Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.zurnal.rs/kosarka/partiza...zbog-partizana

    Dace Bog da je ovo istina, da igramo bar neku Evropu sledece godine...

    Comment


    • Stara vest, juce vec bila informacija da svi koji su ubaceni bice u istoj grupi, ali kapiram da ce to gledati nekako da iznivelisu jer bi ta nova grupa bila ubedljivo najjaca.Valjda je samo Mondo okacio vest da igramo sa AEKom, Besiktasom, Zelenom Gorom, Ludvigsburgom, Dinamo Sasari i jos dve ekipe.Menja se koliko sam razumeo sistem kvalifikacija, umesto dve kvalifikacione runde bice jedna.

      Danas bi trebalo da je dan D za Rakicevica.

      Comment


      • Ako ne budemo gubili tekme u Pioniru, ne vidim kako mozemo da ispadnemo iz LS bez obzira sto nam je grupa jaca od ostalih.Tri najbolje drugplasirane ekipe uz pobednike grupa idu direktno u osminu finala.Ostale ekipe( koje su druge, trece i cetvrte u grupi)+najbolje 4 petoplasirane igraju rundu pre osmine finala.

        Uglavnom 8+16+8+8, 8 ekipa idu u osmini finala, 16 igraju rundu pre cetvrtfinala, 8 idu u FIBA Europe Cup dok preostalih 8 ekipa zavrsava ucesce u FIBA-nim takmicenjima.

        Comment


        • Comment




          • Generalno mi se svidja raspored, jedino je ovde problem sto gostujemo u poslednjem kolu Sasariju ali dace Bog da pre toga obezbedimo prolaz dalje.

            Sledeceg petka ce da bude sastanak u Barseloni povodom toga sto smo mi, AEK i Zelena Gora odustali od takmicenja.Mozda nam stvari sledeceg petka budu malo jasnije, a mozda ce to da produze za jos koju nedelju.

            Comment


            • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...bi-u-Partizanu

              Pominje se i povratak Sinoveca. Ne znam zasto ne potpisu Pota, decko je prosao cele pripreme i na svakoj tekmi je dao solidan doprinos.

              Dopada mi se sto smo krenuli da dovodimo mlade igrace na koje cemo moci, nadam se, ozbiljno da racunamo u sledecoj sezoni. Nemamo taj luksuz da svake godine pravimo iznova ekipu i kupujemo igrace.

              Nadam se da ce Novica ostati, jer nam treba jedan kvalitetan visoki igrac. Ocigledno je da necemo dovoditi stranca na toj poziciji. Oni likovi na FB-u nesto pominju Gista, ali to je naucna fantastika u ovom trenutku.

              Comment


              • Sinovec kao i prethodna dva nasa pojacanja su odraz finansijske nemoci.Sinovec u smislu jer verovatno nismo u mogucnosti da kroz dva meseca nadjemo Amerikanca, a da se uklopi u finansijsku konstrukciju, koji ce da pravi razliku na terenu, Kenana zato sto do sada nismo uzimali igrace na pozajmicu i Lukovic zato sto je dosao da igra za neki minimalac.Veoma skroman prelazni rok, mada u ABA ligi ce to da prodje.Ova ekipa ce sigurno da zauzima gornu polovinu tabele, da bi bili sigurni ucesnici PO falice barem igrac pod kosem i jos jedan u spoljnoj liniji mada to sada nije moguce a da neko ne ode.

                Mirovacemo u narednom periodu, promene u igrackom kadru mozemo da ocekujemo tamo oko Nove Godine ili pred pocetak KLS-a.

                Ne treba nam Stefan Pot, uostalom da strucni stab smatra da nam je od koristi mi bismo njega vec potpisali posto je slobodan igrac.Covek trazi minute, a on ih sigurno nece dobiti (puno) u Partizanu.A i malo sebi dize cenu, i klub i on trenutno imaju korist od toga.

                Comment


                • Pominje se sada i Pavlovic.

                  Ja sam do sada zadovoljan prelaznim rokom. Ostaje samo da se vidi sta ce biti sa Novicom. Ako on potpise bicemo konkurentni u svim takmicenjima. Nama ABA liga i jeste cilj, u ligi sampiona cemo, kao i ranije u evroligi, dobijati utakmice na misice i sa vrucim domacim terenom. Nikad se ne zna, mozda iskoci neki od ovih mladjih igraca. Ni 2009/2010 nismo imali kvalitet za F4 evrolige pa smo uspeli.

                  Bitno da se ne dovode igraci tipa Edo Muric, koji nisu nekog narocitog kvaliteta a koji solidno kostaju.

                  Sto se Pota tice, bas sam zbog lose finansijske situacije i pomislio da ga potpisemo. Nije on skoro nista znacajno postigao u karijeri da bi mogao da trazi minute, pogotovo ne u tako velikom klubu kakav je Partizan. Za neku bekap varijantu mislim da je sasvim ok. Ali dobro, strucni stab i ljudi u klubu sigurno bolje znaju od mene sta im treba.

                  Comment


                  • Vlado Scepanovic i njegovih 40 poena na mecu evrolige protiv Urala, a cak 31 u drugom poluvremenu. Nezaboravna partija.

                    https://youtu.be/0n6PuZlmnb0
                    https://www.youtube.com/c/krkipfc

                    Comment


                    • Долази Потина ипак. Шта знам, ај да видимо шта ће испасти од њега. Ваљда неће остати вечити таленат јебеш му матер...

                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Za neku rezervnu varijantu nije los a i jeftin je. Bolje i to nego bacati pare na Sinoveca koji nista posebno nije pokazao u karijeri.

                        P.S. Andric procvetao otkad je dobio kapitensku traku.

                        Comment


                        • 11\12 igra u rotaciji, nece on puno da se naigra kada je Vrabac u rosteru i kada je Robinson zdrav.Robinzon ce puno vremena da provede na 2, Mihajlo kada bi nastavio dobro da igra onda je i dobro sto nije dosao Sinovec.U pocetku nisam mislio da moze da da veliki doprinos, nek ga samo zdravlje posluzi.

                          Comment


                          • Tu se slazem sa tobom, i ja sam bio potpuni skeptik kada je u pitanju Andric, ali polako, da vidimo kako ce biti kada krenu vazne utakmice. Besiktas je ozbiljan protivnik, ali ovo je ipak pripremni period. Mislim da ce ovaj Karahodzic da izuva za godinu dana (mozda vec i ove sezone).

                            Comment


                            • Nije istina da je Dzikic otisao, niti da dolazi Muta.Ne verujte budalastinama, niko od pouzdanih insajdera ne pise o tome.Postoji mogucnost da ste naleteli na lazni profil.Sve je krenulo sa ubacivanjem FMP-a u Evrokup, pa se samo kao satro lose vesti nadovezuju.Blic je pokrenuo pricu da Dzikic odlazi, pa su tu vest obrisali.Drugi mediji tekst samo malo prepravili, da ne bude copy\paste.

                              Comment


                              • Tegeltija je javio da je Dzile pred odlaskom. Podrzavam Dzileta, idi majstore i ne osvrci se. Ne treba ti ovo.

                                Pekovicu, hvala na stabilizaciji, mrs iz Partizana, ti legenda

                                Comment

                                Working...
                                X