Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • @Humsak stariji sam sigurno od tebe pa cu ti samo reci ne dipr vise. Mada je tvoj "prdez" evoluirao .
      Sada ubacujes u svoje postove a sto je napredak, da smo ucenjeni. Bra`o
      Razumeli smo te, neces oprostiti, ne mozes i nemoj, samo malo smanji dozivljaje koje svi vec znamo napamet, pusti da i drugi nesto kazu a da nije ni priblizno tvom fatalistickom poimanju stvari. Mislis da je ostalim lepo sto smo u ovakvoj situaciji Promene ili vesti iz kluba ce biti kada budu, ne izigravaj ti njima neku stopericu.
      Aj` sad ziveo i ako si za ladno pivo, moze! Ipak ne mogu da te ne ponudim pivom jer si grobar fanatik
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by humska1 View Post
        Ni u ovom slucaju,koji sam naveo ,ne bi ni tada imali za 3 godine budzet od 4 miliona,imali bi 2 miliona,ukoliko se sve proba i nema resenja ,dajte da se gasimo,a ne da podilazimo,onima koji hoce da nas uniste.
        To da Dule odbija sponzore,ja to ne shvatam nikako,cime odbija ,jel on kritikovao nekog sponzora ,koji nam je bio,sto ne da vise.Naprotiv,ja mislim da smo sa njim pre ovoga sa vlascu privlacili sponzore,jer smo uvek potencijalno pravili velike rezultate,sada je izvesna propast,tako da osim ako voljeni sns nam ne da 300,400 hiljada evra po kompenzaciji,mislim da u sledece dve godine necemo naci vecih sponzorskih izdataka.
        Zasto se to nije desilo prosle ili pretprosle godine?Sta te navodi da bi to moglo da se promeni ove godine i da krenu tim putem?

        Da se tvoj scenario donekle ispunio, Partizan bi dosta ranije sklapao tim i ne bi sevale za pocetak BAT zabrane.

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          @Humsak stariji sam sigurno od tebe pa cu ti samo reci ne dipr vise. Mada je tvoj "prdez" evoluirao .
          Sada ubacujes u svoje postove a sto je napredak, da smo ucenjeni. Bra`o
          Razumeli smo te, neces oprostiti, ne mozes i nemoj, samo malo smanji dozivljaje koje svi vec znamo napamet, pusti da i drugi nesto kazu a da nije ni priblizno tvom fatalistickom poimanju stvari. Mislis da je ostalim lepo sto smo u ovakvoj situaciji Promene ili vesti iz kluba ce biti kada budu, ne izigravaj ti njima neku stopericu.
          Aj` sad ziveo i ako si za ladno pivo, moze! Ipak ne mogu da te ne ponudim pivom jer si grobar fanatik
          Sada su me provocirali,pa sam namerno iritirao one ,koji pokusavaju mene da iritiraju .Pises ,misli da je ostalima lepo sto smo u ovakvoj situaciji,a mene kritikujes ,jer pisem izmedju ostalog i onome sto ti mislis .Promena ce biti ,svi pretpostavljaju kakve ,u koliko se ovaj mehur od sapunice razbije za godinu dana ,jos srednjerocno mozem ose izvuci,uz to da nam se tu sve poklopi sa novim promena ,nakon ovih .Hvala za priznanje da sam grobar fanatik,leps mi je to da cujem ,nego da sam najpametniji covek na svetu ,jos od nekoga,ko men e poznaje temeljno,pa se jos i ne slaze,pokazao si siroko shvatanje,iako se i dalje ne slazemo ni malo oko sustine .
          Nebo vise nije tako plavo,
          let ptica istog zara nije,
          mora nisu tako bistra,
          a najgore je sto moglo da se desi ,
          da se na nasem grbu baklja ugasi .

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Zasto se to nije desilo prosle ili pretprosle godine?Sta te navodi da bi to moglo da se promeni ove godine i da krenu tim putem?

            Da se tvoj scenario donekle ispunio, Partizan bi dosta ranije sklapao tim i ne bi sevale za pocetak BAT zabrane.
            Zasto se nije ostvario prosle godine ,pa nedovoljna svest o situaciji celnih ljudi ,pa cak i ovo koliko su bili svesni,to shvatanje situacije,nisu uspeli da pretvore u totalnu mobilizaciju svih resursa .Ja uopste nisam toliki poklonik Danilovica i funkcionisanja tog rukovodstva,ali ljudi dok je bilo donekle tesko ,oni su odolevali situaciji,najvise zbog Duleta,ali imaju i on i Todoric zasluge.Zadnjih godina klub je bio nespreman na ono sto ga je snaslo .Da se prosiri krug legendi u klubu ,da se povecalo na 3,4 novih imena,da su angazovani asovi,da sakupe 300 hiljada evra za 3 sezone ,podeljeno na 5,6 ljudi ,ima tu nekih koji imaju preko 10 miliona .Da su angazovani neki advokati ,da ne dozvole onakve propuste.Da Partizan ulaze vise u skauting igraca,sto ovih od 16,17 godina,sto prfesionalnih po nekim regijama .Takodje ,mi je zasmetalo sto nisu prozvali fk ,sto nije dao nista,mislim da iako su ovi bliski sa sns-om,da su mogli da im izvuku 400 hiljada evra,nikome ne treba Dule ,koji poziva navijace da stanu protiv uprave ,u trenucima kada je klubu bila prekopotrebna podrska navijaca protiv rumuna ili belorusa .
            Partizan jacim angazovanjem,mogao bi da u 3 godine smanji dug po sezoni za 700 hiljada evra,ove prve nesto manje,i da ima budzet van finansiranja duga,prve 600,700 hiljade evra,druge miliona,trece 1,5miliona.
            Takodje,ja bih bio jos fanaticniji od Duleta za ostanak igraca,ukoliko igrac u 19 godina dodje u klub ,prve igra nesto sitno,druge postane clan petorke i on ode ili ostane jos godinu,trece bude jedan od nosioca ,i on bi da ode .E,pa ne moze .Na pola druge sezone ponuditi mu ugovor ,ako ima jos godinu i po ili dve i po ,ponuditi mu na jos 3 i po,da i ako ostane jos 2 i po ,ode sa obestecenjem,to je radjeno sa Lucicem .Jedini nacin je da mi budemo i za 10 godina medju 16 u evropi je taj da fanaticno trazimo ljude koji vole klub,koji su dobri ljudi ,osecaju zahvalnost i tako nalazimo da u svakom timu imamo po 3 takvih ,koji uz sve to imaju talenta naravno .Moramo da dodjemo do toga da ne budu igraci klubu zahvalni,nego obrnuto,svi kad odu posle dve godine zahvaljuju se klubu ,neka ostanu godinu ili dve godinu duze ,pa time ce zahvaliti,na recima ni ne moraju .Ni to nije toliko neizvodljivo,kad smo docekali Macvana ,Pavlovica i Milosavljevica u onakvoj situaciji .Takodje,zabrinjavajuca ce biti i intelektualna funkcija igraca odlaskom Duleta,tu pedagoski treba u klubu biti vise od jednog coveka , treba edukovati igrace u domenu zahvalnosti.Ja sam misljenja da neki van Partizana nisu uspeli,jer su dobili talenat da bi bili u Partizanu,odlaskom oni suga prakticno izdali,onda se i visa sila okrene protiv njih .

            Comment


            • Ako sam ja ja zato što sam ja ja i ako si ti ti,zato što si ti ti,onda sam ja ja a ti si ti.Ako sam naprotiv ja ja zato što si ti ti,a ti ti zato što sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti. Upravo uz ovu cuvenu misao moze se reci kakvo je trenutno stanje u partizanu, partizan vise nema svoje ja postao je same neka trula kopija nekih klubova.
              Nije vise ovo onaj partizan cika ducija radovica, milje aleksica, bore todorovica i hiljade legende koje su partizanu davali to nesto avangardno partizanu u odnosu na druge klubove. Nema tu vise nista partizanskog nema tu vise onog partizana.
              Do nekih boljih vremena sve najbolje.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Originally posted by rope View Post
                Ako sam ja ja zato što sam ja ja i ako si ti ti,zato što si ti ti,onda sam ja ja a ti si ti.Ako sam naprotiv ja ja zato što si ti ti,a ti ti zato što sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti. Upravo uz ovu cuvenu misao moze se reci kakvo je trenutno stanje u partizanu, partizan vise nema svoje ja postao je same neka trula kopija nekih klubova.
                Nije vise ovo onaj partizan cika ducija radovica, milje aleksica, bore todorovica i hiljade legende koje su partizanu davali to nesto avangardno partizanu u odnosu na druge klubove. Nema tu vise nista partizanskog nema tu vise onog partizana.
                Do nekih boljih vremena sve najbolje.
                Sve pohvale.Sustina svega ,udaljavanje od sopstvenog identiteta,necega sto postoji 70 godina ,pod devizom ,krecemo od pocetka .Informacija za novopridosle ,nije Partizan menjao grb ime i adresu,pa da krecemo do novog pocetka .Oni su ti veliki ,pa ce otpoceti novu renesansu Partizana .Nismo vise aristokratija ,doziveli smo moralni kolaps, koja je gora od smrti.Sve umira,razlika je u nacinu .
                Ja nemam dece,ako ih budem imao,kada budem pricao o velikom klubu i treneru ,koji je imao neimeran doprinos da on bude veliki,kada me bude pitao,pa kako tako veliki klub moze to da dozvoli ,zakljucak se sam namece,na kraju nije ispao toliko veliki.Da smo se ugasili,bila bi to junacka smrt,kao i zivot,biti porazen u ovakvim okolnostima je za ponos .Ne treba podsecati,da sada nema ko da bije izgubljene bitke,niti da se smeje smrti u faci,da gordo stoji pred njom ,kao da ga uopste ne dotice.Duletovi naslednici,nece krenuti njegovim stopama,oni imaju svoj put racija,prakticnosti,realnosti,ne znaju da je Partizan veci od realnosti ,tuga sve u svemu ,ni sanjao nisam da cu ovo docekati.Razmisljam da li bi pre prihvatio svoju smrt ili ovo .
                Last edited by humska1; 24-09-15, 21:58.

                Comment


                • Originally posted by humska1 View Post
                  Sve pohvale.Sustina svega ,udaljavanje od sopstvenog identiteta,necega sto postoji 70 godina ,pod devizom ,krecemo od pocetka .Informacija za novopridosle ,nije Partizan menjao grb ime i adresu,pa da krecemo do novog pocetka .Oni su ti veliki ,pa ce otpoceti novu renesansu Partizana .Nismo vise aristokratija ,doziveli smo moralni kolaps, koja je gora od smrti.Sve umira,razlika je u nacinu .
                  Ja nemam dece,ako ih budem imao,kada budem pricao o velikom klubu i treneru ,koji je imao neimeran doprinos da on bude veliki,kada me bude pitao,pa kako tako veliki klub moze to da dozvoli ,zakljucak se sam namece,na kraju nije ispao toliko veliki.Da smo se ugasili,bila bi to junacka smrt,kao i zivot,biti porazen u ovakvim okolnostima je za ponos .Ne treba podsecati,da sada nema ko da bije izgubljene bitke,niti da se smeje smrti u faci,da gordo stoji pred njom ,kao da ga uopste ne dotice.Duletovi naslednici,nece krenuti njegovim stopama,oni imaju svoj put racija,prakticnosti,realnosti,ne znaju da je Partizan veci od realnosti ,tuga sve u svemu ,ni sanjao nisam da cu ovo docekati.Razmisljam da li bi pre prihvatio svoju smrt ili ovo .
                  Razmisljanja koja su kao tvoja su odavno prevazidjena. Ovo nije Kosovski boj, nego 21. vek i zivimo u Srbiji, zemlji koja je u jako losem ekonomskom stanju. Celokupna privreda je u losem stanju, zbog koga i iz kog razloga, u to ne ulazim niti me se tice. Generalno se u sport u Srbiji jako malo ulaze, ko zna koliko klinaca trenutno ima u zemlji, a koji bi sutra mogli da budu nosioci reprezentacije a ne mogu da dobiju sansu. Jedan Novak Djokovic ne bi bio danas to sto jeste da mu nisu roditelji odvajali od usta bukvalno i ulagali u njega sa verom da ce im se to jednoga dana mnogostruko vratiti. On od drzave nije dobio nista. Zato batali "junacku smrt", "gasenje" i slicne termine, jer to danas "nije moda". Danas svi gledaju kako da prezive i sebi obezbede sto je moguce bolju buducnost. Osudjujes ljude unapred, a tek su dosli. Daj im sansu da pokazu da vrede umesto sto konstantno mracis ovde. Dule je bio, uradio najvise u istoriji Partizana i otisao. Vreme je za "neke nove klince". Svi cemo mi pricati svojoj deci o Duletu, Danilu, Sasi Djordjevicu, Palji, Divcu, Praji, Kici i ostalima, ali to nema veze sa trenutnom situacijom.

                  Jednostavno, mnogo si Duletovih reci "usadio u sebe" (ne osudjujem te zbog toga), ali on nije covek bez mana, veruj mi, kao ni svi mi ostali. Niko nije savrsen.
                  Last edited by Batman; 25-09-15, 15:12.

                  Comment


                  • ma kako to, zar nije rečeno da će biti para kad dule ode. sponzori će da se utrkuju a sad se opet o nekim preživljavanjima priča

                    i još oterali jedinog lika koji bi sa ovakvim igračima otišao na f4 a para i dalje nema svakako

                    Comment


                    • Mi smo bedan narod. Ocekujemo da se sve desi preko noci bukvalno. Ovakvim stavom i tom pricom oko Duleta mozemo da vrtimo jos milion puta, to nas napred nece odvesti niti nam pomoci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Mi smo bedan narod. Ocekujemo da se sve desi preko noci bukvalno. Ovakvim stavom i tom pricom oko Duleta mozemo da vrtimo jos milion puta, to nas napred nece odvesti niti nam pomoci.
                        A,pa da,svakako,samo pragmaticno ,da ne kazem napredno .Bedan narod,sto ne zaboravljamo nekoga ko ima pola trofeja Partizana,a ne zbog toga,sto je u istom narodu taj covek oteran .

                        Comment


                        • Oteran je na nacin na koji niko od nas to nije zeleo, ali sta cemo sad? Da kukamo do prekosutra? Od onolike euforije oko dolaska Pekovica, za vrlo kratko vreme svi drekunli u neku kuknjavu. Ne kapiram sta ste ocekivali, verovatno da ulozi odmah 10 miliona i da razbijamo sve zivo. Covek je tu da pomogne finansijski koliko misli da treba i moze i na tome sam mu zahvalan. Treba vremena da se nadju sponozri, da se privuku zainteresovani ljudi, ne moze to odjednom. Sa Duletom, ma koliko njega obozavao i smatrao licno da je najbolji trener na ovim prostorima, sigurno nijedan sponzor ne bi dosao jer zivimo u takvom "naprednom" rezimu, a njegova politika prosto nije imala sanse da prodje. Sta je tu je, ovim ljudima koji su sad tu treba dati podrsku pa onda videti sta dalje. Mislim, najbitnijija stvar je da je Partizan ostao partizanovcima i to je ono sto smo zeleli. Strpljenje je ovde kljuc u nasoj situaciji, ako ga ne budemo imali, onda i zasluzujemo da se ugasimo.
                          Last edited by colke995; 26-09-15, 02:16.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Oteran je na nacin na koji niko od nas to nije zeleo, ali sta cemo sad? Da kukamo do prekosutra? Od onolike euforije oko dolaska Pekovica, za vrlo kratko vreme svi drekunli u neku kuknjavu. Ne kapiram sta ste ocekivali, verovatno da ulozi odmah 10 miliona i da razbijamo sve zivo. Covek je tu da pomogne finansijski koliko misli da treba i moze i na tome sam mu zahvalan. Treba vremena da se nadju sponozri, da se privuku zainteresovani ljudi, ne moze to odjednom. Sa Duletom, ma koliko njega obozavao i smatrao licno da je najbolji trener na ovim prostorima, sigurno nijedan sponzor ne bi dosao jer zivimo u takvom "naprednom" rezimu, a njegova politika prosto nije imala sanse da prodje. Sta je tu je, ovim ljudima koji su sad tu treba dati podrsku pa onda videti sta dalje. Mislim, najbitnijija stvar je da je Partizan ostao partizanovcima i to je ono sto smo zeleli. Strpljenje je ovde kljuc u nasoj situaciji, ako ga ne budemo imali, onda i zasluzujemo da se ugasimo.
                            Pa,dobro gde su ti sponzori,sada kada ga nema .Nije im problem Dule nego Partizan,ne mogu da verujem da navijac Partizana veruje da je sns.u bio problem Dule.

                            Comment


                            • Originally posted by humska1 View Post
                              Pa,dobro gde su ti sponzori,sada kada ga nema .Nije im problem Dule nego Partizan,ne mogu da verujem da navijac Partizana veruje da je sns.u bio problem Dule.
                              E, stvarno vise preterujes. Majke mi, pocinjes da mi ides na zivce. U kojoj bajci ti zivis covece?! Koji Dule, koji bakraci...Sada je kao on otisao i to je automatski uslov da Partizan dobije pare...odrasti covece. Niti je neko rekao da Dule treba otici da bi sponzori dosli u klub, niti to ima veze sa realnoscu. Tu pricu je Dule plasirao ne bi li jos vise podgrejao tenzije i iskoristio priliku da nekoga prozove i ispljuje. Stvarno ne mogu da verujem da si se nalozio na tu pricu.

                              Za pare ce morati svi ljudi iz Partizana da grebu noktima, da rade, da pricaju, da mole ako treba. Shvati da se oko Duleta apsolutno nista ne vrti, pogotovo sto se para tice. On je bio samo tu da proziva i pljuje sve one ljude koji bi bili potencijalni prijatelji Partizana. Sutra da ode NIS i njih bi ispljuvao najzesce. Zato je covek oteran i zato nije dobio novi ugovor, jer se previse uplice u politiku i stvari koje ga se ne ticu. Nikada nije bila dovedena u pitanje njegova struka, vec njegovo ponasanje u javnosti koje je stetilo klubu i koje niko nije mogao da spreci.

                              To da li je ova vlast vise naklonjena Zvezdi ili Partizanu uopste nije bitno. Bilo je toga i u proslosti koliko hoces i mnogo je godina Zvezda imala i veci budzet i jaci tim od nas kako u kosarci tako i u fudbalu, pa smo opet mi osvajali titule. Ti konstantno plasiras neku pricu kako neko hoce sa namerom da unisti Partizan, a pritom ne vidis da ga unistavamo mi sami ovakvim ponasanjem (prvo Dule, a onda i ljudi poput tebe koji bez razloga i unapred kritikuju i pljuju novu upravu a da ljudi jos nisu takoreci ni poceli da rade). Batali vise to, najlakse je nekoga unapred osuditi. Hteli smo da nam u klub dodju Partizanove legende, a ne politicari, sada kada smo dobili sto smo zelili sada ih povezujemo sa politicarima iako nemaju nikakve veze sa njima. Tako se ne voli Partizan...

                              Zamolio bih te da prestanes sa pisanjem raznoraznih gluposti, jer tebi sve deluje jednostavno i ti sve unapred znas, i ko je sa kime povezan i ko unistava Partizan i da ce klub da se raspadne i da ce postojecu upravu smeniti neka druga posle godinu dana i da bivsi asovi mogu da daju po nekoliko stotina hiljada eura i slicne gluposti. Ako stvarno volis Partizan, voleces ga uvek, i kada sve funksionise kako treba i kada je klub u blatu, i kada ga vode ovi ili oni ljudi, Partizan se voli zato sto je Partizan, a ne zato sto su u njemu Danilovic ili Pekovic, Dule ili Pera Bozic.
                              Last edited by Batman; 26-09-15, 12:29.

                              Comment


                              • Originally posted by Batman View Post
                                E, stvarno vise preterujes. Majke mi, pocinjes da mi ides na zivce. U kojoj bajci ti zivis covece?! Koji Dule, koji bakraci...Sada je kao on otisao i to je automatski uslov da Partizan dobije pare...odrasti covece. Niti je neko rekao da Dule treba otici da bi sponzori dosli u klub, niti to ima veze sa realnoscu. Tu pricu je Dule plasirao ne bi li jos vise podgrejao tenzije i iskoristio priliku da nekoga prozove i ispljuje. Stvarno ne mogu da verujem da si se nalozio na tu pricu.

                                Za pare ce morati svi ljudi iz Partizana da grebu noktima, da rade, da pricaju, da mole ako treba. Shvati da se oko Duleta apsolutno nista ne vrti, pogotovo sto se para tice. On je bio samo tu da proziva i pljuje sve one ljude koji bi bili potencijalni prijatelji Partizana. Sutra da ode NIS i njih bi ispljuvao najzesce. Zato je covek oteran i zato nije dobio novi ugovor, jer se previse uplice u politiku i stvari koje ga se ne ticu. Nikada nije bila dovedena u pitanje njegova struka, vec njegovo ponasanje u javnosti koje je stetilo klubu i koje niko nije mogao da spreci.

                                To da li je ova vlast vise naklonjena Zvezdi ili Partizanu uopste nije bitno. Bilo je toga i u proslosti koliko hoces i mnogo je godina Zvezda imala i veci budzet i jaci tim od nas kako u kosarci tako i u fudbalu, pa smo opet mi osvajali titule. Ti konstantno plasiras neku pricu kako neko hoce sa namerom da unisti Partizan, a pritom ne vidis da ga unistavamo mi sami ovakvim ponasanjem (prvo Dule, a onda i ljudi poput tebe koji bez razloga i unapred kritikuju i pljuju novu upravu a da ljudi jos nisu takoreci ni poceli da rade). Batali vise to, najlakse je nekoga unapred osuditi. Hteli smo da nam u klub dodju Partizanove legende, a ne politicari, sada kada smo dobili sto smo zelili sada ih povezujemo sa politicarima iako nemaju nikakve veze sa njima. Tako se ne voli Partizan...

                                Zamolio bih te da prestanes sa pisanjem raznoraznih gluposti, jer tebi sve deluje jednostavno i ti sve unapred znas, i ko je sa kime povezan i ko unistava Partizan i da ce klub da se raspadne i da ce postojecu upravu smeniti neka druga posle godinu dana i da bivsi asovi mogu da daju po nekoliko stotina hiljada eura i slicne gluposti. Ako stvarno volis Partizan, voleces ga uvek, i kada sve funksionise kako treba i kada je klub u blatu, i kada ga vode ovi ili oni ljudi, Partizan se voli zato sto je Partizan, a ne zato sto su u njemu Danilovic ili Pekovic, Dule ili Pera Bozic.

                                E,ajde sad procitaj 3 komentara iznad i pogledaj ,da li covek nije napisao da sponzori zbog Duleta nisu bili.A,u pravu si savrseno je nebitno ,sto ovi dobijaju 10 puta vise , nije nista jednostavno ,niti Vucic zeli da unisti klub .Ali sto mi da komentarisemo to,to se nas ne tice,sve smo to mi umislili ,jao zali boze ovakvih grobara .Ugledajte se na Milojevica ,nikada sa oceubicama ,ipso facto ubicama svog kluba,zapovest zivota moralno neokrnjenih .Ostao sam duzan airbone-u za pivo,rado bih otisao na pivo,da vidimo sta je uzork podsticanja razlike u stavu ,ali nisam iz bg-a .
                                Last edited by humska1; 26-09-15, 15:50.

                                Comment

                                Working...
                                X