Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To za Romeua je odlicna vest, ali se onda pitam kakva je uopste to klauzula? Po tom principu se kupuju/prodaju svi igraci, tako da to onda nije nista novo...
    sigpic

    Comment


    • Cudna malo klauzula, ima Real slicnu sa Getafe-om sa Sarabia-om, ali se Getafe ne pita, ako ga Real hoce vratiti, ponudi dogovorenu cifru i vracaju ga. Ovde je izgleda drugacija klauzula.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ne znam ljudi stvarno...

        Covjek koji je za 4 godine postao legenda. Koliko sam njega volio.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Hasselbaink je zver, kakav igrac, onaj gol na Old Traffordu je najjaci. Za mene bolji napadac od svih koji su dosli posle njega...
          sigpic

          Comment


          • Mislis ovaj?

            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Cech ce izgleda uskoro dobiti novi ugovor.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Mislis ovaj?

                Au , ovo nebi 3 golmana odbranila.

                Comment


                • Boas izjavio da nece biti spektakularnih pojacanja u januaru, pa cak da nece doci ni Cahill . Ne znam koliko je to tacno. Mozda je to samo prica u prazno da se zavaraju ostali timovi, sta ja znam... Ali je izjavio da imamo mogucnost povratka Rajkovica. To nisam znao...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Rajkovica cesto gledam u HSV-u i ono sto sam vidio mi se ne svidja,neka ga tamo i dalje...nije mi to bas jasno sto nece nikog dovesti ali on je trener i zna bolje

                    Nadam se da ce ucinit sve da Eden dodje na ljeto,lik je i veceras pokazao da je Liga 1 za njega presmijesna,jednostavno klasa od igraca(samo da ga ne ureknem,ali toliko je dobar da nemam sansu protiv njega)
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ne znam, ne vjerujem ja Boasu na ovim rijecima. A Eden je zelja svih... Mislim ipak da neko u januaru dolazi. Dosta se pricalo o tome da dodje Cahill a da McEachran ode u Bolton i da tamo bude do kraja sezone na pozajmici, i to mi se cini kao realan ishod dogadjaja. A neki dan izaslo da je Chelsea zvanicno usao u trku za Gotzea...

                      Ali valja docekati sutra navece.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Pa postoji valjda ta klauzula kod Rajkovića da Čelsi ima pravo izbora da ga za određenu svotu vrati... Mada teško da će to uraditi već sad u januaru...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ma dolazi Cahill, siguran sam... Ne bih ja vjerovao ovim izjavama, ko zna da li tu ima istine.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Gotze je fenomenalan igrac i jedan od trojice najboljih mladih na svijetu i bilo bi odlicno da ga dovedu,ali uz duzno postovanje nije dobar kao Hazard(subjektivan ali je meni razlika velika),obojica ce kostati oko 30-ak milki i hoce ih Arsenal,Chelsea,Real...bice nezgodno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Gotze je fenomenalan igrac i jedan od trojice najboljih mladih na svijetu i bilo bi odlicno da ga dovedu,ali uz duzno postovanje nije dobar kao Hazard(subjektivan ali je meni razlika velika),obojica ce kostati oko 30-ak milki i hoce ih Arsenal,Chelsea,Real...bice nezgodno
                              City, Barcelona, United...
                              Bice haos pravi. Moji izbori za januar su: Cahill i De Bruyne.
                              Gotzea, Hazarda nece pustati treneri jer su svjesni u kakvoj bi se situaciji nasli usred sezone bez njih i bez adekvatne zamjene. Hajka na njih pocinje na ljeto.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • SLUŽBENO: ANELKA POTPISAO ZA SHANGHAI
                                Kineski klub Shanghai Shenhua jutros je i službeno potvrdio da je Nicolas Anelka novi napadač njihove ekipe.
                                Francuski internacionalac došao je u Kinu iz redova Chelsea, te je sa ekipom Shanghai Shenhua potpisao ugovor na dvije godine.

                                Shenhua već neko vrijeme pregovara sa Anelkom, a jutros je na stranicama kluba objavljena i zvanična informacija kako je Francuz potpisao ugovor na dvije godine sa ovom ekipom kojoj će se priključiti u januaru 2012. godine.

                                Iako iz kineskog kluba nisu saopštili finansijske detalje ugovora, pretpostavlja se da je Anelka dogovorio sedmičnu platu u visini od 280.000 eura.

                                Eto, i to se zavrsilo

                                Comment

                                Working...
                                X