Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam procitao, ali evo sta je sada izaslo:

    However, Chelsea are determined to keep faith with Torres and a club spokesman said today: "The story is total nonsense. Fernando is in the long-term plans at Chelsea."
    To su ti sve spekulacije, ali mislim da ako do kraja sezone ne pokaze nista, onda ce ici sigurno. Mada sada Drogba igra sjajno, tako da ce biti tesko uklopiti Torresa.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Vise bih voleo da igramo sa 2 spica, jer trener se mora prilagodjavati onome sto ima a ne sto nema.
      Ne znam stvarno ,imamo paklenog igraca koji ni cemu ne sluzi !

      Comment


      • Pa evo sada je pronasao neku ekipicu koja dosta bolje izgleda i koja donosi rezultate. Ne znam kako ce Torresa uklopiti u ovo, s njim bas treba vremena i strpljenja...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Koliko je samopouzdanje vazna stvar,vidimo kod Torresa,znaci sve je u glavi,covece ne moze neko za 2 godine od vrhunskog napadaca da se pretvori u igraca koji na svakih 7 utakmica postize po gol..

          Mozda je Celzi trebao da ga da na pozajmicu,mozda u Spaniju,mozda Atletico,da se raspuca,podigne formu i vrati staro samopouzdanje..Mozda ne bi bio promasena investicija..
          Ali Villas-Boas mu i ne daje bas sanse da igra,ne znam kako i da podigne formu kad covek uopste skoro i da ne igra..Mada tu je Drogba koji je sada fantastican.Mozda se Torres raspuca kada Drogba ode na Africki kup nacija,jer ce tada svakako dobijati vise sansi da igra,nego sad.

          EDIT:Spekulise se da je Villa nezadovoljan u Barsi i da ide mozda u Englesku,u Celzi,ne znam koliko je to provereno
          Last edited by Kalu; 14-12-11, 15:13.
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Originally posted by Kalu View Post
            Koliko je samopouzdanje vazna stvar,vidimo kod Torresa,znaci sve je u glavi,covece ne moze neko za 2 godine od vrhunskog napadaca da se pretvori u igraca koji na svakih 7 utakmica postize po gol..

            Mozda je Celzi trebao da ga da na pozajmicu,mozda u Spaniju,mozda Atletico,da se raspuca,podigne formu i vrati staro samopouzdanje..Mozda ne bi bio promasena investicija..
            Ali Villas-Boas mu i ne daje bas sanse da igra,ne znam kako i da podigne formu kad covek uopste skoro i da ne igra..Mada tu je Drogba koji je sada fantastican.Mozda se Torres raspuca kada Drogba ode na Africki kup nacija,jer ce tada svakako dobijati vise sansi da igra,nego sad.
            Pa ja, odlijepio kada je glava u pitanju. Ne moze nikako zaboraviti raditi ono sto je nekada radio, sve je do glave. E bravo, bas sam to i htio napisati vezano za Africki kup nacija. Tada ce biti prvi spic. Igraci koji idu na Africki kup nacija nece moci nastupati protiv Norwicha, Swansea-ja, Uniteda i Evertona... Valjda ce Torres proraditi kao sto je Anelka prije par sezona.

            EDIT: To za Villu mi se cini kao fina novinarska patkica...
            Last edited by bracala; 14-12-11, 15:19.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ja verujem u Torresa, verujem da ce proraditi vec u subotu protiv Wigana. Treba ga staviti od prve minute.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Ja verujem u Torresa, verujem da ce proraditi vec u subotu protiv Wigana. Treba ga staviti od prve minute.
                Ma nema sanse da pocne, Drogba je sad u onoj prepoznatljivoj formi i bilo bi glupo staviti ga na klupu. Inace Torres je u jednom trenutku delovao kao da je na putu da bude onaj stari, postigao je onaj gol protiv Uniteda, pa odmah u sledecoj utakmici i gol protiv Swansea ali je na tom mecu i dobio crveni (3 meca suspenzije). Dok je odradjivao suspenziju mogao je da igra u LS gde je dao 2 gola protiv Genka, ali posle toga je malo igrao, nznm zasto, mislim da mozda cak nije poceo utakmicu posle poraza od Arsenala. Stvarno ne znam kako ce povratiti formu ako sedi na klupi, jedino mogu da se nadam da ce proraditi u januaru kad ne bude Drogbe zbog Africkog Kupa Nacija.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Ja verujem u Torresa, verujem da ce proraditi vec u subotu protiv Wigana. Treba ga staviti od prve minute.
                  Protiv Vigana mozes i mene ubaciti da igram i zabit cu hetrik

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Protiv Vigana mozes i mene ubaciti da igram i zabit cu hetrik
                    Ajde videcu sta mogu da ti sredim kod AVB pa ti javim do subote.



                    Evo zasto Lampard sedi na klupi i zasto ste imali seriju losih rezultata. Evo sta se slusa u svlacionici.

                    http://www.youtube.com/watch?v=SmL9D...layer_embedded
                    Last edited by Tobdzija; 14-12-11, 22:07.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Ajde videcu sta mogu da ti sredim kod AVB pa ti javim do subote.



                      Evo zasto Lampard sedi na klupi i zasto ste imali seriju losih rezultata. Evo sta se slusa u svlacionici.

                      http://www.youtube.com/watch?v=SmL9D...layer_embedded
                      Ako navijaci sad ne pristanu da se promeni stadion, nznm kad ce. Ne mogu da ostanu na Stamford Bridge-u kad ga je Bieber skrnavio. xD

                      Sto je najgore mali ima skill...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ajde videcu sta mogu da ti sredim kod AVB pa ti javim do subote.



                        Evo zasto Lampard sedi na klupi i zasto ste imali seriju losih rezultata. Evo sta se slusa u svlacionici.

                        http://www.youtube.com/watch?v=SmL9D...layer_embedded
                        Al nemoj mi zaboraviti to javiti molim te
                        Talenti vam dolaze sami :P

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Ako navijaci sad ne pristanu da se promeni stadion, nznm kad ce. Ne mogu da ostanu na Stamford Bridge-u kad ga je Bieber skrnavio. xD

                          Sto je najgore mali ima skill...
                          E mislim da ce sad navijaci nuditi Romanu ponude da ovaj pristane, samo da se ide na novi stadion...

                          Kakvo pogano jutro jbt. Kad njega vidim, nemam zelje za zivotom...
                          Odigran je mec Chelsea - Doncaster Rovers (Youth Cup), slavili smo sa 2:1. Golove postigli John Swift i Lucas Piazon. Ako nadjem highlightse, postavicu...

                          Chelsea chairman Bruce Buck has declared Andre Villas-Boas could stay as manager for the next 15 years, claiming Roman Abramovich had finally found his man.
                          Buck:
                          "The board is happy, the fans are happy, and - I guess most importantly - Mr Abramovich is happy."
                          Kako bih volio ovo da se desi.
                          Last edited by bracala; 15-12-11, 12:02.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • All our away league meetings at Wigan:
                            2005/06
                            - Chelsea won 1-0
                            2006/07
                            - Chelsea won 3-2
                            2007/08
                            - Chelsea won 2-0
                            2008/09
                            - Chelsea won 1-0
                            2009/10
                            - Wigan won 3-1
                            2010/11
                            - Chelsea won 6-0


                            Wigan Athletic v Chelsea in all competitions:
                            Games played 17
                            Chelsea wins 12
                            Wigan wins 3
                            Draws 2

                            Head to head in the League at the DW Stadium
                            Games played 6
                            Chelsea wins 5
                            Wigan wins 1
                            Draws 0


                            Treba nastaviti u pobjednickom ritmu i dobiti ovu tekmu. Sigurno da se igraci Wigana sjecaju prslogodisnjeg demoliranja od 6:0. Dakle, oprezno od samog pocetka i ne bi trebalo biti problema.
                            A Boas izjavio da nece kupovati napadaca u januaru. Doduse, to su samo price koje se vrte po stranim sajtovima. Ali sve je izvjesnije da ce to biti jedan odbrambeni igrac i jedan u veznom.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Treba nastaviti u pobjednickom ritmu i dobiti ovu tekmu. Sigurno da se igraci Wigana sjecaju prslogodisnjeg demoliranja od 6:0. Dakle, oprezno od samog pocetka i ne bi trebalo biti problema.
                              A Boas izjavio da nece kupovati napadaca u januaru. Doduse, to su samo price koje se vrte po stranim sajtovima. Ali sve je izvjesnije da ce to biti jedan odbrambeni igrac i jedan u veznom.
                              [/FONT][/COLOR][/LEFT]
                              Pa bili bi stvarno budale kad bi kupili napadaca u januaru. Ok, Drogba ce odsustvovati ali to ce biti samo mesec dana, idealno da se da Torresu prilika, a tu je i Lukaku, mogao bi konacno da dobije malo vecu minutazu. A ako bas zagusti, onda samo Sturridge-a prebace na centralnog napdaca i kraj price.
                              Kao sto kazes najverovatnije ce dovesti stopera i nadam se nekog veznog, ali veznog koji ce na duze staze zameniti Lamparda. Neko ko ce biti oslonac ekipe u veznom redu, kao sto je to svih ovih godina bio Frank. Ovi koji su za sada tu nemaju potencijal za tako nesto. Solidni su igraci, ali nisu lideri, nisu nosioci ekipe. Ne bih voleo da vidim jos jednog klinca(robota) iz Barsine skole, nadam se Gansu, ili mozda Eriksenu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Pa bili bi stvarno budale kad bi kupili napadaca u januaru. Ok, Drogba ce odsustvovati ali to ce biti samo mesec dana, idealno da se da Torresu prilika, a tu je i Lukaku, mogao bi konacno da dobije malo vecu minutazu. A ako bas zagusti, onda samo Sturridge-a prebace na centralnog napdaca i kraj price.
                                Kao sto kazes najverovatnije ce dovesti stopera i nadam se nekog veznog, ali veznog koji ce na duze staze zameniti Lamparda. Neko ko ce biti oslonac ekipe u veznom redu, kao sto je to svih ovih godina bio Frank. Ovi koji su za sada tu nemaju potencijal za tako nesto. Solidni su igraci, ali nisu lideri, nisu nosioci ekipe. Ne bih voleo da vidim jos jednog klinca(robota) iz Barsine skole, nadam se Gansu, ili mozda Eriksenu...
                                Nisi ni ti lud.

                                Sto se tice ovog ubacivanja Sturridge-a u sredinu, slazem se, Sturridge normalno moze biti spic. Ali pitanje je ko bi u tom slucaju igrao krilo ako ode Malouda?
                                Last edited by bracala; 16-12-11, 16:30.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X