Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Svakako prija ocima vidjeti ga onako razigranog na terenu i da igra sa samopouzdanjem.

    E sad, daily fail pise kako se sprema ponuda za Zolu da dobije ulogu u upravi. Jest da je daily fail, ali to bi bilo odlicno. Sto vise legendi u klubu, to bolje. Ne postoji osoba koja ne voli Zolu.
    Na manageru Chelsea napravio posle 2 sezone novi stadion i zove se Zola Arena .

    Lik je apsolutna legenda, i bilo bi lepo da bude na nekoj funkciji. Samo je pitanje da li on to zeli ili zeli da nastavi sa trenerskim poslom negde...
    sigpic

    Comment


    • Tebi se na tom manageru ukazalo mnogo toga. Prvo si doveo Williana, a evo 95% je da ce on stvarno doci. Kakuta ti igra, evo drugi dio sezone kida u Dijonu, valjda ce dobiti sansu kod nas. Ne bi me cudio ni taj naziv za novi stadion. Samo ti nastavi igrati i salji izvjestaje ovdje...

      Zola ima ako se ne varam negdje oko 45 g. i jedino je pitanje da li bi zelio biti trener tj. da li se zeli iskljucivo baviti trenerskim poslom. Ali mislim da bi se on zadovoljio da je u strucnom stabu u klubu, jer on previse voli ovaj klub i nekako je dobricina. Vidjecemo... Ja bih ga volio gledati, eto samo neka sjedi pored Romana kada se igra na Bridgeu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Moram dupli kad niste humani.

        Abram i uprava sada cak razmatraju i ostanak Robbieja i naredne sezone, jer su dosad zadovoljni rezultatima i atmosferom u svlacionici koja je potpuno drugacija nakon odlaska AVB-a. Ali ipak ce se sacekati kraj sezone pa da se onda vidi sta dalje.

        Kako bih ja volio da Di Matteo ostane. Pa on i Eddie su kao prijatelji igracima. Sjajna atmosfera, oni imaju odlican odnos sa svima. Kad bi kojim slucajem uspjeli izboriti to 4. mjesto onda bi Robbie ostao sigurno, ali vidjecemo...

        EDIT: Feruz trenirao sa prvim timom. De Robbie sokiraj nas i daj mu sansu. To bi bilo vec previse iznenadjenja...



        Navodno, sutra se sastaju agenti oko moguceg Cavanijevog prelaska kod nas. Ne bi ljepsi petak osvanuo da se to odradi.
        Last edited by bracala; 29-03-12, 14:45.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Mene je Robbie odusevio, pre svega protiv Benfike kakav rezultat je izvukao, a i u ligi gura dobro... Realno ako izvucete 4. mesto, ja ga vidim i sledece sezone na klupi, zasto da ne...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Koliko je Robi strucan videcemo vremenom. Za sada dobar ali ono sto je najvaznije do sada je ovaj mec protiv Benfike gde je smislio nacin da iznenadi protivnika, postavio taktiku za kontre, verovao u nesto i pokazao muda. Tako mora da radi trener svakog velikog tima, uvek da bude smiren, odlucan i da zna sta hoce. Cak i da je Benfika dala gol, tu bi usli Drogba i ekipa pa mozda i ne bi izgubili. Mene je odusevio sa time i drago mi je zbog njega jer je veliki broj navijaca Celsija(ne ovde) odmah krenuo da ga proziva pre prve utakmice. Za sada samo veliko bravo!
            sigpic

            Comment


            • Ih kad se sjetim da nam je prijetilo ispadanje u FA Cupu od jebenog Birminghama, haos... Uspio izbaciti Napoli, i vratiti kakvo-takvo samopouzdanje ekipi nakon one agonije. Zasad samo 1 poraz, ali to mu ne zamjeram uopste. Evo vec smo u 1/2 finalu FA Cupa, treba sacekati revans, blizu je i 1/2 finale LS. Samo to 4. mjesto zajebava sve. Previse bodova je prosuto golovima u zadnjih 10 minuta i eto to se sada odrazava.

              A on je sam po sebi harizmatican lik, pozitivan. A takav je i Eddie koji se samo zajebava na treninzima, uvijek veseo. A igraci ga postuju jer je ipak i on igrao za isti klub, legenda je. Osjeti se ta veza izmedju njega i ekipe, a kad uspije izvuci iz Ferreire, Kaloua, Mikela ono sto se jos da izvuci, vidi se da je perpsektivan trener. Zasad spasava sezonu odlicno.

              Samo to 4. mjeseto koci njegov ostanak i naredne sezone. Nadam se cudu nekom pa da se to izbori, ali tesko...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa cak i ako ne bude 4. mesta uopste ne bi trebalo da bude prevelik problem za Celsi kao sto ce da bude za Liverpul. Roman ce dati pare a Celsi ima imena, tim je jak, ne fali mnogo igraca da se napravi celina. Mnogi bi hteli da igraju sa Drogbom, Lampardom i ostalima. Tu su Kakuta, Dzos i ostali mladi igraci. Potrebna je jasna ideja formacije i jasna zelja profila novih pojacanja, a ako Roberto bude odlucan i na tom polju, to je to. Ima mnogo igraca sirom sveta i ne bi trebalo Celsi da pada.
                sigpic

                Comment


                • Ne mora biti katastrofalna sezona, ali sezona bez LS utice negativno na mnogo toga. Prije svega na finansijski dio, ali i na WC igrace. Vidjecemo kako ce se to odvijati naredne sezone. Trener je najveca enigma. Kada se to rijesi onda ce biti laske nagadjati ko bi mogao doci i kako bi se moglo igrati.

                  Ziv bio, nemoj Di Mattea zvati Roberto. Odmah mi u glavi Indijanac Mancini.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ne mora biti katastrofalna sezona, ali sezona bez LS utice negativno na mnogo toga. Prije svega na finansijski dio, ali i na WC igrace. Vidjecemo kako ce se to odvijati naredne sezone. Trener je najveca enigma. Kada se to rijesi onda ce biti laske nagadjati ko bi mogao doci i kako bi se moglo igrati.

                    Ziv bio, nemoj Di Mattea zvati Roberto. Odmah mi u glavi Indijanac Mancini.
                    Pa tesko da ce Celsi moci da napadne titulu ali moci ce da se sklopi sistem i da se nadju dobra pojacanja pa da se izbori LS. Sezonu kasnije neki WC igrac da donese razliku i da se napravi tim za titulu, tako bar treba da razmisljaju samo Roman je tu malo problem i to sto misli da sve moze i mora odjednom da dodje.

                    Samo zbog tebe necu. Mada Mancinija zovem Glupini i nikad ih ne bih stavio u isti kos.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Pa cak i ako ne bude 4. mesta uopste ne bi trebalo da bude prevelik problem za Celsi kao sto ce da bude za Liverpul. Roman ce dati pare a Celsi ima imena, tim je jak, ne fali mnogo igraca da se napravi celina. Mnogi bi hteli da igraju sa Drogbom, Lampardom i ostalima. Tu su Kakuta, Dzos i ostali mladi igraci. Potrebna je jasna ideja formacije i jasna zelja profila novih pojacanja, a ako Roberto bude odlucan i na tom polju, to je to. Ima mnogo igraca sirom sveta i ne bi trebalo Celsi da pada.
                      E to je glavno, ali na zalost toga nikad nije bilo u Chelsea-ju. One prve 2 sezone pod Romanom dovodili su koga su stigli samo da se sto pre probiju na vrh sto je i logicno, a posle toga Roman je dovodio igrace koji se njemu svidjaju bez nekog plana, tako je usrao stvar sa Shevchenkom i Torresom.
                      Chelsea-ju za sledecu sezonu treba jedan vrhunski centralni vezni, neko tipa Lampard/Ballack, samo mladji naravno. Npr. ja bih voleo Witsela da vidim. A cak bi mogao i Sneijder s obzirom da se Inter raspada i sigurno nece igrati LS. Doduse Sneijder je nesto staklen u poslednje vreme, pitanje koliko bi cesto igrao. Meni bi Schweinsteiger bio najbolje resenje, ali niti on zeli da ide niti bi ga pustili. U svakom slucaju, taj profil je potreban jer tu dosta skripi. A krilnih igraca ima cak i previse ako racunamo Kakutu, Piazona, Davilu itd. Tu ne mora niko da se dovede. E sad za napadaca je pitanje, ja ne bih imao nista protiv da napadaci budu Sturridge, Lukaku i Torres. Ali verovatno ce neko novi doci. U tom slucaju, ovo sto su uradili Lukakuu je kriminal. Doveli ga za 20M, decko izgubio celu sezonu, nije 5 tekmi odigrao, i jos ce sledece sezone da ga posalju na neku pozajmicu a dovesce Cavanija za 35/40M. I sta onda kad se vrati Lukaku? Kako ce da igra pored ovog koji je u najboljim godinama sada. U odbrani nema problema, tako da tu nisu potrebna pojacanja.
                      Ja i dalje mislim da je Chelsea sa ovom ekipom mogao mnogo bolje, kad vidim sa kojim igracima je United prvi muka mi je.
                      Last edited by Tony_G; 29-03-12, 15:30.
                      sigpic

                      Comment


                      • Roman samo malo da se smiri, bilo bi savrseno. Svaki utakmicu u Londonu on prati sa emocijama, nijedan trener se nije zalio da mu je ista nedostajalo dok je vodio ekipu, ali je covjek kratkog fitilja. Samo taj fitilj kad bi sredio, pa bio bi samo takav vlasnik.

                        @Tony

                        Ma treba krilo kako ne treba. Od Kakute, Piazona i Davile, Kakuta je za klasu bolji od ove dvojice. Jedino on ima sansu da se pocne probijati u prvi tim. Piazon je za pozajmice a Davila grije klupu u Holandiji. Nemoj zaboraviti da je i Drogba stigao kada je bio medju trazenijim napadacima i evo koliko godina nas je vukao golovima. Treba nam i napadac. Krilo, veznjak, napadac i desni bek.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          E to je glavno, ali na zalost toga nikad nije bilo u Chelsea-ju. One prve 2 sezone pod Romanom dovodili su koga su stigli samo da se sto pre probiju na vrh sto je i logicno, a posle toga Roman je dovodio igrace koji se njemu svidjaju bez nekog plana, tako je usrao stvar sa Shevchenkom i Torresom.
                          Chelsea-ju za sledecu sezonu treba jedan vrhunski centralni vezni, neko tipa Lampard/Ballack, samo mladji naravno. Npr. ja bih voleo Witsela da vidim. A cak bi mogao i Sneijder s obzirom da se Inter raspada i sigurno nece igrati LS. Doduse Sneijder je nesto staklen u poslednje vreme, pitanje koliko bi cesto igrao. Meni bi Schweinsteiger bio najbolje resenje, ali niti on zeli da ide niti bi ga pustili.
                          Veruj mi da bi Snajder pokidao u Celsiju a i bilo kojem drugom timu..Odavno se vidi njegova zelja za promenom sredine...Od kad je osvojio tripletu i od kad je otisao Murinjo on u Interu ne pruza ni blizu dobre partije...To nema veze ni sa sistemom, ni sa formom ekipe. Verujem da ide na leto i ne bih voleo da predje u UTD ali Celsiju ne treba on jer Mata igra 10ku odlicno. Sto ti kazes Svajni bi bio odlicno pojacanje u vezi. Samo pametan prelazni rok da se odradi po mogucstvu sa sto manjim Romanovim uticajem
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment



                          • Chelsea have played 14 games more than Aston Villa this season.
                            The 34 league goals we have conceded is the worst since 2002/03 when we let in 38.
                            If selected, Daniel Sturridge will play his 50th Premier League appearance for Chelsea.


                            Our last 10 league meetings at Villa Park
                            2001/02 - Drew 1-1
                            2002/03 - Villa won 2-1
                            2003/04 - Villa won 3-2
                            2004/05 - Drew 0-0
                            2005/06 - Drew 1-1
                            2006/07 - Drew 0-0
                            2007/08 - Villa won 2-0
                            2008/09 - Chelsea won 1-0
                            2009/10 - Villa won 2-1
                            2010/11 - Drew 0-0

                            Aston Villa je trenutno na 15. poziciji i zasad su sigurni od zone ispadanja. U posljednjoj utakmici porazeni su od Arsenala na Emiratesu 3:0. Medjutim, njihova pozicija na tabeli i forma nemaju nikakve veze kada docekuju upravo nas tim. Nevjerovatno je koliko nam ne leze. Evo i sami mozete vidjeti da smo ih u 10 godina, dobili samo jednom na Villa Parku. Cak i kada smo bili dosta igracki jaci nego sada i kada su nam glavni igraci bili na vrhuncu svoje forme, mucili smo se. Posljednja pobjeda se desila 2009. g. dok nas je vodio Guus Hiddink. Svi se sjecate majstorije Lampsa i hladnokrvnog Anelke na kraju.
                            Spoiler


                            Inace, od 1999. g. pa do sada, zabiljezene su samo 2 pobjede na Villa Parku iz 12 pokusaja. To je ono sto brine. Ivanovic se oporavlja ali pretpostavljam da ga Robbie nece stavljati u prvih 11 jer ga zeli svjezeg za revans protiv Benfice. Moguce je da opet vidimo kombinovani sastav. Vjerovatno nece biti ekstremno kombinovan kao protiv Benfice, ali za ocekivati je da se opet rotiraju neki igraci. Postoji sansa da Drogba i mozda Cole ostanu na klupi, jer ce biti potrebna svjezina za Benficu. U najavi dosta teska utakmica, kao i sve prethodne na Villa Parku. Bodovi su nam prijeko potrebni i prihvatio bih minimalnu pobjedu, nebitno kakva ce igra biti. Jer u prvenstvu su nam potrebni iskljucivo bodovi do samoga kraja. Vidjecemo sta ce biti.
                            Spoiler
                            - Villa Park -

                            Capacity: 42.786

                            Mec pocinje u subotu od 16:00h.
                            Mec sudi: Lee Mason
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Veruj mi da bi Snajder pokidao u Celsiju a i bilo kojem drugom timu..Odavno se vidi njegova zelja za promenom sredine...Od kad je osvojio tripletu i od kad je otisao Murinjo on u Interu ne pruza ni blizu dobre partije...To nema veze ni sa sistemom, ni sa formom ekipe. Verujem da ide na leto i ne bih voleo da predje u UTD ali Celsiju ne treba on jer Mata igra 10ku odlicno. Sto ti kazes Svajni bi bio odlicno pojacanje u vezi. Samo pametan prelazni rok da se odradi po mogucstvu sa sto manjim Romanovim uticajem
                              Mislim da bi mogli bez problema da igraju Sneijder i Mata u istoj ekipi, takvi igraci se uvek odlicno razumeju i dobro saradjuju na terenu. Nego mene bi brinule Sneijderove povrede poslednjih par godina...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Mislim da bi mogli bez problema da igraju Sneijder i Mata u istoj ekipi, takvi igraci se uvek odlicno razumeju i dobro saradjuju na terenu. Nego mene bi brinule Sneijderove povrede poslednjih par godina...
                                Pola tih povreda je napumpano Mozda bi se slagali ako bi mata igrao levo a snajder 10. Ali po meni Mata bolje deluje u Celsiju kad je iza napadaca nego na boku.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X