Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam samo ocekivao da ce brzo da realizuju transfer, sigurno ce da bude starter u prvih par meseci.Strance tek da ocekujemo od oktobra-marta, u novu sezonu se ulazi sa mladim i domacim igracima.Igrace koje sam spomenuo juce bi mogli uskoro da potpisu, sto ne znaci nuzno da ce tako i da se desi.Stranci ce da se dovode na pozicijama gde bude najvise skripalo.Sada ce konkretno da jure 1, 2/3 i 5.Kvalitetnog pleja tek kasnije u sledecoj sezoni mozemo da ocekujemo.Ne verujem ni da ce Magdevski ni taj novi igrac(ukoliko ga dovedu preko leta) da se izbori za drugog pleja.Sada se vise dovode igraci kako bi se popunio roster, oni koji donose kvalitet i prave prevagu tek u periodu u kojem sam nam naveo.

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/pa...z-borca/138146

      Што се мене тиче, подржавам ово усмеравање ка домаћим играчима. Али као и увек, треба нам нека зверина под кошем да скупља скокове. Бела, црна (пре ће бити), свеједно.

      http://kkpartizan.rs/sr/vest/1880/in...k-partizan-nis

      Јебо те Вучић више, да те јебо...
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Mora da se shvati da jednostavno mora da mu se zahvali, ne volim ni ja to ali mora. Znamo koliko je psiho spreman daleko da ide. Posle skandiranja u hali sportova, znamo sta se desilo, Beric je podneo ostavku posle psihovog gostovanja na RTS-u kada je isprozivao Berica I slavine su bile zavrnute u klubu. Plus sto sada Pekmen mora to da spominje zbog ugovora sa MTS-om I NIS-om. imamo posla sa bolesnim covekom, to mora da se shvati!
        Milion puta je dokazao da je bolestan, a to se najbolje vidi po tome kada stalno spominje kako ga prozivamo da je derpe, a to je spomenuo posle druge utakmice na konferenciji koja je uzivo isla na Pinku I rekao:,, sudija dosudi nesto, a oni Vucicu I znamo sta sledi dalje".
        Videli smo kako je izgledalo kada je sa Duletom udareno po njemu.
        Svaki novi odgovor, donece novo pitanje. Bolje da ne otvaramo kutiju, neka je zatvorena.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
        Last edited by BogdanB; 13-06-16, 18:03.

        Comment


        • Ja iskreno ne vidim razlog za pljuvanje Pekovica. Covek pravilno razmislja i trudi se da Partizan vrati tamo gde mu je i mesto, a klub je preuzeo mozda i u najgorem i najtezem trenutku u istoriji. Sto se tice "uvlacenja" i "zahvaljivanja", jednostavno mora tako da se radi. Razumljivo je da nam se to ne dopada, uveren sam da se ne dopada ni samom Pakovicu, ali jednostavno, ako zelimo da funkcionisemo moramo biti "uvlakaci". U suprotnom nema sponzora, nema para, svi okrecu ledja i mi se gasimo. Da Dule nije godinama pisao po vlasti ne bi dosli u ovu situaciju. I stvarno ne vidim nikakav problem da se s vremena na vreme zahvali premijeru od kojeg realno zavisi hocemo ili imati para ili ne. Ako nam obezbedi NIS, Telekom i jos neke privatne firme, mislim da je sasvim ok da se povremeno spomene njegovo ime. Svaki politicar voli dobru reklamu pa i Vucic, to je normalno. I nije u redu da svi upiremo prstom u Pekmena samo zato sto covek pokusava na sve nacine da spasi klub.

          Sto se Bircevica tice, mislim da ce biti potrebno neko vreme da se vrati na stare staze. Dok je igrao u Radnickom pruzao je dobre partije, stigao je cak i do reprezentacije, ali posle su ga povrede unistile i jos je otisao u jedan od najslabijih klubova u spanskoj ligi. Morace Dzile oko njega mnogo da se potrudi ukoliko zeli da ga vrati. Sto se ostalih pojacanja tice, mislim da nam je prioritet da dovedemo sto vise kvalitetnih klinaca i potpisemo ih na 4 godine kako bi imali bazu za naredne sezone i kako bi na kraju od njih mogli i da zaradimo. Tu ne bi stedeo pare, jer to nam je jako bitno posto od ovih klinaca koje mi imamo nema nikakve koristi. Do duse, sacekao bi Vrabca jos jednu sezonu da vidimo sta moze da pokaze. Sto se tice Vanje, Andrica i Koprivice, sa njima u ekipi ne bi planirao sledecu sezonu. Od stranaca da uzmemo sta preostane, samo da ima dobre fizikalije i to ce nam od njih biti dovoljno. Od ovih igraca voleo bi da ostane Cvele kao rezervni plej i Novica kao novi kapiten. Svi ovi ostali out.

          Mislim da ce nam najveci problem biti da nadjemo centra. Ta pozicija je ionako deficitarna svuda u svetu, a pogotovo za one koji nemaju para, kao mi. Ako se dovede stranac, on je obicno loseg kvaliteta, a ako se dovede klinac, sa njima mora mnogo da se radi i da se ceka.

          Moje licne zelje za dovodjenje su Rakicevic i Majstorovic iz Metalca, Carapic iz Buducnosti, Stevanovic iz Borca, mozda Kuzmic kao neka rezerva, Jaramaz iz Mege...Sto se stranaca tice, tu imam apsolutno poverenje u Dzileta. Mislim da covek ume da ih odabere.

          Comment


          • Bircevic, Majstorovic, Rakicevic, Carapic, Stevanovic, Avramovic, Vanja, Vrabac, Koprivica, Andric... ostalo stranci, Cvele (nadam se, al sumnjam) leti i da mozemo 40 minuta da se peglamo sa svima.

            Nije neki tim, ali stranc menjaju tok sezone. Ako se ubode sve je moguce, a ako se omasi...mucenje se nastavlja.

            Comment


            • Rakicevic i Majstorovic su blizu potpisa, to bi moglo da se desi u toku naredne sedmice.Ako bi njih racunao roster za sada ovako izgleda:

              1 Cvetkovic, Magdevski(?)
              2 Vanja,
              2/3 Rakicevic
              3 Vrabac, Andric
              4 Bircevic
              5 Majstorovic, Koprivica, Djumic (?)

              Do oktobra ne ocekujem veliko pojacanj.Za Djumica ne znam da li ostaje ili ide, a ne znam da li se racuna na Magdevskog.

              Comment


              • Јебена ситуација...

                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ovo nikako ne valja...

                  Comment


                  • Ово би био идеалан расплет.

                    Nezvanična informacija je da Džikić ide samo na letnju ligu u NBA i da se potom vraca na posao u Partizanu. Ako je tako, ovo je ujedno i prilika da pogleda neke od američkih kandidata za dres Partizana.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam ko bi nam bio trener ako Debeli ode...

                      Comment


                      • Једино логично решење би био Стен ван Ганди.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • More like this...

                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Jedino Miloje...ne vidim ko bi drugi mogao da preuzme ekipu.

                              Comment


                              • Volim ja Miloja kao igraca, mislim da moze da bude i dobar trener... ali definitivno ima veliki minus zbog ovog "surovanja" sa zalizanom dzukelom. Te neki misticno povredjeni igraci, te neki retardirani kampovi u bitnim trenucima sezone itd itd. A i nije radio pod pritiskom, dok je u Partizanu pritisak neverovatan.

                                Ja sam za to da Dzile ostane jos minimum 10 sezona

                                Comment

                                Working...
                                X