Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pecarski je vidi se na prvi pogled vrlo vrlo talentovan decko ..mislim da je izabrao pravu sredinu jer su ostali visoki igraci totalnu duduci

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Samo da nemamo Čakarevića. Od njega ni Dule nije mogao izmisliti igračem.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by colke995 View Post
      Krenuli smo sa 6-0 prosle godine, bas nam lose bilo.

      Mi ako ne uzmemo neku dominantnu 4 ili 5 (mislim na dominantan skok), bukvalno smo najebali. Od svega sto sam gledao sinoc, Pecarski mi je skroz ok i Vanja mi je na momente izgledao dobro. Ostalo plakala majka, ali dobro, bice bolje valjda. Ne znam samo sta ce nam Cakarevic. Ajde i odbranu sto igra neku, ali u napadu bukvalno igrac manje. One suteve sto je uzimao bolje Vanji da je davao da sutira iza glave sa trojke, vise smisla bi imalo, a i sansi da udje nesto.
      Sta pricas bre ti? Medju prvima si kukao ovde kako smo se provlacili protiv Mornara. Mi smo prosle godine imali skoro pa kompletan sastav, jedino Gordon dosao kasnije+Dzikic sa ekipom prosao pripreme.Trenutno Muta dosao iz Istanbula, meni je iznenadjenje da je Salic imao bas malu minutazu a bio medju glavnim igracima na pripremnim utakmicama i treba na to jos dva stranca implementirati.Imacemo verovatno slab start, da bi se kasnije malo digli kako ekipa bude kliknula.Sada za koji ce to da bude domet videcemo.

      Cakarevic nije kriv sto je klub pao na ovaj nivo, zapravo on i jeste kalibar za Partizan, kada je Partizan bio na mnogo visem nivou nije bio ni za rezervu sto se i videlo u sezoni 2012/13.Bice on solidan i nekonstantan, ali daleko da ce da bude promaseni transfer.

      Originally posted by ThundeR ThoR View Post
      On verovatno jeste ali ostatak ekipe tesko da je. Ovakvi nismo spremni za sezonu. Ipak vidi se dosta prostora za napredak pre ovo prihvatam nego onu putujucu bolnicu iz prosle sezone.
      Roster mi je prihvatljiviji, a Muta pocinje polako da me zabrinjava.Mada drugacije su okolnosti nego pre godinu dana.I ove sezone Novica ce da odsustvuje kao i prosle, jedino ce biti razlika sto nasi igraci nece da budu ''zarazeni virusom''.Sto se tice fizickih povreda, bicemo na istom kao i prosle sezone.Takve igrace smo uzeli, zato sto su bolji otpali sa spiska iz razlicitih razloga.Prosle sezone jedino Robinson i Gordon imaju istoriju povreda i to je jedina razlika u odnosu na ovu sezonu sto nemamo takve.
      Last edited by Ricma; 21-09-17, 18:41.

      Comment


      • Salic dobio iskljucenje zbog 2 namerne. Bar da si gledao tekmu Maricu, bar da si gledao tekmu!
        sigpic

        Comment


        • Ricma nisi gledao utakmicu koliko vidim Đoko je imao malu minutažu jer je uspeo sam sebe da izbaci iz utakmice sa dve nesportske greške.

          Ja bih kao pozitivan utisak, pored Pecarskog, dodao i Stevanovića. Mislim da od njega može biti nešto. Vanja, jbg, na momente liči na vrhunskog razbijača a na momente kao da je muda i mozak zaboravio u svlačionici. E sad kako šta prevagne takav i utisak bude. Valjda će Muta uspeti da nađe istu talasnu dužinu sa njim jer bi nam valjao igrač sa takvim šutem i fizikalijama u seniorskoj reprezentaciji.
          This is the beginning of your day
          Life is more intricate than it seems
          Always be yourself along the way
          Living through the spirit of your dreams

          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

          Comment


          • Gledao Chinatown sinoc drugi put, nisam ni znao da se igra Superkup.Gledao samo statse jutros i slogirao sam se kad sam video da je Salic malo igrao.

            Comment


            • Ovo što igra Partizan je blagi užas, ovako loše niste izgledali ni pod Božićem. Da li je skrivanje karata ili zaista loša forma videćemo.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Cim nam se komsiluk ovoliko brine za "zdravlje" - na dobrom smo putu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Da se ne zajebavamo. Sa Mutom i sa 2 do 4 pristojna igraca cemo biti tiha jeza za gledanje. Mozda se i ufuramo u PO aba lige, ali to zato sto je konkurencija jadna.
                  Realno smo postali nebitan klub, tj. sveli su nas na takav nivo za vrlo kratko veme.

                  Jedino sto je ok je sto su dovedeni Pecarski, Tadic i aj da kazes Aranitovic. Nije lose ni Ameri na dve sezone pa ako se pokazu mozda kane i koji oiro.
                  Gavrilovic, Stevanovic, Cakarevic (najgadniji lik od kako pratim KKP), faking Obrad Tomic... mislim daj jbt
                  Last edited by Ljuba90; 21-09-17, 20:33.

                  Comment


                  • Cakarevicu zabraniti da dira kosu, ako vec mora da igra ovoliko, izgleda da mu je premasna kosa cim mu ovoliko lopti isklizne

                    Comment


                    • https://youtu.be/IdJu-tMhhvE

                      Vilijams - Gos, 30 poena protiv Cibone
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Kad pre, Krki
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Malac ima znanje.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Gledao Chinatown sinoc drugi put, nisam ni znao da se igra Superkup.Gledao samo statse jutros i slogirao sam se kad sam video da je Salic malo igrao.
                            Popio dvije tehnicke tj namjerne..
                            Ne znam sta imate protiv Stevanovica, gledah ga juce i ostavio je pozitivan utisak na mene.. ali ogradjujem se jer sam juce prvi put cuo za njega..
                            Last edited by tatanka; 21-09-17, 22:04.

                            Comment


                            • Na prvo gledanje Najdžela Vilijamsa-Gosa, što bi se reklo na prvu loptu vidi se da se dečko razume u gotovo sav aspekat ove igre. Nije mu strano da bude ubica i poenter, da asistira saigračima da bude koristan u skoku a vrlo je prisutan i u defanzivnim zadacima. Protiv "Cibosa" fascinirao me raznovrsni napadački potencijal. Sve nam je priuštio, od dalekometnih hitaca, prodora i igre "1 na 1", flotera... možda je još rano ali ozbiljno pojačanje Partizana na spoljnim pozicijama. A sigurno će biti još učinkovitiji kad se totalno adaptira na klub i sve propratne stvari.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Cim nam se komsiluk ovoliko brine za "zdravlje" - na dobrom smo putu.
                                I ja mislim da ste na odličnom putu ....ka UPPR-u
                                Mislim da ste po rosteru negde za sredinu tabele, Muta može (pošto je dobar motivator) uz dodatno popunjavanje rostera nekim prangijašem da vas dovuče do plej ofa (F-4) nzm kakav se format igra ove godine.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X