Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je Celsi potpisao ugovor sa NexGen-om na 3 godine,znaci od sledece sezone i Celsijevi klinci ucestvuju u LS za generaciju ispod 19 godina.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Izgleda da je Celsi potpisao ugovor sa NexGen-om na 3 godine,znaci od sledece sezone i Celsijevi klinci ucestvuju u LS za generaciju ispod 19 godina.
      U nedelju finale Inter-Ajax

      Ove godine je više neka proba, sledeće bi trebalo da bude još organizovanije...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        U nedelju finale Inter-Ajax

        Ove godine je više neka proba, sledeće bi trebalo da bude još organizovanije...
        Da znam,u subotu LFC-Marseille za trece...
        Ajax je bolest od ekipe,mislim da su favoriti u nedelju,momci igraju fantasticno.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Da znam,u subotu LFC-Marseille za trece...
          Ajax je bolest od ekipe,mislim da su favoriti u nedelju,momci igraju fantasticno.
          Barsu rasturili 3:0 u Španiji i sad Liverpul 6:0. Plus imaju Fišera, Danac koji je bio odličan na EP U17 u Srbiji prošle godine. Ajax standardno dobar u mladjim kategorijama...

          Pametan potez Čelsija da pristupe ovoj zajednici, mogu samo da profitiraju...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Svakako pozdravljen potez kod svih navijaca. Nije ni bitno kakvi ce ovi nasi talibani biti, ali sto vise tekmi u nogama, to bolje.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Svakako pozdravljen potez kod svih navijaca. Nije ni bitno kakvi ce ovi nasi talibani biti, ali sto vise tekmi u nogama, to bolje.
              Plus što može i dobar skauting da bude, pa da se uzme neki talenat iz Ajaxa na primer...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Plus što može i dobar skauting da bude, pa da se uzme neki talenat iz Ajaxa na primer...
                Tako je LFC uzeo Teixeira-u iz Sporting-a
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Samo da se ti talenti usmere na pravi put i imacemo mi sta da gledamo u buducnosti
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Zadnjih 10 godina Tottenham nije slavio na Bridgeu.

                    Spoiler
                    Our last 10 league meetings at Stamford Bridge
                    2001/02 - Chelsea won 4-0
                    2002/03 - Drew 1-1
                    2003/04 - Chelsea won 4-2
                    2004/05 - Drew 0-0
                    2005/06 - Chelsea won 2-1
                    2006/07 - Chelsea won 1-0
                    2007/08 - Chelsea won 2-0
                    2008/09 - Drew 1-1
                    2009/10 - Chelsea won 3-0
                    2010/11 - Chelsea won 2-1


                    U zadnje 4 utakmice su uzeli samo 1 bod.
                    Bane ipak nece biti spreman za danasnji mec, sto je ogromna steta za nas. Bosingwa od pocetka i dosta promaje po toj strane.
                    Ne smijemo izgubiti ovaj mec!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Nadam se vasoj pobedi danas, ucinili bi nam veliku uslugu, a i vama bi pobeda mnogo znacila.

                      Inace, Torres asistira danas.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Razbijte ovaj Totenhem,ocima ih ne mogu vidjeti.

                        1-0(Lampard)
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Razbijte ovaj Totenhem,ocima ih ne mogu vidjeti.

                          1-0(Lampard)
                          Takvo razbijanje je vec gangbang.

                          Danas Ramiresu rodjendan. Neka je sa srecom, da danas pokida i da napreduje u svim segmentima igre do godine.

                          P.S. Koliko rodjendana u martu, ovo nije normalno.
                          Last edited by bracala; 24-03-12, 11:57.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Kad nisu 10 godina pobedili nece ni sad (+ su u padu forme)
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Cech; Bosingwa, Terry, Cahill, Cole; Essien, Lampard; Ramires, Mata, Sturridge; Drogba

                              Subs: Turnbull, Luiz, Mikel, Meireles, Malouda, Kalou, Torres
                              Najvise me plasi Bosingwa. Valjda promaja nece biti velika. Mata vracen na 10-ku, a Danny u prvi tim, tako i treba.
                              Idemo pa sta bude bice!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kako je Cahill spasio svaka mu cast
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X