Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja na Robinsona vise gledam kao dvojku i mislim da ce tu vise da igra.Ako Rakicevic dolazi, zna se ko ce od njih dvojice da pazi na protivnicku trojku.Ako Rakicevic ne potpise, mozda to ispadne i bolja stvar posto je u igri jos jedan igrac.Za centra ko zna sta ce da bude, u stvari po onome sto vidim postoje naznake da ce da zavrse posao u spoljnoj liniji, ali treba naci igrace na obe centarske pozicije.Verovatno na cetvorci ima prioritet Novica i da ce se drugim metama okrenuti tek kada on otpadne kao opcija.Uglavnom pocetak priprema je 12.8 a ekipa je nikad kompletnija u ovom periodu godine.

    Comment


    • Danas vise i ne postoji ta klasifikacija bek - krilo. Danas su krila dovoljno fizicki jaka da mogu da odigraju cetvorku, a bekovi da odigraju poziciju 3, tako da ce se kod nas tu rotirati nekoliko igraca.

      Koji je to igrac u pitanju? Moze i u inbox.

      Comment


      • Da znam koji je to igrac, vec bih pri prethodnom logovanju napisao o kome se radi barem u inbox.

        Pre mesec dana sam nesto citao kao kako bi Andric u nekim varijantama bio stretch cetvorka, gledajuci roster mozda cemo malo pricekati na 4 i 5.Ja Andrica i Koprivicu vidim kao 11-og i 12-og igraca, mislim da ih Dzikic gleda kao prelazna resenja dok se ne pojave kvalitetniji igraci koji ce da prihvate date finansijske uslove.Za sada izgleda da je Varda bio samo buva.

        Comment


        • Ovo ce biti prava prilika da pokaze Pekovic kakvog je karaktera.Ili ce da se sagne Vucicu, Djilasu i kompaniji ili ce da ostane dosledan(doduse ostati i bez sponzora), reci da ce Partizan da igra Evrokup i da sebi sacuva obraz.

          Comment


          • Odakle to izvlacite svi, nije mi jasno? Ima onih nekoliko "sveznalica" na fejsu koji sve najbolje znaju, a ja jos nisam nigde procitao da se postavlja pitanje oko ucesca Partizana u evrokupu.

            Ajde malo prestanite da kopirate nesto sto neko napise i razmisljajte svojom glavom.

            Comment


            • Do kraja nedelje ce se znati...
              Ne sluti na dobro.

              Comment


              • Ne gori samo fb, svuda se bruji o tome i ta prica potice od ljudi koji su insajderi ili su bliski klubu.Ajde da pise na par mesta, pa da uzmem informaciju sa rezervom ali na nekoliko mesta se to vrti.Stagod da izabere, bicemo na gubitku ali definitivno je bitnija stvar da klub igra evropsko takmicenje i takva odluka sigurno nece da izazove revolt kod navijaca.Ako se odustane od Evrokupa, nema teorije da uzmem sezonsku.

                Comment


                • Ma pustite ljudi drustvene mreze, tu svako moze da pise sta hoce i da se predstavlja kako hoce. Da su se zaista "zapalile" drustvene mreze tom informaciom, sigurno bi vec skoro svi mediji krenuli da pisu o tome. Dovoljno je samo da jedan vidi sta je napisano pa da umnozava i prenosi dalje.

                  Comment


                  • tesko sam podnio poraz, ne zbog samog poraza vec zbog toga sto su nasi igraci dobili postene batine ali onda shvatim jos nesto, Bircevica cemo gledati u partizaanu sljedece ezone
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Jbt sto nas jednostavno ne ugase, nije da ne mogu...
                      Olos raspali. Sve ce se ovo vratiti i to mnogo brze nego sto se misli.

                      Comment


                      • Ako Spanci odustanu od Evrokupa, Djordji je izgubio bitku od FIBA-e.Dogodine ce da ostane bez najjacih evropskih klubova.

                        Bio sam pre neki dan preostar prema Pekovicu, zbog tih drugorazrednih timova sam zeleo da se igra Evrokup.Nema Turaka i Italijana, ako odu Spanci i Rusi(Nemci ce ih sigurno pratiti) treba i Partizan da napusti Evrokup jer je jasno ko dan da je FIBA pobedila.

                        Comment


                        • Meni iskreno vise nista nije jasno. Ono sto znam jeste da je savez potpuno nemocan kada je u pitanju sankcionisanje klubova. Dakle, oni nemaju nikakve ingerencije, osim onog glupavog kupa. Mogu da nam suspenduju i clanstvo i to je to. Ne znam kako to misle da zabrane registraciju igraca?! KLS takodje ne mogu da nam zabrane jer je liga van saveza. Ne znam da li FIBA ista od ovoga moze?

                          Drugo, kako to misle da neki smeju a neki ne smeju igrati Djordijeva takmicenja? Ajde da ne uzmem Zvezdu za primer, vec neke od ovih jacih klubova koji su potpisali visegodisnje ugovre. Valjda moraju za sve da vaze ista pravila. Ako savez ide ka FIBI onda treba da budu suspendovani svi klubovi koji igraju evroligu/evrokup, odnosno da se svima zabrani registracija igraca. Zasto se iste sankcije ne upute na Zvezdinu adresu? Ona nije potpisala nikakav ugovor i moze uvek da izadje iz evrolige.

                          Kakve se igre igraju, to je strasno. Ja bi ipak na kraju ostao pri evrokupu, bas zbog ovakvih pritisaka. Ako ne budu mogli da nam zabrane registraciju igraca, treba igrati evrokup. I jos kao nude 50000, neka se pokriju usima bre...
                          Last edited by Batman; 09-08-16, 12:06.

                          Comment


                          • FIBA je ta koja registruje igrace, a ove godine su se obrusili na timove koji igraju Evrokup.Desetak timova je vec odustalo od Evrokupa i nece da stanu na tome.Ako Spance sklone iz Evrokupa, bice u mnogo boljoj pregovarackoj poziciji sa Evroligasima sledece sezone zato sto ce to da povuce jos jednu lavinu.Sve sto oni rade je planski, uostalom rekose da Evroligasima priznaju trenutni ugovor do sledece godine.Dogodine na tapetu dolaze Evroligasi, a sigurno ce na Zvezdi da vrse pritisak.

                            Istina je da smo pokleknuli pred raznim pritiscima i da smo se sagnuli Vucicu.Kratkorocno smo u gubitku, mada mislim da FIBA ide do kraja i da dugorocno necemo biti na gubitku i da se blizi kraj Djordjijevoj Evroligi.Za ocekivati je da cemo upasti umesto Mege(kod koje ne postoji veliki interes za evropskim utakmicama) u grupnu fazu LS ili da igramo kvalifikacije na osnovu onog Djilasovog pisma.

                            Comment


                            • Hvala za info.

                              U sustini sve se svodi na to da FIBA postepeno vrati sva takmicenja pod svoje okrilje.

                              Comment


                              • Луковић потписао на две године.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X