Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice odbrane, po meni najbolji tandem stopera je Terry-Cahill, a Bane na desnog beka.
    Sto se tice Luiz-a, po meni on je definitivno igrac za neku drugu poziciju, nije to klasican stoper kao sto su John i Cahill.
    Ali kako god, sjutra ce odbrana vjerovatno izgledati ovako: Cole-Cahill-Luiz-Ivanovic
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Imamo najbolju odbranu u ligi po imenima, sad jbg, po ucinku ove sezone ne deluje tako, no dolaze bolji dani generalno pa tako iza odbranu nam dragu

      Comment


      • Pomocnik Bob samo da sredi par bubica u glavi, da fiksira i da se usredsredi na ono sto treba da obavlja i moze da bude u top 5 stopera na svetu uz to neka vezba i za zadnjeg veznog pakad treba nek uskoci (kao npr Pepe u Realu)
        Umirem od smeha http://www.sportske.net/vest/medjuna...rca-72189.html
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Eee steta, a igraci kazu da su puno naucili od Kurca

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Pomocnik Bob samo da sredi par bubica u glavi, da fiksira i da se usredsredi na ono sto treba da obavlja i moze da bude u top 5 stopera na svetu uz to neka vezba i za zadnjeg veznog pakad treba nek uskoci (kao npr Pepe u Realu)
            Umirem od smeha http://www.sportske.net/vest/medjuna...rca-72189.html
            Nema sta, ovo je bas atrakcija danas

            Chelsea je uvijek imao dobre stopere, i mnogo mi je drago zbog toga, jer tu poziciju najvise gotivim a i sam sam bio stoper, sto je razlog vise.
            Opet kazem, po meni Luiz nije za stopera, vise je za veznog igraca. Ja volim one klasicne stopere, kao sto su Terry, Cahill, ili iz drugih klubova Vidic, Ferdinand nekada, Metzelder, Steven Taylor...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Luiz moze biti novi Pujol, onaj pravi ratnicki, beskompromisni stoper, koji se oprasta od rodbine i zivote pred svaku tekmu ;)

              Comment


              • Originally posted by Rocafela View Post
                Luiz moze biti novi Pujol, onaj pravi ratnicki, beskompromisni stoper, koji se oprasta od rodbine i zivote pred svaku tekmu ;)
                Samo je razlika sto je David Luiz igracina,a Puyol blage veze nema.Ipak Puyol daje 1000% sebe u svakoj tekmi i tako nadoknadjuje svaki kvalitet,a Luiz nekad nema pojma gdje se nalazi
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Samo je razlika sto je David Luiz igracina,a Puyol blage veze nema.Ipak Puyol daje 1000% sebe u svakoj tekmi i tako nadoknadjuje svaki kvalitet,a Luiz nekad nema pojma gdje se nalazi
                  Puyol veze nema? Au pobratime, pa mi mozda ne zivimo u istoj dimenziji, ko zna.

                  Comment


                  • Originally posted by Rocafela View Post
                    Puyol veze nema? Au pobratime, pa mi mozda ne zivimo u istoj dimenziji, ko zna.
                    Ocigledno ne zivimo,on je za mene bot obicni sto se znanja tice,al da gine,gine kao malo ko...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ok, to je i draz foruma, razmena razlicitih misljenja ;)
                      Po meni se vrednost i znanje stopera i ne ogleda u nekoj bogzna kakvoj tehnici, prefinjenosti ili ne znam ni ja cemu, vec u sposobnosti da borbenoscu, citanjem igre, koncentracijom odbrani svoj gol. Reci mi onda koji stoper po tebi poseduje vrhunsko fudbalsko znanje i umece?
                      Znam da Vidic nije sigurno, pa opet po velikoj vecini strucnjaka vazi za najboljeg stopera danasnjice, sa cime se i ja slezem.
                      Last edited by Rocafela; 20-03-12, 18:51.

                      Comment


                      • Nemojte ljudi o tome na ovoj temi, molim vas
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Zasto ne,cista diskusija,meni je Luiz tehnicki igracina,a Puyol mi je tanak sto se znanja tice i poprilicno je plitak igrac,pa ne ubjedjujem ja nikoga,samo sam rekao sta ja mislim i stojim iza toga...nikakav problem
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Zasto ne,cista diskusija,meni je Luiz tehnicki igracina,a Puyol mi je tanak sto se znanja tice i poprilicno je plitak igrac,pa ne ubjedjujem ja nikoga,samo sam rekao sta ja mislim i stojim iza toga...nikakav problem
                            Pa krenuli ste da pricate samo o Puyol-u, sada ce mnogi to vidjeti i nastace bespotrebna diskusija o tome da je on dobar ili los igrac.

                            @Rocafela
                            Slazem se sa tobom.

                            Sto se tice stopera, najvazniji su ovi elemnti: sigurnost u odbrani, dobra kontrola lopte, cuvanje igraca, skok igra ( dakle visok skok i naravno udarac glavom), uklizavanje. Postoji tu jos mnogo bitnih stvari, ali ovo su one najbitnije.
                            Zbog toga smatram da bi Luiz trebao da bude vezni igrac, zbog njegove tehnike koju posjeduje.
                            Last edited by Drunken Whaler; 20-03-12, 19:02.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Pa krenuli ste da pricate samo o Puyol-u, sada ce mnogi to vidjeti i nastace bespotrebna diskusija o tome da je on dobar ili los igrac.
                              Ok, u pravu si Ivane, sigurno da Pujolu nema mesta na Chelsea-jevoj temi. Nista, jedino da otvorimo temu Stoperi ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Pa krenuli ste da pricate samo o Puyol-u, sada ce mnogi to vidjeti i nastace bespotrebna diskusija o tome da je on dobar ili los igrac.
                                Nemoj se ti brinuti o tome ima ko ce,ako se razvija bilo kakva diskusija koja se tice fudbala nije problem prebaciti postove,ti samo uzivaj

                                EDIT:Rocafela,slobodno pisi ako imas sta o Puyol-u lako je prebaciti postove,pa nije se jednom diskutovalo na pogresnom mjestu,ali ako je rijec o fudbalu vrlo je lako to istolerisati
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X