Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Meni je drazi kao krilo zato sto je prebrz i ima vise situacija 1 na 1 gdje je on bas jak,dosta dobro se koristi sa obije noge,jeste on ljevak ali nije igrac tipa Adam Johnson da ne zna desnom nista(ovaj cak i kad predribla igraca i dodje u situaciju da ubaci loptu,on to ne radi jer je limitiran,desne kao da i nema) dok to kod Stturidge-a nije slucaj,umije da zabije desnom(demonstrirao protiv Wigana,prijem lijevom i go desnom) ali i da centrira...manje prilike za manevar ima ako igra na spicu,a Chelsea-u je sada potrbniji kao takav,kao krilo mislim
    Slazem se sa svime sto si naveo. On ce vjerovatno i biti krilo ovu sezonu, ali kada se na ljeto dovedu kvalitetni igraci, Sturridge bi mogao vrlo lako na poziciju spica. Ali neka on nastavi ovako igrati, ne smeta mi ni sekunde.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Je li neko primijetio one dukseve/trenerke u kojima igraci Celsija ulaze na teren? Kako to da ih nema nigdje na online shopovima
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ne znam sto ih nema, ali su skroz jake trenerke.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Evo citam sad da ce Lampard sjutra poceti utakmicu. E pa mora da je pocne! Najjaca ce biti ispala ako i sjutra bude rezerva, ja cu da poludim...
          Lampard je veliki majstor i dalje, jos uvijek on igra dobro, ne uticu godine mnogo na njega. Evo npr kada sam gledao Engleze protiv nas, primjer: Parker je poceo utakmicu, Lampard na klupi. Parker cijeli mec samo gura loptu na svojoj polovini i dodaje je bekovima, oni je njemu vrate, on opet njima i tako u krug. I kazu on kreator, a covjek ni jednu loptu naprijed nije poslao. Nakon toga, u igru ulazi Lampard. Odmah se vidi ta kreativnost, taj osjecaj za prazan prozor, iz jednog poteza (bez gledanja) stvara sanse napadacima. Ajde pogledajte snimak utakmice Chelsea- Arsenal (1. poluvrijeme) i obratite paznju kakve je lopte slao naprijed.
          Covjek jednostavno mora da igra, nema on 20 god pa da ga cuvaju sa izgovorom ''ima vremena''. Mora da igra sada, dok je jos uvijek sposoban da igra na najvecem nivou. Svaka cast i Romeu, Meirelesu i Ramiresu, ali Lampard mora da igra!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Evo citam sad da ce Lampard sjutra poceti utakmicu. E pa mora da je pocne! Najjaca ce biti ispala ako i sjutra bude rezerva, ja cu da poludim...
            Lampard je veliki majstor i dalje, jos uvijek on igra dobro, ne uticu godine mnogo na njega. Evo npr kada sam gledao Engleze protiv nas, primjer: Parker je poceo utakmicu, Lampard na klupi. Parker cijeli mec samo gura loptu na svojoj polovini i dodaje je bekovima, oni je njemu vrate, on opet njima i tako u krug. I kazu on kreator, a covjek ni jednu loptu naprijed nije poslao. Nakon toga, u igru ulazi Lampard. Odmah se vidi ta kreativnost, taj osjecaj za prazan prozor, iz jednog poteza (bez gledanja) stvara sanse napadacima. Ajde pogledajte snimak utakmice Chelsea- Arsenal (1. poluvrijeme) i obratite paznju kakve je lopte slao naprijed.
            Covjek jednostavno mora da igra, nema on 20 god pa da ga cuvaju sa izgovorom ''ima vremena''. Mora da igra sada, dok je jos uvijek sposoban da igra na najvecem nivou. Svaka cast i Romeu, Meirelesu i Ramiresu, ali Lampard mora da igra!
            Bez brige, igrace sutra jer je Ramires suspendovan. Apsolutno delimo misljenje za Lamparda. Sesti najbolji strelac i drugi najbolji asistent u istoriji PL, a vezni igrac. Mislim da to dovoljno govori, a AVB ga drzi na klupi. Neverica... Vec sam mnogo puta rekao da mislim da Lampard treba da bude standardan u veznom redu a ovi ostali da se rotiraju. Ja i dalje ne znam zbog cega Ramires igra. Uglavnom se potencira ta njegova brzina i energija, ali koji je prozivod toga? Golovi, asistencije? Covek ne moze da resi 1 na 1 sa golmanom. Nema kontrolu lopte, a samim tim ni mogucnost da proigra saigraca. A znamo kakav je Lampard 1 na 1 sa golmanom, bolji od vecine napadaca.
            Narednih 7 meceva su Fulham, Villa, Wolves, Portsmouth (FA Cup), Sunderland, Norwich, Swansea - mislim da je sasvim realno pobediti svih 7 utakmica. Verovatno 7 pobeda za redom zvuci izuzetno tesko, ali ove ekipe su prosek ili ispod proseka i Chelsea ih mora pobediti, jer posle toga slede znatno tezi mecevi...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Bez brige, igrace sutra jer je Ramires suspendovan. Apsolutno delimo misljenje za Lamparda. Sesti najbolji strelac i drugi najbolji asistent u istoriji PL, a vezni igrac. Mislim da to dovoljno govori, a AVB ga drzi na klupi. Neverica... Vec sam mnogo puta rekao da mislim da Lampard treba da bude standardan u veznom redu a ovi ostali da se rotiraju. Ja i dalje ne znam zbog cega Ramires igra. Uglavnom se potencira ta njegova brzina i energija, ali koji je prozivod toga? Golovi, asistencije? Covek ne moze da resi 1 na 1 sa golmanom. Nema kontrolu lopte, a samim tim ni mogucnost da proigra saigraca. A znamo kakav je Lampard 1 na 1 sa golmanom, bolji od vecine napadaca.
              Narednih 7 meceva su Fulham, Villa, Wolves, Portsmouth (FA Cup), Sunderland, Norwich, Swansea - mislim da je sasvim realno pobediti svih 7 utakmica. Verovatno 7 pobeda za redom zvuci izuzetno tesko, ali ove ekipe su prosek ili ispod proseka i Chelsea ih mora pobediti, jer posle toga slede znatno tezi mecevi...
              Sto se tice Ramiresa, on zna cesto da stvori situaciju 1-1, ali kao sto si rekao, finishing mu je- 0. Bas sam pazljivo posmatrao sta on radi kada se nadje u toj situaciji, i zakljucio sam da on ne gleda poziciju golmana, ne razmislja mnogo, samo udari loptu sa ciljem da ona ide prema golu, i to najcesce po sredini. To ne prolazi. U nekom od poslednjih meceva pokusavao je da je gurne golmanu kroz noge, ali to ne moze svako...
              Sto se tice rasporeda, svakako je moguce da se dobiju sve utakmice, (ali sve je moguce) i ja se nadam da cemo uspjeti da koliko-toliko smanjimo bodovnu razliku u odnosu da dvojac iz Manchestera.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Je li neko primijetio one dukseve/trenerke u kojima igraci Celsija ulaze na teren? Kako to da ih nema nigdje na online shopovima
                Mozda mogu da ti pomognem. Video sam ovako nesto u Adidasovoj prodavnici u Uscu...Ako na to mislis.

                http://www.chelseamegastoreasia.com/...-kids_01_s.jpg

                Comment


                • Originally posted by Bogi View Post
                  Mozda mogu da ti pomognem. Video sam ovako nesto u Adidasovoj prodavnici u Uscu...Ako na to mislis.

                  http://www.chelseamegastoreasia.com/...-kids_01_s.jpg
                  Nisam mislio na to, ali u svakom slucaju hvala ti
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Cech, Bosingwa, Luiz, Terry (c), Cole, Meireles, Romeu, Lampard, Sturridge, Torres, Mata

                    Subs: Turnbull, Ferreira, McEachran, Malouda, Kalou, Lukaku, Drogba

                    Torres u prvoj postavi.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • U proslih nekoliko utakmica nije sastavio 45 minuta sve skupa. Valjda ce danas odigrati dobro...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Tri utakmice za redom 1-1. Sta reci osim OCAJ. Protiv Tottenhema je to jos i dobar rezultat, ali Wigan i Fulham su morali da pobede. Nekako su mi danas tokom veceg dela utakmice delovali nezainteresovao, bez zelje, bez truda. Stvarno sramotno. Ne znam vise ni kakva je ono igra. Da li se igra na kontru ili koji kurac? Sta rade Mata i Sturridge kad protivnik ima loptu? Bleje skroz na stranama otprilike izmedju odbrane i veznog reda. Pa koja je to pozicija? Tako je vec nekoliko utakmica, poceli su to da rade protiv Valencije, ali sam se nadao da ce se to promeniti. Ne razumem koja je vajda od njih na takvim pozicijama. Jer kad Chelsea oduzme loptu njih dvojica ostanu totalno odseceni. Izgleda da ekipa igra samo kada krecu od pozadi, a uopste se ne trude da u centralnom delu terena oduzmu loptu i zapocnu brzu kontru. Zapravo kako uopste to da urade kad 2 igraca koja bi tu mogla da pomognu odlaze na pozicije spoljnih igraca (iz zaboravljene 5-3-2 formacije). I pored toga je bilo sansi da se pobedi danas, ali Stockdale je odlicno branio. Doduse nisu to bile neke 100% sanse, uglavnom udarci glavom iz teskih situacija ili iz daljine. I, da ne zaboravim da prokomentarisem "fenomenalne" izmene. Lampard, Sturridge i Bosignwa napolje, Malouda, Drogba, Fereira u igru. Dakle 2 brza i probojna igraca su izasla da bi usao jos jedan centralni napadac i zaboravljeni desni bek. Nemam nista protiv Fereire ali jednostavo ne vidim cemu ta izmena. Ako je bila povreda Bosingwe onda bolje da je usao neki ofanzivni igrac tipa Kalou ili Lukaku. Generalno najvise me razocarava igra u fazi odbrane, odnosno kad protivnik ima loptu. I konstantno se desava ove sezone da Chelsea sporo ulazi u mec i onda protivniku raste samopouzdanje a to nikad nije dobro.
                        sigpic

                        Comment


                        • I dalje ostajem pri tome da ovog ljeta i onog tamo januara treba sve skupa potrositi oko 150M. Trebaju se dovesti igraci koji ce biti standardni ali i oni koji mogu nesto sa klupe uraditi...

                          Nemas ti sada kvalitetnih igraca na klupi. Ono je ocaj. Sve rasprodati odmah u januaru. Da ih ne gledam vise...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • NE boj se mumi, sprema Roman 150 MILKI !

                            Comment


                            • Ovo ispod su igraci koje bi trebalo prodati i njihove vrijednosti prema transfermarktu:

                              Alex - €13m
                              Mikel - €20m
                              Malouda - €17m
                              Kalou - €14m
                              Anelka - €10m

                              Mislim da je Alex usao u zadnjih 6 mjeseci ugovora i samim tim ce mu i cijena biti manja. Za njega bi se moglo dobiti nekih €5m. Za Mikela bi se moglo dobiti nekih €10-12m. Malouda za €8-10m, Kalou za €10m i vidjecemo za koliko ce otici Anelka, nadam se za ovih €10m.

                              Ne znam ko je jos pri isteku ugovora... Mrsko mi bilo traziti. Ako ima neko, slobodno napisite.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • E jebo ti taj transfermarket kad Mikel vredi 20 mil.
                                Ne bih ga uzo za milion

                                Comment

                                Working...
                                X