Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Totalno ste neozbiljni.

    Kakuta postigao novi gol u pobjedi Dijona nad Marseilleom 2:1. Bravo Gael! Ovo je odlicna posudba. Totalna suprotnost u odnosu na posudbu Josha.

    Sto se tice danasnjeg meca, sastav ce biti kombinovan. Ne bi me cudilo da vidim ovako nesto:
    Cech; Bosingwa, Luiz, Cahill, Bertrand; Mikel, Romeu; Sturridge, Meireles, Kalou; Torres.
    Last edited by bracala; 18-03-12, 10:40.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Uuu lepe vesti za Kakutu, znaci skroz je proradio, ako ne bude u ekipi sledece godine onda nemam reci. Ne mislim u prvih 11, ali da bude u 25.
      Za Joshsa sam znao da se nece proslaviti u Swansea-u. Pre svega, Swansea je odlicno igrao pre nego sto je Josh dosao, najbolji igraci su im upravo vezisti i bilo bi na neki nacin nepravedno od njihovog trenera da krene da izostavlja nekog od standardnih vezista da bi mu igrao klinac koji ce tu biti manje od 5 meseci. Samo ako im se neko povredi Josh ce dobiti ozbiljniju sansu.
      Inace Mumi, lepu si kombinovanu ekipu napravio, moglo bi stvarno da bude tako danas. Eto, maltene bi sad bilo vise sanse za Josha kod nas da igra, ucestvujemo u vise takmicenja i imamo vise razloga za rotaciju, a Swansea igra jednu tekmu nedeljno i normalno da ce stalno da izvode ekipu koja je vec uigrana...
      Gledao sam mlade protiv Uniteda, unistili su ih, Feruz je nezaustavljiv, Piazon igra sa neverovatnom lakocom, Chalobah isto. Piazon mora sledece godine da bude prekomandovan u prvi tim ili da ga posalju negde na pozajmicu, za njega je besmisleno da igra za rezerve ili da nastavi sa mladima. I Nathan Ake je talentovani stoper (mini Luiz, imaju istu kosu ). Valjda cemo ih gledati u buducnosti...
      sigpic

      Comment


      • Poceo sam pratiti Dijon samo zbog Gaela. Mnogo se rasteretio pritiska i igra kao prije 2 godine. Mogu reci da im je postao neizostavna karika u prvih 11.

        A sto je najgore Josh je sam izabrao Swansea. I svi smo bili misljenja da ce mu odlicno leci jer igraju po zemlji sa dosta psova, ali onaj Sigurdsson nije normalan. Razbija, a tu je i Britton i 'ladno nema logike gurati Josha.

        E sad me interesuje, moze li se vratiti Josh sa posudbe sada?

        Mladi su odlicni. A Ake je isti Luiz samo sto mi djeluje ozbiljnije od njega iako je mladji. Drago mi je sto cemo moci gledati mlade naredne sezone u LS za mlade. Ja bih Piazona negdje u Holandiju poslao naredne sezone...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja zelim Torresa danas u prvoj postavi. I da napokon probije led, dobije na samopouzdanju i konacno krene da zabija.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • (4-2-3-1): Cech; Bosingwa, Ivanovic, Cahill, Bertrand; Mikel, Meireles; Sturridge, Mata, Kalou; Torres

            Subs: Hilario, Ferreira, Luiz, Essien, Lampard, Malouda, Drogba
            Ipak nema Luiza, ali razumljivo. Sjetite se da je on s povredom igrao produzetak u LS a i Terry je obnovio povredu. Ipak Mata od prve minute. Treba oprezno uci u utakmicu, pa ako bude sve islo po planu, izvuci Matu da se i on malo odmori.

            Idemo ovjeriti 3 boda ovdje!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ipak nema Luiza, ali razumljivo. Sjetite se da je on s povredom igrao produzetak u LS a i Terry je obnovio povredu. Ipak Mata od prve minute. Treba oprezno uci u utakmicu, pa ako bude sve islo po planu, izvuci Matu da se i on malo odmori.

              Idemo ovjeriti 3 boda ovdje!
              Ne mozete overiti 3 boda, posto je ovo FA Cup. Imam osecaj da ce ga Torres uvuci danas.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ma ja to tepam tako.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ma ja to tepam tako.
                  Dobro je, vec sam pomislio da se Miko u tebe uvukao.

                  EDIT: Da ne idem u off, ne potcenjujte Lester umeju da stvore dosta sansi i dobar fudbal igraju. Mada uz pravi presing na Slupa je to to, tesko da neko drugi moze nesto vise da uradi i da Bekfordu pravu loptu.
                  Last edited by Casiraghi; 18-03-12, 13:37.
                  sigpic

                  Comment


                  • Skoro svi Plavci ste prognozirali da Tores postize gol u prethodnim mecevima,ali bezuspjesno.Evo danas da probam ja: Tores postize gol,dobijamo 2-0

                    Comment


                    • Torressss, bravo majstore!
                      Eto konacno, postigao je 2 gola i 2 asistencije, a konacan rezultat je bio 5:2 Igrac utakmice, definitivno!
                      Odlican mec, mnogo mi je drago sto je konacno pokazao da je i dalje majstor.

                      Bravo Fedex ba, bravo Topdzija, dobar osjecaj! ;)
                      p. s. bravo mom avataru, jos nas drzi
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • 'Ladno ne verujem sta se desilo... Torres 2 komada!
                        Svaka mu cast, jos i 2 asistencije, ma pokidao je. Sad jos kad bi uspeo u seriji nesto da uradi pa da pricamo kako se vratio na staro...
                        Sve u svemu odlicna utakmica. Ova formacija nam savrseno lezi. Cak i Mikel i Kalou dobro igraju, pogotovo Mikel, koji maltene dominira sredinom. I Meireles je uspeo da udje u bolju formu i trenutno sve funkcionise. No, ipak od 4 utakmice 2 su bile protiv ekipa iz Championshipa, a 1 protiv Stoke-a koji je preko 60 min igrao sa 10 igraca. Ali nekako sve skupa bolje stojimo na terenu, Mata ima veci uticaj na igru sto je od velikog znacaja.
                        Jedina mana danas sto su se dosta opustili igraci vec posle 2-0, ali ajde...
                        Necu da se zanosim mnogo, ali napredak je ocigledan.
                        Sad Man City, glavni igraci su se odmorili danas i nece biti umornih u sredu, sad zapravo postoji dilema: Torres ili Drogba? City ce biti pod velikim pritiskom, 4 boda iz Uniteda su trenutno, treba im pobeda da se vrate na 1 zaostatka. Imaju za sada sve pobede kod kuce, ali verujem da to moze da se promeni. Treba odigrati cvrstu utakmicu, mozda na kontre i polu kontre, i iskoristiti sanse...
                        sigpic

                        Comment


                        • Strasna utakmica, 7 golova. Moram reci da je bilo itekako prostora za igrace Leicestera. U 2. poluvremenu pogotovo, narocito kad je Torres dao gol. Igraci stali kao da su pomislili:"Eto, dao je gol - mission complete." Ali srecom Torres je zabio jos jedan i to ce biti glavna vijest ovog 18. marta.

                          Dobro je pa smo prosli u 1/2 finale ovog takmicenja. Sada se treba okrenuti Cityju. Mozda gurnuti Torresa od pve minute pa mozda i napravi nesto...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • A headline in the newspaper:
                            Andre Villas Boas in Roma!

                            The following title:
                            Roma is in trouble!

                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Hajde sad svi da se klanjamo pojacanju od 75 miliona evra sto je posle 25 SATI igre dao 2 gola drugoligasu. Ako slucajno sad upadne u startnih 11 umesto Svetog Didijea, ja onda nemam reci. Drogba I Tores se u istoj recenici mogu spomenuti jedino u kontekstu da mu Fernando zatrazi autogram i sliku.

                              Comment


                              • Originally posted by Rocafela View Post
                                Hajde sad svi da se klanjamo pojacanju od 75 miliona evra sto je posle 25 SATI igre dao 2 gola drugoligasu. Ako slucajno sad upadne u startnih 11 umesto Svetog Didijea, ja onda nemam reci. Drogba I Tores se u istoj recenici mogu spomenuti jedino u kontekstu da mu Fernando zatrazi autogram i sliku.
                                Vazno je da ce biti golova, ko god da igra, u formi su. To ostalo ostavite po strani. Torres-ovu cijenu i vrijeme koje mu je bilo potrebno... Nek on daje golove, i ja sam srecan.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X