Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan razgovor sa doktoricom Evom i bit ce Torres bolji. Nije zajebancije vec sam ozbiljan.. Ja u svakom doktoru vidim jednog psihijatra, bez obzira jel taj doktor kirurg, pedijatar il sta vec
    Svaka cast za prolaz, spasili ste obraz Engleskog fudbala i mozda dobijete nekoga "laganom" za protivnika u 1/4.
    Zanima me jos jedna stvar, ukoliko Chelsea dobro zavrsi ligu prvaka ove sezone, a pod tim podrazumijevam polufinale lige prvaka najmanje, i ako se uspije plasirati u narednu sezonu, dal bi Di Matteo mogao ostati trener na duze vrijeme? Lik mi je previse simpatican, pogotovo kad sam ga vidio kako je proslavio prvi gol Chelsea, zamalo da na usta odleti

    Comment


    • Teskom mukom provalicete da su poslednja 2 para 1-1 3+
      15032012795.jpg
      Ajde sad u 1/4 da padne Apoel i da se to prodje lagano...pa i Marsej (ocajni) bice milina
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Teskom mukom provalicete da su poslednja 2 para 1-1 3+
        [ATTACH=CONFIG]4740[/ATTACH]
        Ajde sad u 1/4 da padne Apoel i da se to prodje lagano...pa i Marsej (ocajni) bice milina
        Bilo bi odlicno Ivanovic nas spasio

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          Sasvim zaslužen prolaz, svaka čast. Samo ono što je Torres promašio u produžetku je zabrinjavajuće, pa ono je ipak bilo teže promašiti. I kako se onaj trener raduje, svaka mu čast, grli sve redom.
          A dobro, ovaj promasaj manje vise, bilo je ipak dosta sa strane, jos je bio pod pritiskom igraca Napolija, lopta nezgodno odskakala. Uporedi ovu situaciju sa onom kad je promasio prazan gol na Old Trafordu. Ipak je to vrhunac promasaja. Naravno i ono sinoc je mogao da da, ali ipak nije bilo bas tako lako.

          @ Fanta
          Nadam se da ce Di Matteo ostati. Otprilike sam imao nesto slicno u vidu, ako osvoji FA Cup, obezbedi top 4 i pokaze napredak u igri mogao bi da prodje.
          Meni je nekako i dalje tesko da sudim o njegovom ucinku. Jeste ostvario 3 pobede za redom, ali prve 2 su Birmingham i Stoke (koji je igrao 60min sa igracem manje). Sinoc jesu odigrali odlicno, ali se i Napoli ispromasivao u prvom poluvremenu, da su ga uvalili verovatno bi drugacije bilo. U svakom slucaju ekipa bolje reaguje na Di Mattea nego na Boasa, i s te strane je ocigledan napredak. Takodje nova formacija se sigurno svima svidja i dosta je poboljsala igru. Samo i dalje ne razumem sta je Ramires radio na levoj strani sinoc, ali dobro, ne zalim se posto smo prosli... Samo se nadam da ga vise necu gledati na toj strani. Mnogo je bolji desno...
          sigpic

          Comment


          • Odlican potez u produzetku da Tores igra spica a Drole iza,jbg umorio se zestoko.

            Nije ni malo laka situacija bila kolko se cini na prvi pogled,mislim na Toresovu sansu.

            Tri pobede vezena,ide nam Lester,valja odmotiri igrace,ubaciti Bertranda,Mikela,Kalua,Meirelesa,Bosingvu,Maludu


            Ne treba se mnogo prziti u PL,ipak imamo zestoko najtezi raspored od vodecih timova !

            Gostujemo: ASN,SITI,LIV,VILA
            Domacini: TOT,NUFC,QPR,
            ne zamerite ne znam sve

            Ako bas moram nekog izdvojiti da nije bas odigrao kako treba onda je to ESA,ocekivao sam vise.

            LUIZ i jos povredjen !
            Last edited by Drogba; 15-03-12, 11:13.

            Comment


            • Sto kaze Freshko, svaka nasa utakmica u nokaut fazi je za srcani. Kakva utakmica sinoc, ono je strasno! Iskreno, nisam vjerovao da cemo ih izbaciti. Vjerovao sam da mozemo nekako dati 2 gola ali sam vjerovao i da cemo primiti 1 sigurno, ali onda smo dali 4 komada.

              Odlican tempo tokom svake minute, pa i u produzecima. Po meni kljuc utakmice je sami pocetak kada je Hamsik mislim sutirao, a lopta se odbila od Terryja, sjebala Cecha i on je jedva nogom skinuo. Ne zelim ni zamisliti kako bi se osjecao da smo primili takav gol... Robbie ponovo primjenio 4-2-3-1 i to je ono sto nam trenutno lezi. U toj formaciji smo neuporedivo sigurniji na sredini nego u 4-3-3. Ramires i Sturridge su sematski predstavljeni tako da Ramires igra desno a Danny lijevo. I igrali su tako prvih 10-ak minuta a onda su se zamjenili. Ramires je sinoc cini mi se najvise pretrcao i iznenadio me njegov centarsut za Titu kao i ona smirenost kod 4. gola, kada je kod aut linije izmedju 2 igraca Napolija proturio loptu do Tite. Krenuli smo pametno u utakmicu, sa odmjerenim napadima, nista furiozno. Naravno, logicno je da je i Napoli imao sanse. Sinoc se 1. poluvrijeme igralo bas onako kako je njima odgovaralo, na kontre. Prosto je nemoguce u situaciji kada lovis rezultat da zatvoris trio: Lavezzi, Cavani, Hamsik. Jer se sva trojica nenormalno krecu pogotovo Lavezzi i Cavani. Kako samo malo treba Drogbi da zabije. Prije gola je majstorski spustio pored 2 igraca Napolija za Dannyja ali je De Sanctis odbranio. To je bilo na samom pocetku. Pa onda gol u njegovom stilu. Odigrao citavu utakmicu kao lav, poginuo na terenu! Kada smo primili gol, kroz misli mi prosla Barcelona 2009. g. kada je lopta dosla do Inieste, kao sinoc do Inlera. Tada sam iskreno mislio da necemo istrajati do kraja, ali onda penal i doktor za lomljenje utakmice - Lamps. U produzecima je Napoli uzeo loptu ali nisu znali sta s njom. Lakse su dolazili do gola kada su presjecali nase napade pa onda iz polukontri/kontri organizovali napade. Tito je toliko izmorio odbranu Napolija da je to nevjerovatno. Maggio je nakon duela sa njim morao izaci... Onda Torres promasi prazan gol, mada je ovo neuporedivo teza situacija jer je bio kao sto Tony kaze pod pritiskom igraca Napolija i lopta mu je bjezala, mada sam uvjeren da bi ono normalan Torres dao, ali otom potom... Vazno je da je Bane zakucao loptu nakon jednostavne akcije. Kraljina!

              Stara garda nas je sinoc izvukla! Drogba, Terry, Lampard su vukli tim tokom citave utakmice. Mada generalno gledajuci, svi igraci, ali svi su ostavili srce na terenu! I kada su noge postale teske, nastavilo se trcati i boriti za svaku loptu. Kada su nas svi otpisali, mi smo se vratili i preokrenuli sve u nasu korist. Ponosan sam na svakog igraca! A ono radovanje na kraju Di Mattea sa ekipom je neprocjenjivo! Zelja i vjera su ono sto me mnogo raduje i sto zelim vidjeti u svakoj utakmici do kraja sezone.

              Drogba rekao da zeli ostati do kraja Plavac, nadam se da ce ostati! Lampard i Drogba su igraci koji se moraju zadrzati! Drago mi je da Robbie ima 3 pobjede otkad nas je preuzeo. Sada treba iskoristiti ovaj momentum i dotuci Leicester u nedelju u FA Cupu.



              Avatar je zbog kladjenja...
              Last edited by bracala; 15-03-12, 11:54.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Spoiler
                00:25 haha Tores

                Beži bre, da uz Drogbu Čelsi ima još jednog normalnog špica, gde bi im bio kraj sa ovakvom igrom...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ovakvog trenera ne mozes da ne volis
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    00:25 haha Tores

                    Beži bre, da uz Drogbu Čelsi ima još jednog normalnog špica, gde bi im bio kraj sa ovakvom igrom...
                    Pa ima Celsi spica samo je potreban jos jedan pravi tehnicar. Staridzu je spic prirodna pozicija.
                    sigpic

                    Comment


                    • "People can't understand how much I love Chelsea and I know if I get them in the quarter-finals or the semi-finals, they would be great opponents." said Mourinho.
                      "I'm happy Chelsea have got through, but I'd love to play them in the final."
                      I ja bih Jose, i ja bih. Mada je jos rano o tome govoriti.

                      A Torres poslije tekme mlohav ko ona stvar... Sta ti je psiha... Ali ih Robbie grli ko djecu svoju.

                      Evo naseg brejkera...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Samo da cestitam na prolazu,bolesna igra sinoc,iako je Napoli bio opasan,Drogba je nevjerovatno fizicki spreman,u 34. godini odigrati onako 120.minuta nije mala stvar.Cech je bio odlican na golu,a Bane definitivno MOTM za mene,ne samo zbog gola,sjajno je probijao po desnoj strani,odlicno centrirao par puta,a mogao je da postigne jos koji gol,imao je 2 odlicna pokusaja,jednom glavom posle prekida,i jednom odlican sut iz trka kada je odbranio De Sanctis.
                        Di Mateo je podigao ekipu,vidi se odlican timski duh,a to nije bio slucaj sa Boasem.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Cestitam vam na prolazu, sjajna igra, a Mumi najbolje zna koliko sam verovao u vas prolaz.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ko nije gledao utakmicu, dovoljno je da pogleda ko su strijelci, i sve ce mu biti jasno. Legende ovog kluba! Drogba, Terry, Lampard, a poslednji gol je djelo Ivanovica koji je sinoc odigrao perfektno! Ma svi su odigrali perfektno.
                            Pokazali su kako se igra za klub, bukvalno su izginuli na terenu. Terry je opet pokazao kakav je lider i kakva je ljudina, Drogba je dokazao da je nas najbolji napadac bio i ostao, kakav je samo gol postigao, i asistirao kod poslednjeg. Lampard postigao gol iz penala, maksimalno se trudio, koliko je samo puta u defanzivi uklizao protivnickim igracima i uzimao lopte. Ramires je poceo nesigurno, ali nakon asistencije sve je bilo dobro.

                            Ma da skratim pricu, svi su dali svoj maksimum, ostavili su srce na terenu. Od sinoc, jos vise sam ponosan na njih!
                            Drogba i Lampard moraju ostati u klubu, a naravno i Di Matteo. Vidi se da je stvorio odlicnu atmosferu, kako je samo proklizao kod prvog gola, i kako je skakao po igracima nakon meca. To su scene za pamcenje.
                            Jedino mi je zao sto Torres nije postigao gol, ali jbg, odigrao je dobro. Isprepadao ga Di Matteo na kraju meca kada je skocio na njega, ovaj nije znao sta se desilo

                            Ova pobjeda je veliki plus za nas. Nadam se da ce nastaviti sa pojedama i da cemo ipak ostvariti neki dobar rezultat u ovoj sezoni.

                            Bilo bi dobro da protiv Leicester-a izvede rezervni tim, a ove sto su igrali sinoc da odmori. Zasluzili su to...
                            Ako nastavimo da igramo trilere kao sinoc, ja sam gotov, ode srce...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Lepo, bas je dobar mec bio

                              Comment


                              • Svaka cast cijeloj ekipi! Svi su odigrali perfektno...
                                Vjerovali su u prolaz,borili se do zadnjeg daha,pokazali cijelom svijetu kako se bori za grb,zasluzeno pobijedili i prosli dalje.Malo je i da kazem 1000 puta svaka cast.
                                Znalo se da cemo primiti gol,ali ja nisam ocekivao da cemo postici 3,a kamoli 4.Zao mi je sto Tores nije postigao gol.Kritikovao bih ga cijelog zivota da smo ispali,ali ovako mu prastam
                                Ovo je ubjedljivo najbolji mec koji smo odigrali ove sezone ! Teri je dokazao (po ko zna koji put) kolika je fudbalska velicina.Veliki vodja,kapiten,majstor
                                Teri,Drogba,Ivanovic,Lampard Njih bi izdvojio,ali ni ostatak tima nije mnogo zaostajao.Svaka cast momci,srecno na zrijebu,pa da nam dodje Apoel ili Marsej.

                                Comment

                                Working...
                                X