Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Tony

    Razumijem ja to, ali to je sve posljedica velike zelje da se on dokaze da moze igrati spica. A nemojte sad zbog par losih partija u posljednje vrijeme zaboraviti dio sezone kada su nas upravo on i Mata vukli svojim golovima.



    Treba samo malo popricati s njim. A iskreno ne bih volio da nam on bude krilo ubuduce, vec spic.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      @Tony

      Razumijem ja to, ali to je sve posljedica velike zelje da se on dokaze da moze igrati spica. A nemojte sad zbog par losih partija u posljednje vrijeme zaboraviti dio sezone kada su nas upravo on i Mata vukli svojim golovima.



      Treba samo malo popricati s njim. A iskreno ne bih volio da nam on bude krilo ubuduce, vec spic.
      Ako mu di Matteo uspostavi diagnozu kao Torresu ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ma ne zaboravljam ja nista, jeste bio dobar, i dalje je dobar, ali cele sezone donosi i dobre i ne tako dobre odluke prilikom prodora, sto je stvarno frustrijajuce. Kolko puta je samo usao u sredinu i nerezonski sutirao, i to vrlo lose. Ali cim jedan prodor odradi dobro i asistira ili da gol onda ljudi odmah zaborave na 5/6 vrlo losih poteza. Ali u svakom slucaju, meni bi on bio u prvoj postavi, bilo kao napadac, bilo kao levo krilo. Kao desno krilo mi je i dalje diskutabilan.

        Rocafela, da mozda je Modric idealan za to, mada ga nikad nisam video na toj poziciji. On u Tottenhemu igra ovo sto Lampard igra kod nas, centralnog veznog, malo vise ka levoj strani. Meni su ipak Mata i David Silva olicenje te pozicije, makar u PL. Imaju sve sto ima Modric, plus mogu da nanizu 2/3 igraca bez problema... A mislim da bi tek Ganso objasnio neke stvari na toj poziciji, on ima i sutinu, i naravno tu brzilsku harizmu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Ma ne zaboravljam ja nista, jeste bio dobar, i dalje je dobar, ali cele sezone donosi i dobre i ne tako dobre odluke prilikom prodora, sto je stvarno frustrijajuce. Kolko puta je samo usao u sredinu i nerezonski sutirao, i to vrlo lose. Ali cim jedan prodor odradi dobro i asistira ili da gol onda ljudi odmah zaborave na 5/6 vrlo losih poteza. Ali u svakom slucaju, meni bi on bio u prvoj postavi, bilo kao napadac, bilo kao levo krilo. Kao desno krilo mi je i dalje diskutabilan.

          Rocafela, da mozda je Modric idealan za to, mada ga nikad nisam video na toj poziciji. On u Tottenhemu igra ovo sto Lampard igra kod nas, centralnog veznog, malo vise ka levoj strani. Meni su ipak Mata i David Silva olicenje te pozicije, makar u PL. Imaju sve sto ima Modric, plus mogu da nanizu 2/3 igraca bez problema... A mislim da bi tek Ganso objasnio neke stvari na toj poziciji, on ima i sutinu, i naravno tu brzilsku harizmu.
          Tako ti je kod svakog igraca...

          Ih da je nama Danny jedini problem, gdje bi nam kraj bio...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ajde neka ga je i Torres pogodio. Di Matteo najavljuje da je ovo samo pocetak, te da ce biti mnogo "ludji" uskoro. Nadam se da ce biti tako kao sto Matteo kaze Danas ste rastavili Leicester na djelove, prije toga ste rastavili Napoli, pa pobjedili Birmingham, Stoke, itd... sto znaci da ste spremni da razbucate i City?

            Comment


            • Odlicno su odigrali danas,Tores konacno postigao gol,dva! Sve je danas funkcionisalo veoma dobro,lako smo ulazili u sanse i mogli smo postici jos koji gol.
              Tores je bio odlican,imao je nekoliko strasnih asistenicija i udaraca ka golu.Onaj njegov prvi gol je nekako bio tranjav,ali drugi je bio u stilu sjajnog napadaca.
              Nastavljamo sa odlicnim partijama pod palicnom Di Matea.Sve je odlicno od odlaska AVB-a.Da je on ostao nikako ne bi prosli Napolija...
              U srijedu Siti,mislim da mozemo do pobjede.Trebali bi probati sa 4-4-2,sa Toresom i Drogbom naprijed.Treba se dat` sansa Toresu posle ovog danas.Mozda ce uci u formu i konacno biti onaj pravi ;)

              Comment


              • Leskot sigurno ne igra protiv vas dok je Kompani pod znakom pitanja ali najverovatnije nece igrati
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Danas mu je rodjendan...



                  Srecan rodjendan, da ne cekas ubuduce 5 mjeseci na gol. Eto, za pocetak, da pocnes zabijati svaku 3. utakmicu i da ponovis bar jos 3 onakve partije kao protiv Leicestera do kraja sezone.



                  Malo Kakutinog skilla...
                  Spoiler
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Da je srecno velikom majstoru,tacno me strah bilo sta reci da ga ne ureknem

                    Ovo je realno trenutak kada on Chelsea-u najvise i treba,zavrsnica LS-a i FA kupa, i u toj borbi za plasman u LS

                    Hajde Nando proigraj da ti sve oprostimo,tata si ti jos uvijek
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ja taman nasao sliku a ispade ista kao Mumijeva ali eto postavicu , sretan rodjendan majstoru i da krene da zabija kao kod mene na menadzeru Ako nastavi da prica sa di Matteom mozda malo dodje sebi

                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ooooo pa neka nam je srecan rodjendan rasnom golgeteru i ne mora na svakoj tekmi kao protiv Lestera da da 2 komada ali po 1 uvek, barem do sledeceg rodjendana Za pocetak Sitiju
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Terry propusta sutrasnji mec. Obnovljena povreda.
                          Fuck!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Terry propusta sutrasnji mec. Obnovljena povreda.
                            Fuck!
                            E jbg...
                            Mada mislim da nije tako strasno. Ja imam poverenje u tandem Cahill - Luiz. Verovatno ce Ivanovic biti desni bek i A.Cole levi, tako da je to i dalje jaka odbrana. A i realno, Terry nije vise u najboljim danima, Cahill i Luiz su mnogo brzi i mozda zbog toga mogu i bolje da se nose sa Aguerom i co.
                            U svakom slucaju bice tezak meca...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              E jbg...
                              Mada mislim da nije tako strasno. Ja imam poverenje u tandem Cahill - Luiz. Verovatno ce Ivanovic biti desni bek i A.Cole levi, tako da je to i dalje jaka odbrana. A i realno, Terry nije vise u najboljim danima, Cahill i Luiz su mnogo brzi i mozda zbog toga mogu i bolje da se nose sa Aguerom i co.
                              U svakom slucaju bice tezak meca...
                              Nije u najboljim danima ali je opet nas najbolji stoper. Dzaba sto su ova dvojica brzi kada mi ne djeluju pouzdano. Cahill OK, on je smiren. Ali plasim se ponajvise Luizovog petljanja u odbrani. Valjda ce ispucavati loptu odmah, a ne driblati nesto jer nas to moze kostati na kraju.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma Bane i Cahil su prava kombinacija, Bosingwa je vrhunski desni bek, ove sezone je razbijao pogotovo u napadu. A i sam Bane je rekao da vise voli da igra stopera.

                                Comment

                                Working...
                                X