Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Agent Lukasa Mure je potvrdio da ste u trci za njim, sa nama i Interom. To je eto moguca opcija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      ma nemora obojicu barem Hazard-a....kad bi on dosao kako bi izgledao napad Celsija ali za sad od toga nema nista...
      Ja mislim da ono ILI znaci jednog od dvojice pomenutih,a ne obojicu...procitaj malo post pa ga prokomentarisi
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Agent Lukasa Mure je potvrdio da ste u trci za njim, sa nama i Interom. To je eto moguca opcija.
        Tog bi momka svakako volio vidjeti kod nas... A ne vjerujem da ima neko ko ne bi.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Dovesti Kaku ili Sneijdera koji nisu u nikakvoj formi za neke silne pare,tipa 30 miliona za mene bi bilo ravno ubistvu,pa zar nije dovoljno sto vec imaju Torresa i ostale koji nisu u nekoj formi,treba neko mlad,poletan,zeljan dokazivanja u svakom smislu,sad za Sneijdera,(koji jeste odlican igrac,ali je ta forma drasticno losija u zadnjih godinu dana) koji je sve osvojio i nema toliku zelju za dokazivanjem,dati 30-40 miliona bilo bi vrlo lose,barem za mene,a pritom je usao u 28. godinu zivota
          Pa ni meni Sneijder nije prva zelja, ali bolje on nego da ne dovedu nikoga. Ja bih najvse voleo Gansa, ali to tesko da ce se desiti.

          @ Tata mumi Ja sam mozda malo "na noz" docekao AVB-a. U sustini tako bih svakog docekao, jer sam bio razocaran otpustanjem Ancelottija koji mi je omiljeni trener. Ali sam i pored toga mnogo puta rekao da bih voleo da dugo ostane trener jer je dosta vise s promenama svake godine. I ok, slazem se, treba mu vremena da uspostavi svoj sistem i da sve dodje na mesto. Ali ne treba mu valjda vremena da shvati da nema vajde od izmena tipa Fereira umesto Bosingwe, ili Mikel umesto Meirelesa kad se juri rezultat. Takve stvari me najvise iritiraju...
          sigpic

          Comment


          • Iskreno,gledao sam Gansa mozda 4-5 puta,meni je lik spor,ima viziju,tehniku i klasicni je ljevak i mislim da bi njemu odgovarala liga sa manjim zahtjevima,nesto poput Kalca...odlican je igrac ali nije nesto fizicki spreman,e sad ako bi ga doveli za nekih 20 miliona,onda uredu,ali svi znamo da je to nekih 30-40 miliona,a s obzirom da nije uopste dokazan igrac u Evropi sto vecini mnogo znaci,to je previse

            Matu na 10-ku a ganjati neko krilo tipa Hazard ili Gotze,ili dovesti Moutinha a ostaviti napad ovakav
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Pa ni meni Sneijder nije prva zelja, ali bolje on nego da ne dovedu nikoga. Ja bih najvse voleo Gansa, ali to tesko da ce se desiti.

              @ Tata mumi Ja sam mozda malo "na noz" docekao AVB-a. U sustini tako bih svakog docekao, jer sam bio razocaran otpustanjem Ancelottija koji mi je omiljeni trener. Ali sam i pored toga mnogo puta rekao da bih voleo da dugo ostane trener jer je dosta vise s promenama svake godine. I ok, slazem se, treba mu vremena da uspostavi svoj sistem i da sve dodje na mesto. Ali ne treba mu valjda vremena da shvati da nema vajde od izmena tipa Fereira umesto Bosingwe, ili Mikel umesto Meirelesa kad se juri rezultat. Takve stvari me najvise iritiraju...
              Ma kontam ja tebe. Ne moras se ti slagati sa mnom u svemu... I ja sam volio Ancelottija ali dosao je Boas i nemam nista protiv covjeka. Nisam ni ja srecan s tim izmjenama, vjeruj mi. Samo mi je bilo malo smjesno ovo stalno pljuvanje po covjeku, ali 'ajde... Svi smo isfrustrirani vjerovatno ovim desavanjima.

              Slazem se da Sneijder nije kao prije godinu dana, ali on ovakav kakav je sigurno ne bi mogao naskoditi ekipi. Jer sporije od ovoga ne moze. Uveo bi on sigurno neke dinamicnosti u veznom.
              A ako postoji igrac za kojeg sam siguran da nece kod nas, onda je to nazalost Ganso. Daj Boze da pogrijesim...

              Ganjati ovog Mouru...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Pa ni meni Sneijder nije prva zelja, ali bolje on nego da ne dovedu nikoga. Ja bih najvse voleo Gansa, ali to tesko da ce se desiti.

                @ Tata mumi Ja sam mozda malo "na noz" docekao AVB-a. U sustini tako bih svakog docekao, jer sam bio razocaran otpustanjem Ancelottija koji mi je omiljeni trener. Ali sam i pored toga mnogo puta rekao da bih voleo da dugo ostane trener jer je dosta vise s promenama svake godine. I ok, slazem se, treba mu vremena da uspostavi svoj sistem i da sve dodje na mesto. Ali ne treba mu valjda vremena da shvati da nema vajde od izmena tipa Fereira umesto Bosingwe, ili Mikel umesto Meirelesa kad se juri rezultat. Takve stvari me najvise iritiraju...
                Mozda prestane sa tim izmjenama kada konacno pronadje/sastavi pravi tim. Ja mislim da prije svega mora probati sa drugom formacijom. Da sada ne sirim, vec smo svi iznijeli nasa misljenja i formacije, uglavnom- mislim da bi tu mogao da pronadje resenje. Ali opet, i tu moze doci do kontra efekta.
                I opet kazem, vidjecemo kako ce to izgledati na kraju. Ova sezona ipak sluzi za rekonstrukciju tima, kao priprema za narednu. Pokusace da udju u top 4 u PL, pokusace da naprave neki znacajniji rezultat u LS, tu je i FA kup takodje. Uglavnom, rezultate Boasovog rada cemo vidjeti tek naredne sezone.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ja bih voleo da Inter proda Snajdera zbog tih njegovih učestalih povreda. Sjeban je totalno, staklene nožice ima, više je na terapijama nego na terenu... A što se tiče igara, dobar je on kad je zdrav, ali to je sve ređe...

                  Ako Luka ode u Junajted možemo očekivati ponudu Romana za Veslija... A i ne verujem da Čelsi može da dovede Hamšika u januaru. I ovako ga Napoli ne bi pustio sada a pogotovo jer Čelsi igra sa njima za 2 meseca...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Akane Hazard ti je bolja 10-ka od Mate ako bi pre jednog gurao u sredinu, mada oni mogu opusteno da se rotiraju jer pokrivaju sve AM pozicije bez problema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hamsik je moja poslije Edena najveca zelja,igrac koji se ubio za PL,a pogotovo onakav tip igraca fali Chelsea-u

                      Sto se tice Sneijdera sad Chelsea-u takav kakav je sa zdravljem je nepotreban jer bi ga u PL neko slomio za 2-3 utakmice,jer svaka ekipa ima par mesara,neka i vise...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Za mene nikakav Kaka ni Snajder ne dolaze u obzir. Oni bi nam poboljsali igru trenutno, dakle nema tu perspektive, a da ne pricam da Snajdera ne mozemo da dovedemo za ispod 30 ! Covek se stalno povredjuje a i daleko je od mladog igraca. Treba voditi racuna o parama.

                        Nema sanse Hamsika, pa de da ga puste kad igramo sad sa njima, nema sanse niko iz Napolija.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Akane Hazard ti je bolja 10-ka od Mate ako bi pre jednog gurao u sredinu, mada oni mogu opusteno da se rotiraju jer pokrivaju sve AM pozicije bez problema.
                          Druze,gledao sam ga skoro svaku utakmicu ove godine,mislim ligaske, i u LP sam imao priliku par puta,gledam iskljucivo Lille zbog njega,lik nije normalan sta radi na krilu(pogotovo lijevom),bolji mi je na toj poziciji od Mate,sprda se i zajebava,cak je i brzi s loptom od Spanca,jeste liga slabija ali opet kad neko zna vidi se to,tako da bi ja ovu budalu na krilo,a Mata ima vrlo dobar smisao za razigravanje i nije uopste sebican pa bi njega stavio na 10-ku,ovo bi bila bombona,ali zasad pusti snovi
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ajde da kopiram moj post sa drugog foruma ovdje, kada sam vec pomenuo formaciju:
                            Po meni, najvaznije je da sada odu Anelka(transfer je dogovoren), Malouda, Kalou, Mikel jer od njih nikakve koristi nemamo. Zatim, pod hitno moraju da se dovedu novi igraci, konkretno stoper( vjerovatno dolazi Cahill) i krilo. Treba nam jos jedan igrac tipa Mate. Takodje treba forsirati Romeu-a, a pogotovo Josha McEachran-a, jer sada je pravo vrijeme da pocne da igra, a ako Boas nema namjeru da ga stavlja u tim, onda nek ode na pozajmicu. Trenutno nam se igra svodi na dva igraca- Sturridge-a i Matu. Mislim da prije svega formacija treba da se promijeni, mozda npr u 4-2-3-1. To bi moglo izgledati ovako:
                            -----------------Cech----------------
                            -Ivanovic--Luiz--Terry--Cole---
                            --------Lampard--Meireles------
                            -Sturridge---Mata--Novo krilo-
                            ----------------Torres----------------

                            E sada, tu ima dosta prostora za manevar. Na pozicijama 2 zadnja veza mogu rotirati i Ramires,Josh i Romeu. Na poziciji poluspica moze igrati Lampard, a Mata bi se preselio na lijevoj strani.
                            Postoji tu dosta mogucnosti, ali- potrebne su promjene
                            Primijetio sam da i Tony G i jos neki forumasi zamisljaju nesto slicno ovom, tako da bi ovo mogla da bude dobra varijanta.
                            Ali opet kazem, ne pitamo se mi nista, Boas je taj koji odlucuje.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Druze,gledao sam ga skoro svaku utakmicu ove godine,mislim ligaske, i u LP sam imao priliku par puta,gledam iskljucivo Lille zbog njega,lik nije normalan sta radi na krilu(pogotovo lijevom),bolji mi je na toj poziciji od Mate,sprda se i zajebava,cak je i brzi s loptom od Spanca,jeste liga slabija ali opet kad neko zna vidi se to,tako da bi ja ovu budalu na krilo,a Mata ima vrlo dobar smisao za razigravanje i nije uopste sebican pa bi njega stavio na 10-ku,ovo bi bila bombona,ali zasad pusti snovi
                              Ne znam, ja kad ga god gledam kad udje u sredinu ono nije normalno sta radi ali ubija i na levom krilu, na desnom malo manje. Neverovatan igrac!
                              sigpic

                              Comment


                              • Fino ste pustili masti na volju...

                                I ja bi volio sve to sto se naveli.

                                Nego, Malouda zeli da ode, to je sve izvjesnije, pominje se PSG sada u januaru. Ajde, idi covjece...
                                A predsjednik Santosa negirao price da su Real i Barcelona najblizi dovodjenju Neymara i rekao da Chelsea ima otvoren put. Ali ima samo jedan mali problemcic, a to je City. S njima se ne mozemo takmiciti u ponudama, tako da sve ostaje na Neymaru ako uopste bude napustao Santos u januaru ili na ljeto. Ali meni sve ovo lici na jos jedno novinarsko sranje. Ovo je 100-i put da nas povezuju sa njim.

                                I da, Bosingwa se povrijedio u prosloj utakmici i zato je bila ona izmjena.

                                Right back Jose Bosingwa injured his hamstring in the 1-1 draw, Alex is transfer-listed and Branislav Ivanovic is not expected to return from a hamstring injury until Chelsea's FA Cup third-round tie at home to Portsmouth on January 8.
                                Jbt, ne mozes sada sastaviti odbranu. Zato ce Boas uvrstiti Hutchinsona u prvi tim za naredni mec. Podsjecam, to je onaj momak koji se oprostio od fudbala prosle sezone zbog hronicne povrede desnog koljena, ali onda mu je klub ponudio novi ugovor i on se vratio treninzima i utakmicama za Youth tim.
                                Last edited by bracala; 28-12-11, 10:57.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X