Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Znaci Drogba i Torres zajedno? Eto, da i ja docekam dijamant, osim ako ne bude klasicna 4-4-2, ali ne verujem, Mata se tu ne uklapa...

    Dakle, u dijamantu na sredini, Mikel zadnji, Lampard i Essien centralni? Video sam da se pominje i Bertrand za veznog, da li kao levo krilo, to bi znacilo 4-2-3-1, ili ce Bertrand u dijamantu polu-levo? Ima dosta varijanti, ali da se ne lazemo, nijedna nije idealna. Na zalost, povrede i igraci van forme su doveli do toga. Ali na kraju krajeva, danas forma nije bitna, 90 minuta (mozda 120), najvaznije je da svi daju maksimum i moci ce do pobede.
    Bayern isto ulazi u utakmicu sa suspenzijama i povredama, ali naravno imaju Ribery-ja i Robbena, plus Schweini na sredini, ali u odbrani im duva promaja. Dortmund im je dao 5 komada u finali kupa...

    Nadamo se najboljem...
    Brate, nije nista sigurno sto se formacije tice. ;)

    Mozda zaigra Torres na krilu, jer je odatle sakupio 18 asistencija. A i on sam se nekada zna stalno izvlaciti na krilo. Ja bih ih iskreno volio vidjeti u tandemu u vrhu napada, ali vidjecemo sta ce biti. Nemoj iskljuciti ni 4-3-3 formaciju, ko zna... Cisto da znate, sa prvim timom su otputovali i mladi Todd Kane i Chalobah. Ko god da izleti zelim da ostavi srce na terenu, a sta cemo dobiti ostaje da se vidi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • E, a sta se desava ako Chelsea osvoji veceras Ligu Sampiona, a u engleskoj zavrsili sesti?
      Hoce li biti kao one godine kad je Liverpul krenuo od prvog ili drugog kola kvalifikacija ili ispada Totenhem iz kvalifikacija?

      Comment


      • Celsi osvaja samo to da kazem to je dosta... Zelim vam svu srecu veceras!

        P. S. Ne mogu da vam objasnim kako ne mogu da stavim avatar po zelji Pipera razumecete me ali ne mogu sad da kucam
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Shoninho View Post
          E, a sta se desava ako Chelsea osvoji veceras Ligu Sampiona, a u engleskoj zavrsili sesti?
          Hoce li biti kao one godine kad je Liverpul krenuo od prvog ili drugog kola kvalifikacija ili ispada Totenhem iz kvalifikacija?
          Onda Tottenham ide u LE.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Celsi osvaja samo to da kazem to je dosta... Zelim vam svu srecu veceras!

            P. S. Ne mogu da vam objasnim kako ne mogu da stavim avatar po zelji Pipera razumecete me ali ne mogu sad da kucam
            Cekam te ovdje od jutros
            Taj avatar da stavis kako znas i umijes!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • ocemo pilicare u LE i sld god
              Spoiler
              svi znaju kako su prosli ovu god u LE,pa bi bilo lepo neka ostanu da se kale jos malko za neka velika dela
              Last edited by ledeni 80; 19-05-12, 18:27.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Brate, nije nista sigurno sto se formacije tice. ;)

                Mozda zaigra Torres na krilu, jer je odatle sakupio 18 asistencija. A i on sam se nekada zna stalno izvlaciti na krilo. Ja bih ih iskreno volio vidjeti u tandemu u vrhu napada, ali vidjecemo sta ce biti. Nemoj iskljuciti ni 4-3-3 formaciju, ko zna... Cisto da znate, sa prvim timom su otputovali i mladi Todd Kane i Chalobah. Ko god da izleti zelim da ostavi srce na terenu, a sta cemo dobiti ostaje da se vidi.
                Pa dobro, nije Torres igrao krilo, jeste sakupio 18 asistencija, ali kao napadac. Kod AVB-a je on igrao centralnog spica, isto i kod Robbie-a, osim u mecu protiv Napolija kad je usao sa klupe pa je bio malo vise po strani. U svakom slucaju, ako budu zajedno u napadu, naravno da ce biti dosta izvlacenja na stranu, obojica ce to raditi...
                sigpic

                Comment


                • Mislim da Čelzi izlazi u ovom sastavu:
                  Čeh, Bosingva, Luiz, Kejhil, Kol, Mikel, Lampard, Bertrand, Mata, Kalu, Drogba.
                  Kad nema Malude, sve je odlično.
                  Kao navijač Čelzija, mislim da smo mnogo kvalitetniji i da uzimamo ovo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Novinari francuskog kanala 10 sport posjetili su Drogbu u njegovoj kuci u Londonu i natjerali ga da na Sony-u odigra mec Chelsea-Bayern. Utakmica je zavrsena rezultatom 1-1, Chelsea je poveo golom Lamparda iz penala koji je napravljen nad Drogbom, a izjednacio je Gomez. Drogba nije zeleo da se posle meca izvode penali.

                    Boze, koliko puta sam ja na ovaj nacin "prognozirao" utakmice
                    Sjecam se da sam pogodio rezultat Chelsea-A. Villa 3:3, cak sam neke od strijelaca pogodio, a cini mi se i vrijeme poslednjeg gola
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • (4-2-3-1): Cech; Bosingwa, Luiz, Cahill, Cole; Mikel, Lampard; Kalou, Mata, Bertrand; Drogba.

                      Subs: Turnbull, Ferreira, Essien, Romeu, Malouda, Sturridge, Torres.
                      Bertrand ipak od prve minute. Nema Torresa, a svi ga najavljivali. Bosingwa mora odigrati utakmicu zivota. Samo smireno i disciplinovano.

                      Boze pomozi!

                      COYB!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Auu,Kalu igra,ne valja !
                        C`MON CHELSEA !!!

                        Comment


                        • Srecno momci!

                          Idem ja sad, i nadam se da ce sledeci moj post biti slavljenicki.
                          U narednih par sati cemo ili dobiti sve, ili izgubiti sve. Ili cemo "letjeti" od srece, ili plakati od tuge.
                          Samo je jedno sigurno- pritisak ce nam otici u offside.

                          Ajde momci, obradujte nas, uljepsajte nam zivot!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Cestitke od navijaca Arsenala. Onolika ulaganja su morala da se isplate.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • sve cestitke na osvojenoj tituli u LS

                              Comment


                              • Kakav uspeh , gospodo cestitam , valja sutra preziviti
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X