Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pjan ko zemlja
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Kapci teski k'o balvani. Koliko li je alkohola toceno u klempavog... ih.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Drogba je izjavio da napusta klub ovog leta i ide u Kinu... Dakle njegov poslednji dodir s loptom je bio penal za osvajanje LS, kakav trenutak...
        Rekao je da mu ne bi odgovaralo da sedi na klupi sledece sezone i da zeli da igra konstantno, a tu mogucnost ne bi imao u Chelsea-ju.

        Zao mi je sto ide, ali realno od njega se vise ne moze ocekivati 30-ak golova po sezoni, moze se ocekivati da bljesnje u vaznim utakmicama, ali ako ne igra redovno onda je mala verovatnoca da bi igrao u tim velikim mecevima. Sve skupa, razumem zasto ide...
        Sad je pitanje ko ce biti napadaci sledece sezone, da li zadrzati Torresa ili i njega pustiti. Mislim da Sturridge svakako mora biti vracen na svoju prirodnu poziciju napadaca, treba dati sansu Lukaku-u, a za Torresa stvarno nisam siguran. Mozda cak i ne bi bila losa opcija 15M i Torres za Falcaa.

        A u veznom redu (sa krilima) tu ce biti: Mikel, Romeu, Meireles, Lampard, Marin, Mata, Ramires, De Bruyne, McEachran, Kakuta i Piazon. Mislim da treba pustiti Maloudu, Essiena, Kalou-a i mozda Meirelesa i Romeua. I treba dovesti tu jos jednog veznog svetske klase, naravno pitanje je koga... I nadam se da ce ovi mladji igraci dobiti dosta sanse.
        sigpic

        Comment


        • Procitah u novinama da Drogba vjerovatno ostaje, udjoh na net kako bi potvrdio tu informaciju, i onda sam se frapirao.
          Drogba izjavio da ide
          Nemam rijeci, ne mogu objasniti sta mi sve sada prolazi kroz glavu. Slogirao sam se
          Znam samo da Sturridge i Likaku nikada neec biti igraci kao on. Ne znam kako neko moze da ocekuje da nam neko od njih dvojice bude glavni napadac naredne sezone. E pa, ne moze, nikako...


          Nego, zanima me vase misljenje. Da li ste za to da Di Matteo ostane naredne sezone?
          Ja svakako jesam. Ali ako ostane, mora se mijenjati igra, tesko da cemo ponovo uspjeti da napravimo neko cudo sa bunkerom
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Sjajne partije Robbiea koje je pokazao u dosadašnjoj eri njegovog vođenja, dokazuju da bi on trebao ostati !

            A za Drogbu, nemam riječi. Nakon onoga u finalu gdje je igrao kao kakav ˝ monstrum ˝, on ode. Zaista .. no comment !

            Ali kako je tako je, bože moj, nadajte se dobrom napadaču u budućnosti ! ;)

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Procitah u novinama da Drogba vjerovatno ostaje, udjoh na net kako bi potvrdio tu informaciju, i onda sam se frapirao.
              Drogba izjavio da ide
              Nemam rijeci, ne mogu objasniti sta mi sve sada prolazi kroz glavu. Slogirao sam se
              Znam samo da Sturridge i Likaku nikada neec biti igraci kao on. Ne znam kako neko moze da ocekuje da nam neko od njih dvojice bude glavni napadac naredne sezone. E pa, ne moze, nikako...


              Nego, zanima me vase misljenje. Da li ste za to da Di Matteo ostane naredne sezone?
              Ja svakako jesam. Ali ako ostane, mora se mijenjati igra, tesko da cemo ponovo uspjeti da napravimo neko cudo sa bunkerom
              Pa pazi, Lukaku je sa 17 godina vec resetao u LE, a Drogba je postao profesionalac tek sa 21-om godinom i to u drugoligasu Guingampu. Tako da, u poredjenju sa Lukakuom, od Drogbe se nista nije ocekivalo kad je bio na pocetku karijere, pa je napravio to sto je napravio. Ako je on mogao, onda svakako moze i Lukaku, samo ako dobije pravu priliku, a ne kao ove sezone. Sturridge je druga prica, on je ove sezone imao milion prilika i realno nije ih dovoljno iskoristio. U svakom slucaju, radje bih ga gledao kao napadaca nego kao krilo koje nikad ne centrira i ne proigrava saigrace. Ali ni jedan ni drugi ne mogu biti glavni napadaci, glavni mora da bude ili Torres ili neko nov, a ova dvojica da igraju s njim u paru i rotiraju se. Ali ko nov?

              E sad, Robbie... Tesko je suditi na osnovu tri meseca, ali da pokusamo da izdvojimo dobre i lose stvari kod Robija. Dobro je sto je promenio taktiku na 4-2-3-1 gde Mata dolazi daleko vise do izrazaja, Ramires mnogo bolje izgleda kao krilo. Lampard ponovo igra velike meceve sto nije bio slucaj kod AVB-a, Mikel je proradio, Bertrand je cesto dobijao sansu. Lose strane su negativna taktika u velikim utakmicama. Da li stvarno moramo da igramo bunker protiv Barce kod kuce? Da li moramo bunker protiv City-ja i Arsenala u gostima? Zasto nismo dobili nijedan derbi u ligi? Bilo je itekako sanse da se dodje do top 4, sve su to bili direktni okrsaji sa Tottenhemom, Arsenalom i Newcastle-om. Zasto je Benfica sa 10 igraca na SB-u dominirala? Da li je sve to posledica AVB-ove samoubilacke misije, ili odgovornost pripisujemo Robiju? Da li je uopste mogao bolje da odradi posao s obzirom na formu igraca i cinjenicu da smo igrali utakmicu svaka 3 dana.
              Ipak, na kraju ja sam za to da ostane, uzeo je 2 trofeja, podigrao moral ekipi, igraci ga obozavaju. Na osnovu onoga sto sam video dok je bio u West Bromu, rekao bih da je napadacki orijentisan, i da bi naredne sezone sa pravim igracima forsirarao napadacki, atraktivan i efikasan fudbal.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                Pjan ko zemlja
                ne znam spanski ali smesno je samo tako Otresao casicu-dve vise votka sa Romanom
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Pa pazi, Lukaku je sa 17 godina vec resetao u LE, a Drogba je postao profesionalac tek sa 21-om godinom i to u drugoligasu Guingampu. Tako da, u poredjenju sa Lukakuom, od Drogbe se nista nije ocekivalo kad je bio na pocetku karijere, pa je napravio to sto je napravio. Ako je on mogao, onda svakako moze i Lukaku, samo ako dobije pravu priliku, a ne kao ove sezone. Sturridge je druga prica, on je ove sezone imao milion prilika i realno nije ih dovoljno iskoristio. U svakom slucaju, radje bih ga gledao kao napadaca nego kao krilo koje nikad ne centrira i ne proigrava saigrace. Ali ni jedan ni drugi ne mogu biti glavni napadaci, glavni mora da bude ili Torres ili neko nov, a ova dvojica da igraju s njim u paru i rotiraju se. Ali ko nov?

                  E sad, Robbie... Tesko je suditi na osnovu tri meseca, ali da pokusamo da izdvojimo dobre i lose stvari kod Robija. Dobro je sto je promenio taktiku na 4-2-3-1 gde Mata dolazi daleko vise do izrazaja, Ramires mnogo bolje izgleda kao krilo. Lampard ponovo igra velike meceve sto nije bio slucaj kod AVB-a, Mikel je proradio, Bertrand je cesto dobijao sansu. Lose strane su negativna taktika u velikim utakmicama. Da li stvarno moramo da igramo bunker protiv Barce kod kuce? Da li moramo bunker protiv City-ja i Arsenala u gostima? Zasto nismo dobili nijedan derbi u ligi? Bilo je itekako sanse da se dodje do top 4, sve su to bili direktni okrsaji sa Tottenhemom, Arsenalom i Newcastle-om. Zasto je Benfica sa 10 igraca na SB-u dominirala? Da li je sve to posledica AVB-ove samoubilacke misije, ili odgovornost pripisujemo Robiju? Da li je uopste mogao bolje da odradi posao s obzirom na formu igraca i cinjenicu da smo igrali utakmicu svaka 3 dana.
                  Ipak, na kraju ja sam za to da ostane, uzeo je 2 trofeja, podigrao moral ekipi, igraci ga obozavaju. Na osnovu onoga sto sam video dok je bio u West Bromu, rekao bih da je napadacki orijentisan, i da bi naredne sezone sa pravim igracima forsirarao napadacki, atraktivan i efikasan fudbal.
                  Sto se tice napadaca, ja bih volio da dodje Van Persie, ali sam svjestan da je to skoro nemoguce u ovom trenutku, jer su za njega zestoko zainteresovani Juventus i City. Vidjecemo, osvajanje LS nam je vjerovatno obezbijedilo i neke igrace top klase, koji bi nam bili nedostupni u slucaju da nismo izborili LS za narednu sezonu.

                  Di Matteo je odradio vrhunski posao. Zasto? Zato sto je on pronasao jedini moguci nacin da dodje do trofeja LS. Mogu mnogi da pricaju da je bunker ocajan za gledanje, da je to bruka, ali realno mi nismo mogli drugacije da se nosimo sa Barcelonom i Bayernom. Bunker je bio jedini nacin, iskoristio je savrsenu odbranu koju imamo, iskoristio je Ramiresa za kontre i Drogbu za golove. Amosfera je odlicna, igraci su zadovoljni, svi igraju na svojim pozicijama i to je veoma dobro.
                  E sada, ne bi valjalo da naredne sezone ponavlja ovu taktiku, ali ja mislim da nece, dovesce par pojacanja i bice sve to bolje.
                  Ovo je jednostavno bila prinudna taktika, koju je Di Matteo odlicno sastavio i iskoristio.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Sta bre jadna Eva sta bre jadna? Ima da je trpaju svi do jednog ali ama bas svi koji su osvojili pehar... Kakvi bre jadna... ima da cuti i da radi u svakom smislu da radi. Sta ona misli da je fizioterapeut pa vrsi samo strucne poslove aha vazi...
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Aha, aha, izgleda da ce Hazard kod nas

                      p. s. Sta je ovo ljudi, gdje ste svi nestali???
                      Kad smo osvojili FA Cup, svi su bili ovdje, a sada- skoro niko...
                      Rocafela, Drogba, dje ste???
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • O ljudi moji, moram dupli, svanulo mi je pred ocima sada!

                        ono u vezi Drogbe je cista dezinformacija, kazu njegovi agenti da on to nije izjavio, i da vjerovatno ostaje!
                        Auu bre. Ne znam zasto se cimam na svakakve gluposti...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Rocafela je tragicno preminuo a Drogba je verovatno nasao decka
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Sto se tice Drogbinog odlaska, eno Tony je otprilike rekao ono sto bih i ja, pa da ne ponavljam isto. Sve su to nagadjanja, ali ja vise vjerujem da on ide. Ja ne mogu zamisliti ovaj klub bez Tite. Obozavam tog covjeka! Savrsen spic, jednostavno savrsen. Tesko da cemo naci takvog u skorije vrijeme, mozda mali Lukaku uspije nesto ali mu se mora dati sansa. No, trebacemo cekati jos nekoliko godina da Lukaku postane igracina. Tek mu je 19 godina. U medjuvremenu, sta raditi sa Torresom? Nisam ni sam pametan. Kako stvari stoje, Dorgba znaci ide a Torres bi onda bio glavni spic naredne sezone. Ali pitanje je da li bi on proradio i naredne sezone. To je rizik svakako. Ove sezone ako se ukaze prilika za €15m + Torres = Falcao, ja bih to prihvatio. A Lukakua ili na pozajmicu gdje ce stalno igrati, ili mu davati priliku. Sturridgea koristiti i na krilu i kao napadaca, zavisi gdje bude prostora.

                            Opet su pocele price oko Modrica. Ja bih da se to sto prije razjasni, a ne da nas zavlaci kao prosli put. Fino im ponuditi €25/30m i tacka. Ako nece - hvala, prijatno i dovidjenja. Ima drugih igraca, pokusati sa Witselom onda. Skontace se nesto, nadam se... Samo da se sto prije dovedu napadac, veznjak i krilo. A onda po desnog beka krenuti. Iako je tu Hutchinson, nezahvalno je oslanjati se na njega kao zamjenu jer nikad ne znas kada se moze povrijediti, mada bismo svi voljeli njega gledati kao zamjenu za Baneta, ali to je sve nesigurno.

                            http://www.dailystar.co.uk/news/view...0-hour-bender/
                            Last edited by bracala; 22-05-12, 12:19.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Tu sam ja Piperisto vidis da sam iskopirao tvoj potpis. Nema se sta reci osim LUDNICA !!!!!
                              COndole budi miran da ne budes trpan !


                              Samo pametno da se odradi ovaj prelazni rok.

                              Comment


                              • http://www.chelseafc.com/page/Latest...785353,00.html

                                'I wish the club all the best and continued success for the future - you will always be in my heart.'
                                On odlazi...
                                Last edited by bracala; 22-05-12, 15:14.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X