Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AlexisSanchez View Post
    da li ima neko ko moze nesto vise reci vezano za prelazak Toresa u Barselonu u zamjenu za Cuenca-u, Montoya-u i Sergi Roberta?
    Evo ja... To ti je cista laz, zaboravi na taj transfer ;)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by AlexisSanchez View Post
      da li ima neko ko moze nesto vise reci vezano za prelazak Toresa u Barselonu u zamjenu za Cuenca-u, Montoya-u i Sergi Roberta?
      dal je moguce da tolko lazu...da su izlagali da daju Pedra,Alkantaru, i Sergi Roberta pa da poverujes u tu pricu ali ovako u ovo retko ko moze da poveruje...
      ovi mediji kakvi su ne bi me cudilo da napisu da Celsi dobija od Barse Matu,Obi Mikela i Drogbu...
      Last edited by amare@stoudemire; 28-12-11, 20:38.

      Comment


      • ODLIČNO...XD

        Comment


        • Tores se uopste ne uklapa u filozofiju igre Barselone, sto naravno ne znaci da je los igrac. Uostalom, klub koji je sampion Evrope, svidjalo se to nama ili ne, nece dovesti igraca koji je u katastrofalnoj formi i rizikovati s njim(osim kao rezervu ali i tu je problem jer svi znamo ko su Barselonine rezerve: vecinom deca iz njihove akademije). Trebaju mediji da razmisle pre nego sto krenu da izmisljaju. Ali njima treba materijal s kojim ce popuniti strane.

          Zao mi je Toresa. Zao mi je da vidim kako se trguje sa imenom jednog od najboljih napadaca ove decenije. Sada je malo stvari u njegovim rukama, a nekada je sve bilo u njegovim rukama. Sve zavisi od trenera Celzija. Poslednji voz krece u januaru.
          Last edited by Bogi; 29-12-11, 10:37.

          Comment


          • Evo sada se pise da smo mi i Arsenal zagrizli samo za Cuencu jer mu uskoro istice ugovor.

            A Hulk zeli u Chelsea, ali ima samo jedna mala prepreka a to je klauzula od €100m. Tako da ce se ili smanjiti drasticno cijena ili nece biti nista od ovoga. A ovi iz Porta su svjesni da niko nece nuditi tolike pare za njega. A i Hulk je vjerovatno svjestan da je spreman da ode u neku jacu ligu.

            McEachran ce u Bolton. Bar se tako pise...

            Nas najtacniji igrac ove sezone je Romeu sa 91.3% tacnosti dodavanja (541/581). Samo neka nastavi ovako.
            Last edited by bracala; 29-12-11, 10:46.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Posto iz Barcelone odlazi Keita,izgleda da ce Barcelona iskoristiti onu opciju u ugovoru da vrati Romeu-a i to odmah sada za 10 miliona...smetljari
              Last edited by AK47; 29-12-11, 11:05.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • E masala.

                Mada im i nije potreban Romeu, ali vratice ga jer je ovdje napredovao dosta. Posao standardan i naravno, mogao bi nas pojacati pa ce ga zato vratiti...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ma ja i ne volim ove opcije kupovanja igraca(odnosno djece) Reala i Barcelone jer se oni automatski zastite i najvjerovatnije gubi klub koji kupuje,pa neka kupuje Getafe,Zaragoza,al nema potreba Chelsea da kupuje te igrace i strepi da ce mu ih uzeti,greska u startu
                  Last edited by AK47; 29-12-11, 11:10.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ali zaboravili ste da zavisi i od Romeua da li ce se vratiti u Barsu. Mozda je Chelsea u obavezi da prihvati ponudu Barselone od 10M posle prve sezone ili 15M posle druge, ali Romeu moze da odluci da ostane u Chelsea-ju i odbije ponudu Barse. Tako da tu nista nije zagarantovano, a Romeu ako odluci da se vrati u klub koji ga je pustio da ide za samo 5M onda je budala.
                    Kad je rec o Hulku - taj lik mi je enigma, ima neverovatne predispozicije, ali pre par sezona kad sam ga gledao u LS cinilo mi se da je sebican i da donosi lose odluke. Npr. prodje igraca po strani i onda sutira iz prakticno mrtvog ugla umesto da centrira, ili sutira sa 30+m potpuno nerezonski. I realno preskup je, a nisam siguran na kojoj bi poziciji igrao, jel kao napadac ili krilo?
                    A Bogi je pomenuo Torresa - meni deluje kao da je on zaboravio da igra na onaj naicn iz Liverpoolu. Da bude na ivici ofsajda i stalno da trci u prazan prostor i nada se da ce dobiti loptu od vezista. On je u takvim situacijama nezaustavljiv zbog brzine i egzekucije. Mislim da treba da zaboravi na ovo izvlacenje na stranu ili da dolazi do centra da primi loptu. Treba samo da se fokusira na samu zavrsnicu napada - kao npr. Chicharito, konstanta kretnja i samim tim opasnost po gol, bez mnogo mudrovanja. Takvi igraci nemaju sta da traze na strani ili na centru.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja pretpostavljam da se nece puno dvoumiti ako dodje do ovoga,volio bih da grijesim

                      @Tony G

                      Istog sam razmisljanja bio kao ti u vezi Hulka,ali se nesto prosle godine u njemu promijenilo,jeste da on puno dribla i sutira,ali je prosle godine milion puta razigrao Falcao-a i imao sam to priliku da vidim,promijenio se i Chelsea-u bi dosao kao budali samar.Najbolji je na poziciji desnog krila jer je klasicni ljevak i tamo se najbolje snalazi,jak je kao zivotinja i mislim da proces prilagodjavanja ne bi dugo trajao,mozda ga ne bi ni bilo.Moze igrati i napadaca ali je kao krilo daleko bolji
                      Last edited by AK47; 29-12-11, 12:01.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • @Tony

                        U pravu si. I Romeu se pita da li ce se vracati, ja sam to i zaboravio. Nadam se da ce ostati, jer ovdje ima zagarantovano prvo mjesto i priliku za jos veci razvoj. A Hulk bi igrao krilo ako bi dosao kod nas a Danny bi isao na mjesto spica.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Evo sada se pise da smo mi i Arsenal zagrizli samo za Cuencu jer mu uskoro istice ugovor.

                          A Hulk zeli u Chelsea, ali ima samo jedna mala prepreka a to je klauzula od €100m. Tako da ce se ili smanjiti drasticno cijena ili nece biti nista od ovoga. A ovi iz Porta su svjesni da niko nece nuditi tolike pare za njega. A i Hulk je vjerovatno svjestan da je spreman da ode u neku jacu ligu.

                          McEachran ce u Bolton. Bar se tako pise...

                          Nas najtacniji igrac ove sezone je Romeu sa 91.3% tacnosti dodavanja (541/581). Samo neka nastavi ovako.
                          Jedna zanimljivost u vezi pozajmice u Boltonu. Secate se kada je Wenger poslao Wilsherea na pozajmicu u Bolton kakav je postao naredne sezone. Isto se dogodilo sa Sturidgeom prosle sezone. Znaci ocigledno da se isplati slati mlade igrace na pozajmicu u Bolton.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ocigledno da ima tu necega, cim mladi igraci u kratkom periodu sticu iskustvo i dosta napreduju. Nadam se da ce i Josh biti regularan i da ce od naredne sezone preuzeti znacajnu ulogu u veznom redu i kod nas.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ocigledno da ima tu necega, cim mladi igraci u kratkom periodu sticu iskustvo i dosta napreduju. Nadam se da ce i Josh biti regularan i da ce od naredne sezone preuzeti znacajnu ulogu u veznom redu i kod nas.
                              da je Kakuta imao u Boltonu vecu minutazu sigurno bi on sad bio kao Staridz....

                              Comment


                              • Svrseno je s Cahillom. Postoje dvije moguce cijene: 5M funti i 7M funti. Koja god da stupi na snagu, smijesna je... I dobro je pa je ovo 95% sredjena stvar. Potreban nam je stoper.

                                A Ancelotti ce poslati ponude za Maloudu i Alexa. Ne ustrucavaj se Carlo.


                                Chelsea v Aston Villa in all competitions
                                Games played 142
                                Chelsea wins 53
                                Villa wins 55
                                Draws 34

                                Our last 10 league meetings at Stamford Bridge
                                2000/01 Chelsea won 1-0
                                2001/02 Villa won 3-1
                                2002/03 Chelsea won 2-0
                                2003/04 Chelsea won 1-0
                                2004/05 Chelsea won 1-0
                                2005/06 Chelsea won 2-1
                                2006/07 Drew 1-1
                                2007/08 Drew 4-4
                                2008/09 Chelsea won 2-0
                                2009/10 Chelsea won 7-1
                                2010/11 Drew 3-3

                                Dakle karakteristika ovih duela u posljednjih par godina je dosta golova. Villa je veoma losa ove sezone, a i mi smo. Opet cu se naravno nadati pobjedi. Veliki problem cemo imati kada je u pitanju odbrana. Povrijedjeni su Ivanovic i Bosingwa, tako da ce Ferreira ili mladi Hutchinson dobiti sansu.

                                Mec se igra sutra u 16:00h.
                                Last edited by bracala; 30-12-11, 11:46.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X