ces ga gledati tek posle EP, jer Belgija ne igra na turniru, na veliku zalost, jer imaju surov sastav...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • E 'vako se titula slavi, muski, a ne ko oni Katalonci.

                        sigpic

                        Comment




                        • Jos jedan sjajan video. Tek se sada prisjetim sta smo uspjeli. Ovaj klempavi je nas i branicemo ga naredne sezone.

                          Spoiler
                          Prema pisanjima nekih portala, transfer Hulka je 90% odradjen. Cijena bi trebala biti oko €35m. E ako i on uspije preci sada, to ce biti fantasticno iz razloga jer su krila vec rijesena bez ikakvog odugovlacenja. Volim kad se ovako sve brzo odradi.

                          Evo sta Hulk kaze na twitteru:
                          Thanks for the messages of support from Chelsea fans!



                          Luiz je dogovorio detalje.
                          Last edited by bracala; 30-05-12, 11:40.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Hulk http://www.mozzartsport.com/vesti/hulk-stize-u-celsi

                            Comment


                            • Procitao sam da je transfer 90% resen, cena transfera je oko 40 miliona funti...

                              Comment


                              • Hazard,Hulk,Marin sad kad se prokurce Ivan i Mumi nece vise hteti da pricaju sa nama
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X