Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seva majstor !

    Sutra je zreb,sto se mene tice DAJTE BARSU DA SE IGRAMO ! Idemo .

    Comment


    • Zelim da cestitam Celziju i njihovim navijacima,iskreno nisam verovao da ce proci posle onih 3-1 iz Napulja ali Drogba,Teri,Lamps,Ivanovic su pokazali klasu.Napoli se dosta uplasio i iskustvo Celzija u ovakvim mecevima je presudilo.Sut-karta Boasa se pokazalo kao odlicna sok terapija na koju su igraci odgovorili odlicno.Jos jednom cestitke i srecno u zrebu.

      Comment


      • Benfica - Chelsea

        Sta kazete?

        Htio sam APOEL ili Marseille jer su oni manje opasniji od Benfice, ali sta cu... Nije ni ovo lose, zadovoljan sam. Kljuc je svakako prva utakmica. Ako tu ostvarimo povoljan rezultat, na konju smo.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • David Luiz izjavio da mu je zao sto je Boas otisao iz razloga sto je on odlican trener kojem nije dato dovoljno vremena. U sustini, djelimo isto misljenje.
          Dobili ste Benficu u 1/4, pa eto, budite zadovoljni, moglo je gore

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            David Luiz izjavio da mu je zao sto je Boas otisao iz razloga sto je on odlican trener kojem nije dato dovoljno vremena. U sustini, djelimo isto misljenje.
            Dobili ste Benficu u 1/4, pa eto, budite zadovoljni, moglo je gore
            Ja mislim da je odlazak Boasa bio pun pogodak u ovom trenutku , di Matteo napravio revoluciju , jos ako nastavi ovako ... Ne verujem da bi Boas izbacio Napoli
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Benfica - Chelsea

              Sta kazete?

              Htio sam APOEL ili Marseille jer su oni manje opasniji od Benfice, ali sta cu... Nije ni ovo lose, zadovoljan sam. Kljuc je svakako prva utakmica. Ako tu ostvarimo povoljan rezultat, na konju smo.
              Originally posted by Maric91 View Post
              Ja vec Celzi vidim u polufinalu, pod uslovom da zaobidju Spance.
              Jos od kada ste izvukli Napoli, i dalje se drzim ovog stava.
              Samo ih ne treba potceniti kao sto je Junajted uradio u prvoj fazi, mada ne verujem da cete vi ponoviti istu gresku.
              Uz malo vise srece ni finale nije tako daleko.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Jos od kada ste izvukli Napoli, i dalje se drzim ovog stava.
                Samo ih ne treba potceniti kao sto je Junajted uradio u prvoj fazi, mada ne verujem da cete vi ponoviti istu gresku.
                Uz malo vise srece ni finale nije tako daleko.
                Uz malo vise vise vise srece.

                Jedva cekam rokacinu. Samo da svi budu zdravi dotad.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ja sam zadovoljan zrijebom.Mogli smo dobiti za protivnike 4 mnogo jace ekipe od Benfike.Steta sto nije dosao Apoel ili Marsej,ali ni ovo nije lose.
                  Benfika je jaka ekipa,mozda malo slabija od Napolija,ali favoriti smo i mislim da mozemo dalje.Imaju odlicne igrace na svim pozicijama,tako da nece biti lako.
                  Vazno je odigrati u gostima na visokom nivou,da pecimo jedan gol,a onda kuci da ih razbijemo

                  Comment


                  • Veceras nasi mladi U18 igraju prvi mec 1/2 finala sa Unitedom u okviru FA Youth Cupa na Old Traffordu. Evo da se podsjetimo ukratko puta do polufinala.



                    Ako nadjem link, stavicu ovdje. Mozda bi neko gledao...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Zao mi sto smo izvukli Benfiku, bas sam ih zgotivio ove sezone, nadao sam se da mogu da stignu do 1/2 finala, ali naravno sad se nadam da ce Chelsea proci. Odlicna je ekipa Benfica, tehnicki na visokom nivou. U veznom redu Witsel, Aimar, Gaitan, napred Cardozo, sve odlicni igraci koji u Evropi mogu dosta da pokazu, uostalom vec jesu i to protiv Uniteda. S druge strane, na papiru su treca najslabija ekipa i svakako ispod nivoa ekipa koje smo izbegli. Svakako povoljan zreb i trebalo bi da prodjemo. Nadam se da cemo ovaj put odigrati bolju utakmicu u gostima i ostati neporazeni, po mogucstvu 1-1, 2-2, ili cak da pobedimo. Naravno treba igrati 4-2-3-1, bez mnogo mudrovanja...
                      Za vikend sa Leicesterom, trebalo bi da bude rutinska pobeda. Mislim da ce biti dosta promena jer igramo u sredu sa City-jem, a sledeci vikend sa Tottenhemom. Za Leicester ocekujem: Cech, Bosingwa, Cahill, Terry, Bertrand - Mikel, Meireles - Sturridge, Kalou, Malouda - Torres.
                      To je realno dovoljno za pobedu u ovom mecu...

                      P. S. A u 1/2 finalu verovatno Barsa, kako bi bilo lepo da im se oduzimo za onu kradju iz 2009, ali realno tesko da ce se to desiti. No, treba verovati...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam zadovoljan zrijebom, tj prvim dvomecom, i realno, moramo proci dalje.
                        Dakle, ceka nas jos vece kidanje zivaca, pogotovo u eventualnom duelu sa Barsom.
                        Ako nam igraci budu zdravi i ako se odrzi ova atmosfera, smijem se usuditi da kazem da postoji sansa za titulu LS
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment




                        • Ih kad bi on do kraja sezone dobio sansu.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Opasna ekipa Benfica, tehnicki savrsena, ali naravno dobar zreb, moglo je dosta teze. Raduje me to sto su oni ekipa dosta slicna Valensiji po stilu i nacinu igre, a slepe miseve smo ladjare napunili na Bridgu i to sa AVBom. A ako nam dodje Barca u polufinalu, to ce biti totalno ludilo, a ja mislim da ako iko moze da ih izjebe, onda smo to mi. Zamislite kakva ce to motivacija da bude za sve igrace, nemamo vece duznike od njih. Sigurno da ce Jose biti na vezi sa igracima i Di Mateom, mnogo ce saveta dati jer niko ne poznaje Barcu bolje od njega. Strasno me raduje sto smo pretrcali Napoli, koji je po brojkama najspremnija i trkacki najsuperiornija ekipa u celoj Evropi. Ali ok, polako step by step. prvo da se odigra maksimalno protiv Lisabonaca, pa onda da vidimo. Milaneze pratim skoro svaku tekmu, i ako nam oni padnu potpisujem da ih prolazimo.
                            P.S: Veceras u 22:15 Benfica - Beira Mar, pa ko moze nek odradi skauting ;)
                            Last edited by Rocafela; 16-03-12, 20:44.

                            Comment


                            • Zadovoljan sam Benfica - Chelsea moglo je i bolje a moglo je i gore .
                              Mislim da je Benfica slabija ekipa od Napolija , slicna Valenciji i mislim da prolazimo u polufinale uz nesto manje muke nego protiv Napolija , prvu na gostovanju igramo ako je moguce izvuci 1-1 , 2-2 cak i neku pobjedu i onda polako na SB-u
                              Ako prodjemo u polufinalu je sve moguce , tu se nikad nezna , a zna se da nam je Barca nesto duzna ;) i ukoliko oni prodju Milan da ce to biti paklene utakmice

                              Comment


                              • FA YOUTH CUP: Man. United - Chelsea 1:2


                                Chelsea (4-3-3): Jamal Blackman; Todd Kane, Nathan Ake, Alex Davey, Adam Nditi (Nortei Nortey 85); John Swift, Nathaniel Chalobah (c), Lewis Baker; Lucas Piazon, Islam Feruz (Tom Howard 91), Amin Affane (Alex Kiwomya 64).
                                Unused subs: Mitchell Beeney, Dion Conroy.

                                Odigran je i prvi mec u okviru 1/2 finala FA Youth Cupa. Potpuna kontrola utakmice u prvom poluvremenu od strane nasih momaka. Odlicno smo usli u utakmicu i Ake je imao odmah priliku na samom otvaranju utakmice, ali je sa nekih 7-8m sa strane sutao preko gola. Nekoliko minuta kasnije Feruz salje pas za Piazona, ovaj izbacuje jednog igraca, navlaci 4 igraca na sebe, a onda lagano asistira na desnu stranu i Affane zabija za 1:0. Zatim je na polovini poluvremena Chalobah poslao odlicnu loptu sa centra za Piazona koji je to pratio, ali ipak je golman Uniteda bio na mjestu. United je tek u posljednjih 15 minuta odlucio krenuti ozbiljnije prema naprijed. Najbolje sto im se desilo je precka iz slobodnjaka.

                                Drugo poluvrijeme United je otvorio bolje. Zabili su gol nakon nase greske u odbrani. Zatim su imali jos par sansi, ali smo imali i mi. Utakmica je bila potpuno otvorena jer je United jurio taj 2. gol. Medjutim, Feruz je nakon jedne kontre odlicno plasirao loptu sa nekih 22m uz stativu i bilo je 2:1 u nasu korist. Kasnije je Kiwomya promasio 100%-tnu sansu da mozda vec sada ovjerimo prolaz dalje, ali se golman Uniteda odlicno postavio. I dalje me nastavlja odusevljavati Islam Feruz. Zivotinja prava. Sve ima i djeluje tako superiorno u odnosu na druge igrace. A vec sada se Feruz i Piazon odlicno razumiju. Takodje, u odbrani je najsigurniji bio Ake i pokrivao je sto se moglo pokriti. A u vezi su Baker i Chalobah odradjivali zadatke.

                                Dakle, strijelci za nas: Affane, Feruz

                                Najvaznije je da smo slavili na Traffordu. Samo da znate da ovdje ne vazi ono pravilo o golu u gostima. Sada na Bridgeu treba odigrati oprezno i zavrsiti posao. Finale je sve blize.

                                Highlights:
                                Spoiler

                                http://www.chelseafc.com/page/Latest...658899,00.html
                                Potpisali smo ugovor na 3 godine sa NextGenom. To je LS za mlade. Drago mi je sto ce nasi momci ucestvovati ovdje. Sto vise utakmica, to bolje.

                                P.S. Danas je rodjendan Meirelesu Raulu. Neka mu je sa srecom i da se rjesava one vjeverice na glavi sto prije.
                                Last edited by bracala; 17-03-12, 12:12.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X